مسی ترجیح می دهد به فکر می کنم بیش از حد در مورد خطر عفونت به لالیگا بازگشت بافندگی

مسی و بارسلونا هم تیمی شده اند در باشگاه آموزش زمین انجام جلسات فردی از هفته گذشته زیر لالیگا چهار فاز پروتکل برای بازگشت به فعالیت های پس از آن متوقف شد در ماه مارس با توجه به همه گیر.

تمام 11 باقی مانده دور از لامپ در لالیگا را بدون تماشاگران با رئیس جمهور خاویر Tebas گفت: هفته گذشته که مسابقات شروع می به عنوان به زودی به عنوان ژوئن 12.

در حالی که برخی از بازیکنان و باشگاه ها صحبت کردن در برابر فوتبال بازگشت از ترس از چیدن ویروس و یا انتقال آن به دیگران مسی گفت: بازگشت به مسابقات بود بدون ریسک از ترک خانه به هر دلیل دیگر.

FC Barcelona's Lionel Messi wearing a protective face mask and gloves at Ciutat Esportiva Joan Gamper training ground for COVID-19 tests following the outbreak of the coronavirus disease (COVID-19), Barcelona, Spain, May 6, 2020. REUTERS.

بارسلونا را لیونل مسی با پوشیدن لباس محافظ و ماسک و دستکش در پالما Esportiva Joan Gamper زمین آموزش برای COVID-19 آزمون پس از شیوع این بیماری کروناویروس (COVID-19), بارسلونا, اسپانیا, مه 6 سال 2020 است. رادیو فردا.

“وجود دارد یک خطر عفونت در همه جا زمانی که شما خانه خود را ترک وجود دارد خطر, بنابراین من فکر می کنم ما نباید فکر می کنم بیش از حد در مورد آن چرا که اگر شما نمی خواهید برای رفتن در هر نقطه” مسی گفت: روزنامه اسپانیایی موندو Deportivo در روز جمعه.

“اما ما باید درک کنند که ضروری است ما مطابق با این پروتکل و به دنبال اقدامات پیشگیری از آنجا که ما می توانیم. بازگشت به آموزش های گام اول است اما ما نباید از خود راضی و ما باید تمام اقدامات احتیاطی لازم است.”

مسی گفت که او هیجان زده در مورد بازگشت به مسابقات اما ابراز مخالفت خود به لالیگا پیشنهاد برای تیم به قرنطینه می شود و هم به دور از خانواده خود پس از مسابقات رزومه.

“شخصا من به دنبال به جلو به رقابت بازگشت. ما می دانیم که آن را برای همه بسیار عجیب و غریب بدون هر کسی در می ایستد و من آن را انجام داده ام و قبل از من آن را گفت:” بارسا کاپیتان.

“با توجه به اینکه قرنطینه حقیقت این است که ما نمی خواهم این ایده جدا بودن از خانواده های ما در همه اما ما باید برای دیدن آنچه که طرح نهایی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de