2 دختران پاکستان کشته ‘افتخار’ بیش از موبایل به بیرون درز تصویری

اسلام آباد, مارس 17

دو دختر کشته شده به نام “ناموسی” گفته می شود توسط یکی از اعضای خانواده در یک روستای واقع در مرز پاکستان در شمال و جنوب وزیرستان مناطق قبیله ای پس از تلفن همراه تصویری از آنها را با یک مرد جوان ظاهر در رسانه های اجتماعی, پلیس گفت:.

این Razmak ایستگاه پلیس در شمال وزیرستان که در صلاحیت قتل گزارش شد در روز جمعه ثبت نام یک شاه از این حادثه با دولت به عنوان شاکی و آغاز یک تحقیق طلوع نیوز گفت: در یک گزارش در روز یکشنبه.

با توجه به شاه این ولایت در 14 ماه مه در مرز روستای شام ساده Garyom.

“تایید گزارش دریافت شد که دو دختران در سن 16 و 18 کشته شدند به نام افتخار خود را پسر عموی پدری که نام و نشانی نیست در شام ساده Garyom” به شاه گفت.

آن گفت: دلیل قتل شد یک ویدیو که نشان می دهد یک مرد جوان ضبط خود را با سه دختر جوان در یک منطقه منزوی خارج از منزل.

یک افسر ارشد پلیس در وزیرستان گفت سحر newsthat دو سه دختران دیده می شود در 52-دوم موبایل کلیپ کشته شده اند.

او گفت که پلیس بودند جمع آوری اطلاعات در مورد سوم و مرد دیده می شود در این ویدئو.

به گفته این مقام پلیس آن را به نظر می رسد که این ویدئو در سوال به ضرب گلوله کشته شد نزدیک به یک سال پیش و احتمالا رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی تنها چند هفته پیش.

منطقه ای که این حادثه در زمان و مکان پرت و دور افتاده در نظر گرفته و پرخطر از نظر امنیت این مقام پلیس افزود: “در حال حاضر ما بالاترین اولویت است به امن زندگی سوم دختر و مرد قبل از مصرف هر گونه اقدام است.” این حادثه می آید نزدیک به هشت سال پس از 2012 Kohistan فیلم رسوایی که در آن سه نفر کشته شدند برای افتخار پس از یک دانه دار تصویری نشان دادن آنها آواز خواندن و کف زدن در حالی که دو پسر رقصید رفته بود ویروسی در فوق محافظه کار و از راه دور منطقه. IANS

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>