بیشتر در سطح جهانی فرودگاه ها در هند به زودی! FM Sitharaman اعلام کرد 6 بیشتر فرودگاه ها برای PPP مناقصه

 The idea of awarding these airports on the PPP model is to get world-class transit hubs in India.ایده اعطای این فرودگاه در مدل PPP است که به سطح جهانی حمل و نقل مراکز در هند.

بیشتر در سطح جهانی فرودگاه ها در هند به زودی! وزیر دارایی Nirmala Sitharaman در کنفرانس مطبوعاتی در مارس 16 امروز اعلام کرد که پیشنهاد فرایند بیشتر فرودگاه در کشور تحت Public Private Partnership (PPP) مدل به زودی شروع خواهد شد. فرودگاه اقتدار هند (AAI) اعطا کرده 3 فرودگاه از 6 برای بهره برداری و نگهداری در مدل PPP. سالانه درآمد از 6 فرودگاه در دور اول تومان به 1000 کرور روپیه (برابر سود فعلی از 540 تومان کرور روپیه در هر سال). AAI خواهد پرداخت 2,300 تومان کرور. شش فرودگاه ها شناسایی شده اند و برای دور دوم و روند مناقصه برای این بلافاصله آغاز خواهد شد. ایده اعطای این فرودگاه در مدل PPP است که به سطح جهانی حمل و نقل مراکز در هند.

با توجه به FM Sitharaman اضافی سرمایه گذاری خصوصی بازیکنان در 12 فرودگاه های اول و دوم دور انتظار می رود که در حدود 13,000 تومان کرور. یکی دیگر از شش فرودگاه ها شناسایی شده اند و در دور سوم مناقصه.

اخبار مرتبط

با توجه به Sitharaman صنعتی زیرساخت upgradation خواهد بود تمرکز اصلی منطقه است. “اصلاحات ساختاری تمرکز امروز کنفرانس مطبوعاتی” Sitharaman گفت:, و اضافه کرد که با این مراحل ایده این است برای پیدا کردن حق افق برای رشد اقتصاد هند.

اطلاعیه بخشی از تومان 20 lakh کرور بسته محرک اقتصادی وعده داده شده توسط ساعت نارندرا مودی در سخنرانی خود به ملت در اوایل این هفته. از آن پس FM Sitharaman برگزار شد سه کنفرانس های مطبوعاتی اعلام اقدامات مختلف اقتصاد به افزایش است. موضوع اساسی از بسته اگر “Atmanirbhar بهارات” و یا “Self-reliant هند”. از آنجا که زیرساخت های بخش اقتصاد شکل ستون فقرات رشد اقتصادی امروز اطلاعیه فرض عمده اهمیت است. بخش زیرساخت نیز یک کلید ارائه اشتغال به ویژه برای مهاجران و کارگران که در حال حاضر احساس درد در سراسر کشور مستند تحمیل شده به بررسی گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>