ایتالیا به نظر می رسد به بازگشایی مرزهای ماه آینده به عنوان مستند اقدامات سهولت

با مغازه ها و همچنین کافه ها و رستوران ها با توجه به بازگشایی از شنبه, دولت همچنین اعلام کرد که مردم دیگر برای توجیه سفر در داخل منطقه خود را دارند و قادر خواهد بود برای دیدار با دوستان و همچنین خانواده.

“مردم خواهد بود قادر به رفتن در هر کجا که می خواهید – به یک فروشگاه به کوه به یک دریاچه یا دریا” او گفت:.

در این اطلاعیه آمد و به عنوان coronavirus مرگ و میر در ایتالیا سومین در جهان کاهش یافت و به 153 روز شنبه به پایین ترین سطح از مارس 9.

ممنوعیت سفر بین مناطق و خارج از کشور را در محل باقی می ماند تا بعد از ایتالیا در ژوئن 2, جمهوری, روز, تعطیلات, جلوگیری از هرگونه توده در طول سفر طولانی که تعطیلات آخر هفته است.

Women wearing face masks simulate trying on shoes at La Rinascente department store, which is due to reopen with social distancing measures applied, after it was closed due to the spread of the coronavirus disease (COVID-19) in Milan, Italy, May 16, 2020. Reuters

زنان با پوشیدن ماسک صورت شبیه سازی تلاش در کفش در La Rinascente فروشگاه است که با توجه به بازگشایی اجتماعی فاصله اقدامات اعمال شده و پس از آن بسته شد با توجه به گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) در میلان ایتالیا, مارس 16 سال 2020 است. ایسنا

اما همه سفر محدودیت برداشته خواهد شد از ماه ژوئن 3 و مسافران از کشورهای اتحادیه اروپا قادر خواهد بود برای ورود بدون رفتن به قرنطینه ارائه برخی از امید پیش از تابستان به حیاتی بخش گردشگری.

کونته گفت: این تصمیم به لغو محدودیت بود “خطر محاسبه شده” اما افزود: “ما در مواجهه با این خطر است و ما باید آن را بپذیرید چرا که در غیر این صورت ما هرگز دوباره آغاز شده است.”

رکود اقتصادی

ایتالیا تا به حال برخی از 31,800 COVID-19 مرگ و میر ناشی از این بیماری برای اولین بار پدید آمده در شمال منطقه لومباردی در فوریه. 21, بالاترین مجموع در جهان پس از ایالات متحده و بریتانیا.

در یک پیشنهاد برای جلوگیری از سرایت ایتالیا اولین کشور اروپایی به کشور تحمیل محدودیت در ماه مارس اعلام اولیه آرامش از قوانین تا مارس 4, هنگامی که آن را مجاز کارخانه ها و پارک ها به بازگشایی شده است.

Two women wearing a face masks are seen outside the Papa Giovanni XXIII hospital, as the spread of the coronavirus disease (COVID-19) continues in Bergamo, Italy May 12, 2020. Reuters

دو زنان با پوشیدن یک ماسک صورت دیده می شود در خارج از Papa Giovanni XXIII بیمارستان به عنوان گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) همچنان در برگامو, ایتالیا, مارس 12 سال 2020 است. ایسنا

تغییرات اعلام شده توسط کونته را در این روند بیشتر است. در حالی که بزرگ اجتماعات همچنان ممنوع کلیسا و دیگر مراسم مذهبی می تواند رزومه و موزه ها و گالری همچنین قادر خواهد بود برای باز کردن.

سالن های ورزشی و استخرهای شنا و مراکز ورزش را بازگشایی در مه 25 در حالی که تئاتر و سینما می تواند بازگشایی از 15 ژوئن.

با اقتصاد رو به رکود اقتصادی شدید و بدهی عمومی انتظار می رود مارپیچی به بیش از 150 درصد تولید اقتصادی سالانه خروجی از دولت شده است از جان گذشته به کشور بازگشت به کار بدون تحریک موج دوم در این بیماری همه گیر.

برخی از مناطق تا به حال تحت فشار قرار دادند برای swifter عقبگرد اما کونته اصرار بر بازگشت تدریجی به حالت عادی. این مناطق خواهد شد دامنه برای تصمیم گیری فردی اقدامات تا زمانی که اقدامات ایمنی مورد احترام هستند.

مردم در قرنطینه و یا رنج می برند از COVID-19 علائم را به باقی می ماند در انزوا و اجتماعی فاصله قوانین ادامه خواهد داد به درخواست و مردم هنوز هم توصیه به پوشیدن ماسک در داخل و یا در خیابان های شلوغ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>