هند ناظر بررسی آنتی تراست اتهامات علیه Facebook WhatsApp

این کمیسیون رقابت هند (CCI) در حال بررسی یک شکایت در اواسط ماه مارس وی از سوی مامورین که واتساپ بسته بندی شد آن دیجیتال پرداخت تسهیلات در درون خود پیام برنامه اجازه می دهد آن را به سوء استفاده از موقعیت بازار خود و نفوذ در هند را پررونق دیجیتال, پرداخت, بازار, منابع گفت.

WhatsApp و Facebook بلافاصله پاسخ به درخواست های مکرر برای نظر. CCI نیز پاسخ نمی دهند.

دو تا از این منابع به رویترز گفت شاکی در مورد یک وکیل بود اما کاهش یافته است به فاش کردن هویت فرد است. رویترز نمی تواند به طور مستقل معلوم است که در زمینه مورد.

شکایت که قبلا گزارش نشده می آید در یک زمان بحرانی برای WhatsApp است که به شدت در حال کار به طور کامل راه اندازی آن پرداخت پلت فرم در هند که در آن شده است تست بتا آن را با 1 میلیون کاربر پس از سال 2018 است.

فقدان قانونی گواهی عدم سوء پیشینه باید به معنای واتساپ تلاش کرده است به ارائه خدمات به حدود 400 میلیون کاربر در هند بزرگترین بازار در سراسر جهان.

CCI می توانید سفارش خود را تحقیقات بازو برای انجام گسترده تر از حمله به اتهامات و یا پرتاب کردن مورد اگر آن را در می یابد هیچ شایستگی در آن است.

“این پرونده در مراحل اولیه. اعضای ارشد CCI در حال بررسی آن است اما تصمیم گیری نهایی نشده است رسیده گفت:” اول از سه منبع همه آنها کاهش یافته است به عنوان مورد جزئیات خصوصی شد.

این آنتی تراست شکایت مدعی است که WhatsApp زیادی کاربر پایه به معنای آن است که غالب در برنامه پیام رسانی بازار این شرکت بود و وادار کردن آن ویژگی های پرداخت در آن کاربران موجود است.

دو محصولات – WhatsApp messenger خدمات و پرداخت از ویژگی های همراه است که می تواند آسیب رقابت و نقض این کشور قوانین ضد تراست دوم منبع گفت: در حالی که جزئیات اتهامات.

WhatsApp سرویس پرداخت خواهد شد اجازه می دهد تا کاربران را به انجام بانکی صندوق نقل و انتقالات از درون نرم افزار پیام. آن را در رقابت با پرداخت برنامه های کاربردی از حروف الفبا Inc گوگل و Softbank-حمایت Paytm که در حال حاضر ده ها میلیون نفر از کاربران در سراسر هند است.

در حالی که دادگاه حقوق بشر اروپا ثبت شده است در برابر هر دو Facebook و WhatsApp شاکی خواسته است تا ناظر به بررسی تنها واتساپ دوم منبع گفت.

ممکن بود WhatsApp می تواند فرار گسترده تر بررسی به میزان هر بازار سوء استفاده واضح تر خواهد بود تنها زمانی که آن را به طور کامل راه اندازی سرویس منبع اضافه شده است.

این آنتی تراست شکایت آخرین شکست برای واتساپ در هند.

یک قانونی فکر می کنم تانک در ماه گذشته ثبت یک پرونده در دیوان عالی کشور گفت: WhatsApp نباید اجازه داد به گسترش آن پرداخت خدمات آن را به عنوان نقض ذخیره سازی داده ها قوانین.

WhatsApp گفت: دادگاه آن را مطابق با قوانین لازم را قبل از آن حرکت پیش رو با توجه به May 13 دادگاه که خواسته هندی رگولاتور به ارائه دیدگاه های خود در مورد.

در آوریل Facebook گفت: آن را صرف 5.7 میلیارد دلار برای خرید یک 9.99 درصد از سهام خود در هند Reliance Industries’ بازوی دیجیتال به عنوان آن به نظر می رسد به رول کردن خدمات برای فروشنده و کسب و کارهای کوچک توسط capitalising در واتساپ گسترده برسد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>