سنگاپور گزارش 465 جدید COVID-19 موارد

COVID-19 cases in singapore, covid 19 death toll in singapore, COVID-19 outbreak, latest news on coronavirus cases in singaporeچهار مورد در حال شهروندان سنگاپور یا مقیم دائم (خارجی) گزارش شده توسط وزارت. (رویترز عکس)

سنگاپور در روز شنبه گزارش داد 465 جدید COVID-19 موارد مصرف این کشور در مجموع تعداد به 27,356 با یک وزیر ارشد هشدار دهنده که شهر-دولت ممکن است یک افزایش در تعداد از عفونت هنگامی که آن را اجازه می دهد تا فعالیت بیشتر به رزومه از 1 ژوئن.

اکثریت موارد جدید خارجی هستند در اجازه کار و اقامت در خوابگاه گفت: وزارت بهداشت به عنوان آن را همچنان به تست کارگران خارجی.

اخبار مرتبط

چهار مورد در حال شهروندان سنگاپور یا مقیم دائم (خارجی) گزارش شده توسط وزارت.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا:

در یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار شده توسط multi-وزارت نیروی کار برخورد با COVID-19 شیوع روز جمعه وزیر بهداشت گن کیم یونگ هشدار داد که جامعه موارد را “احتمال” افزایش با کاهش برخی از محدودیت از ژوئن 1, زمانی که مدار شکن به پایان می رسد.

او هشدار داد که مدار شکن اقدامات نیاز به برداشته شود “با دقت و به آرامی”. “از آنجا که اگر ما مراقب تعداد موارد را افزایش و شما ممکن است بزرگ خوشه تشکیل دوباره” کانال خبری آسیا به نقل از گن عنوان کرد و گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>