دست دوستان خود را ؟ سعی کنید که یک نوجوان در عشق

از آن شده است بیش از یک ماه از آنها آویزان و در 15 نه مجوز نشده است. آنها استفاده می شود به تکیه بر خانواده های آنها برای سواری به هر یک از دیگر خانه ها در حومه آتلانتا و آنها یکدیگر را در مدرسه. اما در حال حاضر این بیماری همه گیر است آنها را در یک star-crossed دولت است.

“اگر من می توانید ببینید Gabby هر روز آن خواهد بود بهشت” گفت کای دانشجوی سال اول در صدمین سالگرد تأسیس مدرسه بالا است.

Gabby دانشجوی سال دوم گفت: “من از گریه هر شب.”

نوجوانان مانند تقریبا هر کس تا به حال جان خود را طرح میتوانست توسط coronavirus. آنها cooped در خانه با پدر و مادر و خواهر و برادر قادر به اجازه خاموش بخار با شرکت در extracurriculars محروم از نقاط عطف مهم مانند فارغ التحصیلی و مدل. و آنها حتی نمی توانید انتظار برای لذت بردن از تابستان آزادی از رفتن به اردوگاه و استخر. برای کسانی که در عشق و غم ناشی از جدایی یکی دیگر از مشقت بار عنصر.

“نوجوانان روابط نگاه مانند آنها و دوباره واقعا واقعی و آنها بیشتر شبیه به آزمون و خطا” جسیکا گفت: مولر a 17-year-old junior در برانکس دبیرستان علوم. “بی اعتبار است فقط اشتباه است.”

توسط جسیکا حساب او شده است می خواهم در مستند و غیر از دوست دختر خود را به مدت 60 روز. رفتن از دیدن او هر روز به دیدن او در همه بوده است واقعا سخت است. آنها قرار است به “ساخت خاطرات با هم” جسیکا گفت.

“من او را از دست آغوش” او گفت:. “او را در آغوش بهترین هستند.”

جسیکا و دوست دختر او ملاقات در مدرسه و شد یک مقام رسمی در ماه ژانویه است. با روز ولنتاین, آنها می گفت: “من شما را دوست دارم” به هر یک از دیگر.

دو زندگی در شهر نیویورک که در آن متفاوت نیویورک احساس قاره های مختلف در طول بیماری همه گیر. جسیکا پناه در محل در کوئینز با پدر و مادر و خواهر. دوست دختر او در خانه است در پایین سمت شرق منهتن.

در زمان جسیکا شگفتی اگر آنها تا کنون حتی دیدن هر یک از دیگر دوباره. به تازگی او دیده می شود عکس ها در رسانه های اجتماعی از دیگر زوج های حلق آویز کردن. “من واقعا خرد شده,” او گفت:.

هنوز جسیکا و دوست دختر خود را در حال پیدا کردن راه هایی برای انجام کارهای هم بدون بودن در کنار هم. آنها با استفاده از Netflix به سازمان دیده بان را نشان می دهد (در حال حاضر آن را “Jane the Virgin” نشان می دهد جسیکا دختر دیده است اما rewatching چرا که او گفت: جسیکا “شما واقعا به من یادآوری از جین”) و بحث در تمام طول روز طولانی است. آنها حتی شروع به ارسال دست نوشته نامه به هر یک از دیگر.

“هر یک از ما حرف اول و اساسا فقط تصدیق کرد که این رفتن به واقعا خشن” جسیکا گفت. اما آنها مصمم هستند تا آن را به کار. “ما در حال برنامه ریزی در فقط اجازه رفتن از چیزی به دلیل آن را دشوار است.”

زویا Garg نیز 17 ساله junior در برانکس دبیرستان علوم. او و دوست پسر او را زنده در منهتن, اما هنوز هم پدر و مادر او شده اند سخت در مورد اجازه دادن به آنها آویزان است. ماه گذشته بود و دوست پسر او را در تولد و خانواده اش او را دعوت برای شام. در ابتدا زویا مادر گفت: خوب بود. اما در نهایت او اجازه رفتن.

“من می دانستم که او انجام آن را از اقدامات ایمنی” زویا گفت. “و من فقط می خواستم برای رفتن بد نبودم تفکر واضح است.”

با آب و گرم شدن, زن و شوهر می تواند برای اجتماعی دور دوچرخه سواری با هم اما زویا به پوشیدن ماسک که او گفت که او را نگه می دارد در تمام زمان.

زوج های دیگر در حال پیدا کردن راه هایی برای دیدن هر یک از دیگر با خانواده های خود تصویب. در سن دیگو فیشر باج و Aidan Moseley هر دو 17 و سالمندان به های مختلف مدارس زندگی می کنند و حدود 30 دقیقه از هر یک از دیگر. فیشر زندگی در کوه ها که در آن تنها با دسترسی به اینترنت تلفن همراه خود را که پدر و مادر خود را هر شب در 11:30. بین مدرسه خود را sports schedules and Aidan را بعد از مدرسه کار زن و شوهر عملا راه دور برای شروع است.

