این یک وحشی wild world: حیوانات خود را اصلاح فضای میان COVID-19 مستند

شغالها خال خال شد تکاپو در خالی خیابان های سان فرانسیسکو

یینگ یینگ و لو لو شناخته شده اند با یکدیگر به اشتراک گذاشته و همان فضا به 13 سال گذشته است اما هرگز شانس به نوازش. در نهایت در ماه آوریل سال جاری دو اسیر پانداهای غول پیکر برخی از مقدار مورد نیاز حریم خصوصی و جفت به طور طبیعی در هنگ کنگ محبوب تفریحی مقصد اقیانوس پارک که بسته شده پس از شیوع کروناویروس. پیش از آن در ماه مارس, پنگوئن در Shedd آکواریوم در شیکاگو نیز مجاز به پرسه زدن در اطراف محل توقیف و ‘در دیدار با’ دیگر حیوانات اسیر. به وضوح coronavirus ناشی از خود جدا از انسان است و دلیل بیم و مزایای زیادی برای دنیای حیوانات.

بسیاری از مناطق شهری در سراسر جهان ساکت تر هستند کمتر شلوغ و دیده قلمرو حیوانات را به اتهام. گراز وحشی خال خال شد در مرکز بارسلونا, اسپانیا در حالی که در ولز و کوه بز و باعث ویران کردن در خیابان للندودنو. در لوپبوری تایلند باندهای رقیب از میمون ها brawled بیش از مواد غذایی در حالی که در انگلستان خارپشت لذت می برد نسبتا خودرو-جاده های رایگان. شغالها prowled در خالی سان فرانسیسکو خیابان ها و گوزن سرگردان آزادانه در اطراف نارا ژاپن است.

اخبار مرتبط

نزدیک, صفحه اصلی, گله گوزن خال خال شد راه رفتن در خیابان از هریدور و اوتی-Coimbatore جاده در تامیل نادو. بزکوهی دیده می شد قدم زدن در نویدا-شورای ملی مقاومت و sambar و یک پلنگ در Chandigarh. در اوریسا در غیاب trawlers ماهیگیری تجاری و قایق های بیش از پنج لاخ در معرض خطر زیتون ریدلی لاک پشت های دریایی به ساحل برای توده تودرتو تخمگذار حدود شش کرور تخم مرغ است. و با دریا عاری از فعالیت های انسانی lakhs از فلامینگو تبدیل بمبئی نهر به اقیانوس صورتی. اینها فقط چند نمونه از حیوانات بازپس فضای خود را در میان مستند.

شهری وحشی
دهلی نو-بر اساس تازه کار, birdwatcher و توسعه حرفه ای Peeyush Sekhsaria شده است عبور زمان در قرنطینه تماشای پرندگان, صحبت کردن در مورد افزایش تعداد حیوانات و پرندگان رومینگ آزادانه در شهرستانها امروز او می گوید: “ما باید زمان بیشتری در دست به رعایت چنین فعالیت ها و این تبدیل شده است صحبت از شهر.” Sekhsaria سهام است که یک مرغدار, دوست, آغاز فعالیت, ‘Covid: صفحه اصلی کوهپیمایی چالش’, اصرار علاقه مندان به پرنده نگری برای به اشتراک گذاشتن یافته های خود را در طول این دوره است. “من خال خال تقریبا 39 گونه در یک ماه. این امر می شده اند و ممکن است هر زمان دیگر… پرندگان بازدید از تراس که گلدان قرمز مایل به قهوهای با آب پر شده و نوسان در shisham درخت, مشرف به فضای” او می افزاید. Sekhsaria دیده می شود انواع مختلفی از پرندگان در طول این زمان از جمله یک جفت قهوه ای-رهبری barbets که سهم تودرتو وظایف رز-ringed parakeets جنگل babblers, اسيايي خاوری, سفید, چشم, red-breasted flycatcher, آبی, سنگ, کبوتر, شایع مرغ مینا زاغی رابین brahminy سار Eurasian collared dove, خنده, کبوتر scops owl, بلبل, قرمز تیره بلبل در میان بسیاری دیگر.

اما او از ترس که دوستان پرنده ممکن است جلوگیری از دیدن او زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت. “این یک زمان منحصر به فرد گذشت. ما هیچ جا در یک موقعیت برای حفظ آن” او می گوید.

