پاکستان دکتر و برنامه ریزی برای انجام ‘گرگ تنها’ حملات تروریستی در ایالات متحده تحت تعقیب

واشنگتن, مارس 16

28 ساله پاکستانی دکتر ویزای H-1B شده است تحت تعقیب توسط یک هیئت منصفه فدرال در حمایت وفاداری به دولت اسلامی گروه تروریستی و ابراز تمایل خود را به انجام “گرگ تنها” حملات تروریستی در ایالات متحده است.

با توجه به کیفرخواست محمد مسعود مجوز پزشکی دکتر از پاکستان بود که قبلا به عنوان یک هماهنگ کننده تحقیقات در پزشکی مشهور کلینیک در روچستر مینه سوتا.

کیفرخواست علیه مسعود اعلام شد روز جمعه توسط ما وکیل اریکا مک دونالد. مسعود در ابتدا متهم با شکایت کیفری شده است و در بازداشت پس مارس 19 دستگیری در مینیاپولیس-سنت پل فرودگاه بین المللی.

بین ماه های ژانویه و مارس این سال او چندین بیانیه به دیگران از جمله حمایت و وفاداری خود را به دولت اسلامی عراق و شام (داعش) و رهبر آن و ابراز تمایل خود را برای سفر به سوریه برای مبارزه با داعش.

مسعود همچنین ابراز تمایل خود را برای انجام “گرگ تنها” حملات تروریستی در ایالات متحده دادگاه مقالات گفت.

در 21 فوریه سال جاری مسعود خریداری یک بلیط هواپیما از شیکاگو به عمان, اردن و از آنجا برنامه ریزی برای سفر به سوریه است.

در تاریخ 16 مارس سال جاری مسعود را برنامه سفر را تغییر داد چرا که اردن مرزهای خود را بسته به ورودی سفر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

او ساخته شده یک طرح جدید برای پرواز از مینیاپولیس به لس آنجلس برای دیدار با فردی که به اعتقاد او خواهد کمک به او را با سفر از طریق کشتی باری به تحویل او به داعش در خاک.

در مارس 19, Masood سفر از روچستر به مینیاپولیس-سنت پل فرودگاه بین المللی (MSP) به هیئت مدیره پرواز عازم لس آنجلس ،

به محض ورود در MSP, مسعود چک در برای پرواز خود را و پس از آن بازداشت توسط دفتر تحقیقات فدرال را (FBI) مشترک با تروریسم نیروی کار.

این مورد است که نتیجه یک تحقیق انجام شده توسط FBI مشترک با تروریسم نیروی کار. مسعود در بازداشت در Sherburne County زندان فاکس نیوز روز جمعه گزارش داد.

با توجه به اتهامات در شکایت مسعود مجوز پزشکی دکتر در پاکستان مشغول به کار بود در یک کلینیک پزشکی در روچستر تحت ویزای H-1B. PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>