در حال حاضر تنها زمانی که آنها خانه را ترک کرده است و دو تا سه بار در هفته آنها را هر یک از دیگر. پدر و مادر خود را در حال پیر دوستان — “مادران ما به طور مداوم صحبت کردن و به طور مداوم چک کردن در با یکدیگر” Aidan گفت: — که کمک می کند تا خانواده خود را راحت با این ایده.

با زمان بیشتری را با هم باند خود را بدست عمیق تر آنها گفت. رابطه خود را نیز بدست آنها را از طریق برخی از لحظات به چالش کشیدن. فیشر پدربزرگم فوت در اوایل ماه مارس فقط قبل از ایالت کالیفرنیا اقامت در خانه سفارش اثر صورت گرفت. “اگر من باید Aidan من احتمالا می خواهم هنوز هم می شود مبارزه” فیشر گفت. “این سخت است برای پیدا کردن یک منبع از شادی گاهی در قرنطینه.”

Aidan به توافق رسیدند. “بنابراین بسیاری از چیزهایی هستند که دور گرفته شده,” او گفت:. “آن را به خوبی به کسی برای حمایت از شما و با شما صحبت کنم در مورد به معنای واقعی کلمه هر چیزی است.”

برخی از خانواده ها در حال گسترش خود را قرنطینه حباب شامل نوجوانان خود را’ قابل توجهی دیگران (و معمولا با فرمت های قابل توجه دیگر خانواده).

Jason Nguyen و دوست دختر خود را که می رود به نام آلیس 17-year-old سالمندان در وودرو ویلسون در واشنگتن, DC, که قدمت هر یک از دیگر برای بیش از یک سال است.

“من خیلی تنها مجاز به دیدن آلیس در حال حاضر و هنوز هم وجود دارد قوانین سختگیرانه در مورد چگونه من می توانید به او را” جیسون گفت: بیش از FaceTime نشسته شانه به شانه با آلیس. بچه ها شاتل آنها را به عقب و جلو بین خانه های خود را, اما در این نمونه نادر Jason است Uber او باید پوشیدن یک ماسک و یک تغییر لباس.

آلیس که مبارزه با اضطراب گفت: مادر او می داند چقدر مهم حفظ ارتباطات اجتماعی است که برای سلامت روحی و روانی.

“این سخت است برای بچه ها در سن و سال من به انجام قرنطینه” آلیس گفت. “این یک چیز کوچک جیسون و من را وادار به نگه داشتن انجام می دهند به ماندن سالم و خوشحال باقی بماند.”

در سال گذشته هر تبدیل شده است واقعا نزدیک با دیگر خانواده. آنها عمدتا قطع آلیس در آپارتمان (“او را تنبل” جیسون شوخی که آلیس شوخی موقع توجه کرد “من تنبل!”), که در آن او زندگی می کند با مادر و خواهرش هر چند گاهی اوقات آنها به جیسون آپارتمان که در آن او همچنین پناه با مادر و خواهر خود را. گاهی اوقات آنها را به آلیس سگ در پیاده روی و یا آنها ممکن است به نشستن در پشت بام اما در غیر این صورت آنها در داخل انجام کارهایی هم مانند یادگیری چگونه به طبخ.

بر خلاف فیشر و Aidan که در حال برنامه ریزی برای رفتن به کالج با هم در پاییز (در دانشگاه هاوایی در Manoa), جیسون و آلیس قرار است به شروع دانشگاه 850 مایل از هم جدا او در دانشگاه ویسکانسین در مدیسون او در دانشگاه جورج میسون در ویرجینیا. قرنطینه است و به آنها این زمان به بحث در مورد مدیریت از راه دور.

در گرجستان, Gabby و کای در حال پیدا کردن راه هایی برای مقابله با خود را در زمان دور. آنها درک کنند که چرا آنها نمی توانند قطع و قوانین به طور جدی اما آن را ندارد به آنها دست یکدیگر را از هر گونه کمتر است. به طوری که آنها اغلب در به خواب رفتن با هم در FaceTime تماس هر یک از دیگر در حدود 11 p. m. و یا گاهی اوقات نیمه شب, صحبت کردن تا اوایل ساعت. Gabby دارای Meese یک پر گوزن شمالی بود که پس از کای و کای یکسان با فانتا پر فیل که Gabby برای او ساخته شده است.

“این مرا به یاد او و آن باعث می شود من خوشحال” کای گفت. “من در خواب با آن هر شب.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>