راهول گاندی در تعامل با خانه محدود کارگران مهاجر در میان مستند

Gandhi sat on the pavement and gave the migrant workers a patient hearing and assured them of help in reaching their homes, Congress leaders claimed.گاندی نشسته در پیاده رو داد و کارگران مهاجر بیمار شنوایی و مطمئن باشید آنها را از کمک در رسیدن به خانه های خود رهبران کنگره شده است.

کنگره رهبر راهول گاندی در شنبه تعامل با یک گروه از کارگران مهاجر در نزدیکی را بخواهم Vihar روگذر در اینجا و از آنها خواست تا در مورد مشکلات خود را به عنوان آنها را به خانه راه می رفت در میان coronavirus ناشی مستند.
گاندی نشسته در پیاده رو داد و کارگران مهاجر بیمار شنوایی و مطمئن باشید آنها را از کمک در رسیدن به خانه های خود رهبران کنگره شده است.

لباس پوشیدن و در شلوار سیاه و سفید مد او صحبت به کارگران و شنیده نارضایتی خود. منابع نزدیک به گاندی گفت که او تا به حال بداهتا ساعته ملاقات با یک گروه 20 نفره از مهاجران از جمله زنان و کودکان راه رفتن را از محل کار در نزدیکی امبلا به روستای خود در نزدیکی جانسی. این جلسه در محل به آنها نشسته در پیاده رو در ماتورا جاده در سرمایه های ملی.

اخبار مرتبط

Mahesh کومار یک مهاجر کارگر از, Madhya Pradesh که همراه با 14 از اعضای خانواده خود را به نشستن در پیاده رو, روایت او داستان وای به سابق کنگره ارشد. “آن را خوب صحبت کردن به او. حداقل کسی ما را شنیده و مشکلات ما است,” او به خبرنگاران گفت: بعد از آن.

کنگره ادعا کرد که پلیس بازداشت برخی از کارگران بعد در بازداشت پیشگیرانه و گفت آنها “جهت از بالا به انجام این کار”. هیچ واکنش فوری از پلیس به کنگره حزب مسئول است.
منابع نزدیک به راهول گاندی گفت: در حالی که پیوستن به شدت به قانون در درخواست از گاندی داوطلبان از دهلی پرادش کنگره کمیته را به شدت به کمک به گروه بازگشت به روستای خود را.

پارتی, عمومی, منشی, پریانکا گاندی Vadra بعد توییتی ضمن تشکر از راهول گاندی و گفت که کسی را برای صحبت کردن با این کارگران مهاجر و شنیدن مصیبت خود را. “این خود ما مردم است. ما را مجبور به نشستن و صحبت کردن با آنها. درد و رنج خود را به اشتراک گذاشته شود. آنها ملت سازندگان. ما نمی توانیم آنها را ترک به تنهایی در این زمان بحران. با تشکر از شما من رهبر Rahul Gandhi,” او گفت: در یک صدای جیر جیر در هندی.

خواسته در کنگره رسانه های توجیهی در مورد Rahul نشست و پلیس گفته بازداشت کارگران کنگره سخنگوی Gaurav وللبه گفت: هشت کرور مهاجران علاقه مند بودند در بازگشت به خانه های خود و گاندی تنها در تلاش برای دیدار با آنها و شنیدن نارضایتی خود.

“آنها نمی توانند حتی دیدار با راهول گاندی. چه دلیل بازداشت. آنها حتی نباید بگویید راهول گاندی که دولت انجام داده است و هیچ چیز برای آنها تا کنون,” او گفت.

دهلی کنگره رهبر گفت که گاندی از عبور بود را بخواهم Vihar زمانی که او کشف به کارگران مهاجر توسط پلیس متوقف شد. او مداخله و صحبت به کارگران مهاجر و مطمئن باشید آنها کمک کند.

بعد چندین کنگره کارگران چراغ دهلی توسط کنگره رئیس آنیل Chaudhary رسیده وجود دارد و مرتب کمک برای کارگران مهاجر. چودری گفت که حدود 15-20 مهاجران از جمله زنان و کودکان و افراد مسن پیاده روی بودند از هاریانا به خود بومی محل در جانسی, زمانی که آنها متوقف شده توسط پلیس در نزدیکی مودی آسیاب روگذر.
او گفت که دهلی کنگره مرتب 8-10 وسایل نقلیه برای حمل کارگران مهاجر پس از اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

کنگره شده است برجسته مشکل از کارگران مهاجر و کارگران راه رفتن در جاده ها بدون آب و غذا. از آن شده است خواستار مستقیم انتقال پول نقد به آنها همراه با جیره و خواسته است به دولت برای اطمینان از حمل و نقل امن بازگشت به خانه های خود.

کارگران مهاجر در اعداد بزرگ دیده شده است قدم زدن در جاده ها در صورت عدم وجود حمل و نقل عمومی در میان این مستند در پیشنهاد خود را به بازگشت به روستاهای بومی خود.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>