شهید افریدی برنده مزایده برای خرید Mushfiqur خفاش برای کمک به فقرا در میان coronavirus بحران

سابق پاکستان allrounder بیرون آمد برنده در حراج برای خفاش آغاز شد که در روز شنبه با یک پیشنهاد از 20,000 تومان که تقریبا Tk 1.7 میلیون.

افریدی آورده خفاش به نام خود بنیاد است که ارائه کمک به مردم در گوشه های مختلف پاکستان در میان COVID-19 شیوع.

جانباز بنگلادش wicketkeeper-رودخانه شناور مورد علاقه خود را بت که ثبت نام خود را 200 در گله آزمون برابر سریلانکا در سال 2013 به حراج برای کمک به فقرا و رنج در زمان coronavirus بحران است.

“من از طرفداران بزرگ از افریدی از راه قبل از. ما در همان تیم در بنگلادش لیگ برتر… ما نیز صحبت کرد و در طول پاکستان سوپر لیگ و ما باید خوب درک” 32 ساله بنگلادشی گفت.

“بنیاد شده است و در آن برای مدت زمان طولانی. او با ارائه پشتیبانی در پاکستان و خارج و حتی در طول coronavirus بحران است. من افتخار دارم که به یک فرد مشهور مانند او کمک کرده است.

“ما سعی خواهد کرد به ارسال پول برای فقرا از طریق منابع مختلف به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. ما در حال انجام بهترین های ما. من امیدوارم همه کسانی که قادر خواهد درگیر در کمک به دیگران است.”

مناقصه متوقف شد دو بار به علت جعلی مناقصه.

“من محکوم به کسانی که ساخته شده جعلی مناقصه در چنین یک کار بزرگ. آنها نه تنها آغشته من نام آنها را مخدوش تصویر کریکت بنگلادش و کشور” Mushfiqur اضافه شده است.

Mushfiqur تمدید تشکر ویژه به هموطنان خود هم تیمی و بنگلادش کاپیتان تمیم اقبال خود را برای حمایت و مذاکره با افریدی در این حراج.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de