وضعیت فعلی آشکاری است که نشانه ای از چگونه انسان را خراب و تخریب رابطه خود را با طبیعت زمین و منابع آن است. فعالیت هایی مانند کشاورزی, ورود به سیستم, شکار, ماهیگیری و معدن را به شدت تغییر جهان طبیعی و در نتیجه کاهش تنوع زیستی در سراسر جهان است. “هنگامی که ما سطح از وحشت از این ویروس آینده این سیاره را به دروغ در سیاست است که محافظت از طبیعت و ساکنان آن است. باید وجود داشته باشد یک تغییر شدید در ذهنیت سیاستمداران و بوروکرات ها و رهبران کسب و کار به منظور تعامل با تغییر آب و هوا, کاهش گرمایش جهانی و حفاظت از جهان طبیعی ما. فقط در آن می تواند ما تضمین آینده برای مردم ما و سایر زندگی های فراوانی است که در سیاره ما می گوید:” طبیعت, محیط زیست و نویسنده Valmik Engineering که صرف 44 سال کار برای بیابان.

هندی فیلمساز مایک Pandey که گسترش آگاهی در مورد این مسئله از طریق فیلم های خود را در حیات وحش و محیط زیست معتقد است که بحران کنونی فرصتی است برای تجدید نظر در جهان ما زندگی می کنند. “گرمایش جهانی به انحطاط حیات وحش و با این کار بسیاری از گونه ها منتقل کرده اند و یا منقبض به شرایط آب و هوایی است که آنها می تواند زنده ماندن در. اگر انسان در حال آسیب رساندن به محیط زیست و تغییرات آب و هوایی در حال حاضر هل دادن تعداد فزاینده ای از گونه ها مانند زنبور عسل, ببر و فیل و نزدیک به انقراض است. طبیعت شده است و غارت زده است و حال دوباره طراحی شده برای تهیه کردن به انسان حرص سیری ناپذیر.


این آخرین شانس ما شاید به دوباره نویسی این سیاره است. اگر ما نمی تواند انطباق با تغییرات ما هرگز قادر خواهد بود به قید وثیقه خودمان را از مشکل تغییر آب و هوا. و بحران کنونی است که شاید یک درس برای یادگیری در مورد معنا و مفهوم واقعی زندگی در هماهنگی
مایک Pandey, فیلم ساز

در تک ما فکر پیگیری برای موفقیت در زندگی, باهوش ترین گونه های محو 70 درصد از زمین های با ارزش ترین پایه زندگی به نام جنگل. این آخرین شانس ما شاید به دوباره نویسی این سیاره است. اگر ما نمی تواند انطباق با تغییرات ما هرگز قادر خواهد بود به قید وثیقه خودمان را از مشکل تغییر آب و هوا. و بحران کنونی است که شاید یک درس برای یادگیری در مورد معنا و مفهوم واقعی زندگی در هماهنگی. این بحران یک فرصت برای دوباره اختراع ما, سبک زندگی, یاد می شود, حداقل, رفتن به جهان ما ایجاد” Pandey می گوید و اضافه کرد که عدم پی در پی درهم و برهمی و سر و صدا از شهرستانها ساخته شده اند, حیوانات بازگشت با احتیاط با ترس و شرم به خود گرفته است. “اگر ما می خواهیم آینده ای امن بیایید آهسته و به اطراف نگاه هدایای گرانبها از زندگی منابع طبیعی مانند هوا و آب و مواد غذایی حیاتی برای بقا” Pandey می افزاید.

دهلی نو-بر اساس نویسنده و محیط زیست آناندا نوری منعکس کننده افکار مشابه: “ما بخشی از طبیعت است و نه یک نهاد مجزا… پرندگان (و آهنگ پرنده) است که مردم توجه برای اولین بار از بالکن همیشه وجود دارد—این barbets سبز, کبوتر tailorbirds, راک چت, خاکستری, hornbills و بسیاری دیگر. ما آنقدر مشغول با ما مادی زندگی است که ما تا به حال به سادگی نادیده گرفته و آنها را این همه در حالی که. این مستند به ما داده است یک فرصت دوباره به هم متصل با جهان طبیعی است. و در عصر انقراض ششم که در آن هر سال ما از دست دادن حدود 10000 گونه در سطح جهان آن است که زمان برای درک و حفاظت از میراث طبیعی ما.

