مغلوب ساختن پیشی جستن حذف خارجه بازرس کل

Linick بود که به نام رئیس جمهور باراک اوباما به رهبری دفتر بازرس کل در وزارت امور خارجه خواهد بود و جایگزین توسط سفیر Stephen Akard مدیر دفتر خارجی ماموریت های وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت: شب جمعه.

در نامه ای به مجلس نانسی پلوسی که به دست آمده توسط نیویورک تایمز تهمت نوشت که “حیاتی است که من با کمال اعتماد به نفس در انتصاب خدمت به عنوان بازرسان به طور کلی.”

“این است که دیگر مورد با توجه به این بازرس کل” رئیس جمهور اضافه شده است.

تصمیم به حذف Linick اولین گزارش جمعه شب های سیاسی است و در پاکسازی از بازرسان به طور کلی آنها نسبت ناروا تلقی شده است به اندازه کافی وفادار به دولت پایان بخشیدن به سنتی استقلال داخلی ناظر سازمان که ماموریت برای انجام نظارت از کشور وسیع بوروکراسی.

در مارس 1, حتی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به تاخت و تاز کشور مغلوب ساختن پیشی جستن نقل مکان کرد و به بیرون راندن کریستی Grimm اصلی معاون بازرس کل وزارت بهداشت و خدمات انسانی که دفتر صادر کرد, گزارش آشکار مبرم کشور در پاسخ به پاتوژن.

یک ماه قبل رئیس جمهور سرنگون مایکل اتکینسون بازرس کل جامعه اطلاعاتی گفتن رهبران کمیته های کنگره است که او از دست داده بود اعتماد به نفس در او. اتکینسون حال خشم رئیس جمهور با اصرار بر گفتن کنگره در مورد whistleblower شکایت که باعث استیضاح تحقیق مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با اوکراین است.

رئیس جمهور همچنین در زمان مراحل را برای حذف گلن خوب است که بازرس کل وزارت دفاع پس از مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از آن, به طوری که او نه می تواند نصب شود به عنوان رهبر نظارت پنل در نظر گرفته شده برای نگه داشتن زبانه ها در چه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صرف تریلیون ها دلار در pandemic امداد تصویب شده توسط کنگره است.

تحت قانون دولت باید به اطلاع کنگره 30 روز قبل به طور رسمی فسخ یک بازرس به طور کلی. Linick است که انتظار می رود به ترک پست خود را پس از آن.

این حذف از بازرسان به طور کلی — و جایگزین های آنها توسط متحدان رئیس جمهور — بخشی از یک حرکت تهاجمی با تهمت و دستیاران در برابر کسانی که او معتقد به “دولت عمیق” مقامات در بسیاری از کلیدی سازمان که مخالف دستور کار خود دارد.

که تلاش تسریع در هفته پس از رئیس جمهور بود تبرئه در مجلس سنا استیضاح محاکمه. مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید پرس و جو به اقدامات مربوط به اوکراین به عنوان یک “کودتا” هماهنگ توسط حرفه ای مقامات و سیاستمداران دموکرات مصمم به آوردن ریاست جمهوری خود به یک نتیجه گیری زود هنگام.

پلوسی که منجر به استیضاح و تلاش در خانه محکوم به حرکت در اواخر جمعه به جای Linick.

“اواخر شب آخر هفته اخراج از وزارت خارجه IG استیو Linick یک شتاب از رئیس جمهور خطرناک الگوی مقابله به مثل در برابر میهن پرستانه بندگان متهم با انجام نظارت از طرف مردم آمریکا,” او گفت: در بیانیه ای در توییتر.

هرزه الیوت L انگل D-نیویورک رئیس کمیته مجلس در امور خارجی به نام تصمیم برای حذف Linick یک “قانون ظالمانه” به معنای محافظت از وزیر امور خارجه مایک Pompeo از پاسخگویی.

هرزه Joaquin کاسترو D-تگزاس رئیس امور خارجه در کمیته فرعی نظارت و تحقیقات گفت: در توییتر که این حرکت از سوی کاخ سفید بود “بالقوه پوشش” با مغلوب ساختن پیشی جستن و Pompeo, و که آن را می تواند در نتیجه یک تحقیق کنگره.

