پاکستان باز می شود کلید گذرگاه های مرزی با افغانستان برای تجارت

پیشاور, مارس 16

پاکستان بازگشایی عمده آن گذرگاه های مرزی با افغانستان در خیبر پختونخوا و بلوچستان استان برای تجارت و جنبش مردم با توجه به اطلاعیه رسمی صادر شده در روز شنبه.

این گذرگاه های مرزی در تورخم در خیبر پختونخوا و تربت در بلوچستان بسته شد در تاریخ 27 مارس به عنوان یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در مارس آنها باز شد به مدت سه روز در هفته.

با توجه به اطلاع رسانی, تصمیم گیری درباره افتتاح مرز در نظر گرفته شد در نشست ملی فرماندهی و عملیات مرکز.

هر دو گذرگاه مرزی باز باقی خواهد ماند در سراسر ساعت برای شش روز به جز شنبه ها خواهد شد که این سایت متعلق به عابر پیاده حرکات.

استاندارد روش های عملیاتی (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) اجرا خواهد شد برای عبور و مرور و همچنین اطلاع رسانی اضافه شده است.

در طول شش روز تعداد نامحدودی از کامیون ها اجازه خواهد داشت برای عبور هر روز در حالی که اطمینان مناسب دستورالعملهای عملیاتی استاندارد و دستورالعمل برای هر دو افغان تجارت دو جانبه و افغان تجارت حمل و نقل.

این تصمیم را مورد ستایش قرار داد با جامعه کسب و کار تشریح آن یک نقطه عطف در توسعه تجارت بین پاکستان و افغانستان است. PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>