من امیدوارم که این قدردانی در ادامه پست Covid-19 بحران و همچنین” بانرجی می گوید و اضافه می کند “انسان و سایر گونه ها با یکدیگر رقابت برای همان منابع طبیعت را فراهم می کند که شامل فضا. حیوانات در حال ارضی در طبیعت و به طور مداوم به دنبال در مناطق جدید برای سرپناه و مواد غذایی و یا یک همسر بالقوه است. با ما تقاضای سیری ناپذیر برای توسعه ما منقبض زیستگاه های طبیعی به جزایر کوچک… ما نیست و متوجه باشند که این حیوانات همیشه در حیاط ما به خصوص در شهرهای کوچک که مرز بزرگ swathes از مناطق سبز.”

یک گله بز پیاده روی خیابان های آرام در للندودنو شمال ولز

زمان برای تغییر
سوئیس مبتنی بر اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت (IUCN) است جهانی با اقتدار در جهان طبیعی و اقدامات مورد نیاز برای حفاظت از آن است. در سخنرانی در سال 2019 ملی تنوع زیستی در کنفرانس دوبلین IUCN مدیر کل Inger اندرسن بود گفت: “همانطور که ما از دست دادن گونه های ما نیز از دست دادن پایه و اساس خیلی از ما وجود… و بله اگر ما تنوع زیستی راست ما یک مقدار شانس بیشتری برای حصول اطمینان از صلح جهانی است.”
تنظیم گردشگری (کاهش تعداد بازدید کنندگان) و معرفی اجباری تور برای مدارس و کالج ها می تواند تا حدی کمک می کند معتقد است Pandey. “حس احترام و درک از محیط زیست طبیعی باید بخشی از اولیه ما آموزش و پرورش است. آموزش های زیست محیطی مهم است به عنوان آن را به ارمغان می آورد حس شفقت و احترام نسبت به طبیعت است. علمی و خوی باید القا در کل کارکنان مدیریت این اکوسیستم های حساس از طریق به طور منظم دوره های آموزشی.

هنگامی که ما سطح از وحشت از این ویروس آینده این سیاره را به دروغ در سیاست است که محافظت از طبیعت و ساکنان آن است. باید وجود داشته باشد یک تغییر شدید در طرز فکر به تعامل با تغییر آب و هوا, کاهش گرمایش جهانی و حفاظت از
جهان طبیعی ما
Valmik Engineering, طبیعت, محیط زیست & نویسنده

آگاهی و حفاظت درایو را در روستای سطح—از نو خلق های مقدس که متعلق به روستا و حفاظت شده توسط آنها می گوید:” Pandey, که همچنین تولید یک واقعیت مجازی 360 درجه فیلم برای UNDP هند به عنوان بخشی از امن هیمالیا پروژه که با هدف اطمینان از حفاظت از منابع در هیمالیا اکوسیستم در حالی که بهبود معیشت جوامع محلی.

Engineering نهایی را فراهم می کند مواد غذایی برای تفکر: “بیش از سه میلیارد نفر در حال قفل کردن 2,00,000 فوت کرده اند و نیمی از سیاره ما این است که در احاطه سکوت مرگ. اما آلودگی هوا کاهش یافته هوا پاک است وجود دارد کمتر رسوخ به جهان طبیعی است. حیات وحش در سراسر جهان است که تنفس آه امداد. اقیانوس ها در حال تمیز کننده و زندگی دریایی قابل مشاهده بود این نهنگ در سواحل بمبئی یا دلفین ها در اطراف ونیز. این رودخانه Ganga پاک است و دلفین ها خال خال شده است در آن. کرگدن ها دیده می شود راه رفتن در سراسر بزرگراه ها و ده ها تن از فیل ها در حال متقاطع جاده ها که هیچ ترافیک.

در برخی از شهرها مانند سوائی مادھوپر مجاور به Ranthambhore های گاه به گاه ببر و پلنگ راه رفتن در جاده های اطراف شهر. در دهلی آهوی راه رفتن به خان بازار و شغال ناله از ریج. پرنده برای تلفن های موبایل هرگز پر جنب و جوش تر و گنجشک خال خال شده است پس از سال. Civets گربه لغزش در سراسر جاده ها به عنوان شهرهای نوبه خود آرام در شب. حیات وحش جهان, جشن نبود از نژاد بشر است. چه مدت ؟ ما همیشه در حال یادگیری برای محافظت و پرورش ما بیابان و ساکنان آن? بنابراین من امیدوارم. تا ما که وجود خواهد داشت بیشتر درد و رنج انسان به عنوان ویروس های جدید را توسعه به عنوان طبیعت در دفاع از مرزهای آن از ما رحمانه استثمار.”

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de