“کنگره & @HouseForeign نظارت کمیته فرعی برگزار خواهد شد مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر مسئول هر گونه اقدامات غیر قانونی و فاسد رفتار” کاسترو هنوز توییتی.

در بیانیه خود انگل گفت که او آموخته بود که Linick را باز کرده بود رسیدگی به Pompeo. انگل گفت که “آقای Linick شلیک در میان چنین پروب به شدت نشان می دهد که این یک عمل غیر قانونی مصر است.”

انگل نمی ارائه هر گونه جزئیات بیشتر اما دموکراتیک مشاور گفت که Linick بود دنبال به اینکه Pompeo تا به حال سوء استفاده سیاسی منصوب در وزارت امور خارجه برای انجام کارهای شخصی برای خودش و همسرش.

سخنگوی Pompeo بلافاصله پاسخ به یک ایمیل به دنبال نظر در مورد اتهام.

Linick کمی بازیکن در استیضاح تحقیق به طور خلاصه به جلب توجه به خود را در ارتفاع رسیدگی به مغلوب ساختن پیشی جستن ، در ماه اکتبر او دست-تحویل یک بسته اطلاعاتی به کنگره محققان گفت که او فکر آن را ممکن است کمک به پاسخ به اینکه آیا رئیس جمهور اوکراین تحت فشار به منظور بررسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و پسرش هانتر بایدن.

در پایان حدود 40 صفحه از مواد معلوم شد که تا حد زیادی بی اهمیت: یک رکورد از تماس بین رودلف W جولیانی رئیس جمهور شخصی وکیل و دادستان اوکراین و همچنین حساب های از اوکراین در اجرای قانون رسیدگی است.

حداقل دو تحقیقات Linick را باید ناشی از اصطکاک با مقامات ارشد سیاسی انتصاب در وزارت امور خارجه.

در ماه نوامبر گفت که آن را پیدا کرده بود که انتصاب در این سازمان بود که آن را به رهبری وزیر امور خارجه رکس Tillerson حال انتقام در برابر یک ایرانی-آمریکایی شغلی کارمند سحر Nowrouzzadeh چرا که از قومیت و درک است که او برگزار شد دیدگاه های سیاسی متفاوت از کسانی که از تهمت مقامات. Brian H. قلاب و سپس سر از سیاست برنامه ریزی که در آن Nowrouzzadeh مشغول به کار شد و طلبه در آن پرس و جو. قلاب است که در حال حاضر نماینده ویژه برای ایران و با این نسخهها کار از نزدیک با Pompeo.

در ماه اوت Linick را در بر داشت که دو سیاسی انتصاب در اداره سازمان بین المللی امور — معاون وزیر Kevin E. Moley و مشاور ارشد ماری Stull — تا به حال مورد آزار و اذیت حرفه ای کارکنان. Pompeo نیست آتش Moley که اعلام کرد در ماه اکتبر او را بازنشسته بعد از آن سال.

کارکنان وزارت امور خارجه بازرس کل دفتر بازدید کرده اند Linick به عنوان یک صالح حزبی رهبر.

Akard مقابل بوده است بحث رقم از نامزدی خود را برای یک مقام ارشد وزارت امور خارجه که Tillerson وزیر بود. کاخ سفید تحت فشار قرار دادند Akard برای این کار از مدیر کل خدمات خارجی یک مدیریت بالا و موقعیت که به طور سنتی به احترام حرفه ای با مقامات دهه تجربه.

یک دستیار نزدیک از پنس را Akard خدمت کرده بود به عنوان مدیر توسعه بین المللی در ایندیانا توسعه اقتصادی پارسیان در دولت که در آن پنس یک بار فرماندار. اعضای کنگره شنیده شدید grumblings از دیرین کارمند وزارت امور خارجه و حاکی از به کاخ سفید در سال 2018 که او را نمی توان تایید کرد; حتی ارشد جمهوری خواهان در حال مخالف نامزدی.

در 2019, Akard تایید شد به عنوان بخش مدیر دفتر ماموریت خارجی یک شغل با مقام سفیر که بالا حرفه ای مقامات در نظر نمی معنی دار در مقایسه با مدیر کل پست.

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>