مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ما همکاری با کشورهای دیگر در coronavirus واکسن

در یک رویداد در باغ گل رز کاخ سفید که در آن بسیاری از مقامات دولت تن ماسک اما رئیس جمهور نه تهمت ابراز امیدواری کرد که واکسن خواهد بود در محل قبل از پایان سال گفت: دولت خود را بسیج نیروهای خود برای دریافت یک واکسن توزیع شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت در امر سرمایه گذاری در همه بالای coronavirus واکسن نامزدها و گفت: یک لیست شده است محدود به 14 پتانسیل امیدوار کننده واکسن با یک طرح برای محدود کردن بیشتر است.

سابق گلاکسو اجرایی Moncef Slaoui که مغلوب ساختن پیشی جستن به شنود گذاشته برای کمک به آن واکسن تلاش, ابراز خوش بینی که پیشرفت خواهد بود ساخته شده قبل از پایان سال است.

“من بسیار به تازگی دیده می شود آمار اولیه از یک کارآزمایی بالینی با کروناویروس واکسن. و این اطلاعات به من حتی بیشتر احساس اعتماد به نفس است که ما قادر خواهد بود به ارائه چند صد میلیون دوز از واکسن تا پایان 2020,” او گفت:.

Slaoui اشاره نمی کند که واکسن اما یکی از توسعه یافته توسط مدرن Inc با کمک از موسسه ملی بهداشت به تازگی موفق به کسب تاییدیه از سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) برای پیشبرد به مرحله بعدی آزمایش های بالینی. Slaoui شده بود Moderna عضو هیئت مدیره قبل از مصرف تا خود را برای ما ارسال.

کارشناسان هشدار داده اند که این امر به احتمال زیاد به 12 تا 18 ماه و یا بیشتر برای دریافت یک واکسن آماده برای مردم است. رئیس جمهور به دنبال سرعت بالا در قاب زمان که در حالی که همچنین بازی کردن نیاز به یک واکسن به عنوان او را تشویق می کند آمریکا برای بازگشایی اقتصاد خود را.

در باغ گل رز رویداد رئیس جمهور روشن ساخته که این کشور می تواند در حرکت از این بیماری همه گیر بدون.

“واکسن یا هیچ واکسن ما پشت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

رئیس جمهور که در زمان انتقاد نیست و هماهنگی با کشورهای اروپایی بیش از محدودیت های مسافرتی در مراحل اولیه این بیماری همه گیر گفت: جهان بود همکاری به منظور توسعه یک واکسن.

“ما باید کشورهایی که متحدان … ما باید برخی از کشورهای رک و پوست کنده که نمی متحدان که در آن ما در حال کار بسیار نزدیک به هم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما هیچ نفس است. هر کس آن را می شود ما فکر می کنم آن را بزرگ. ما در حال رفتن به محل کار با آنها. آنها در حال رفتن به محل کار با ما.”

مغلوب ساختن پیشی جستن واکسن تلاش شده است لقب “عملیات با سرعت پیچ و تاب” و شامل ما دولت نظامی و صنعت. در علاوه بر این به Slaoui رئیس جمهور گفت: به طور کلی گاس Perna فرمانده ارتش ایالات متحده Materiel فرمان خواهد نظارت بر تدارکات.

“در حالی که ما سرعت بخشیدن به مراحل نهایی واکسن محاکمه عملیات با سرعت پیچ و تاب خواهد بود به طور همزمان شتاب خود را تولید و فرایند تولید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “به عبارت دیگر ما در حال آماده به طوری که هنگامی که ما دریافت کلمه خوب – که ما واکسن ما باید از این فرمول ما را از آنچه ما نیاز داریم – ما آماده برای رفتن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت فدرال خواهد سرمایه گذاری در تولید بالا واکسن نامزدها قبل از آنها مورد تایید قرار گرفت. او گفت که تلاش خواهد همچنین شامل حرکت به سطح شیب دار بالا تولید لوازم مورد نیاز برای نهایی توزیع واکسن.

“هنگامی که یک واکسن آماده است دولت آمریکا را اعزام هر هواپیما و کامیون و سرباز مورد نیاز برای کمک به توزیع آن را به مردم آمریکا به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de