خطوط هوایی و هتل ها خیره در کار بزرگ زیان

the aviation industry will crash-land this fiscal with revenue loss of Rs 24,000-25,000 crore in the April-June quarter.صنعت حمل و نقل هوایی سقوط زمین خواهد شد این مالی با از دست دادن درآمد از تومان 24,000-25,000 کرور روپیه در ماه آوریل تا ژوئن چهارم.

شرکت های هواپیمایی و هتلداری — دو مضطرب بخش با کل کسب و کار قفل شده است و در طول مستند — به وضوح بیشتر نا امید با دولت احیای اقتصادی بسته بندی وجود دارد هیچ چیز خاص برای آنها. باید منصفانه دولت را لیست برخی از اقدامات برای حمل و نقل هوایی و فرودگاه بخش اما آنها نه در طبیعت تسکین فوری و نه به kickstart عملیات. آنها اکثرا در دراز مدت اقدامات بوده که در این خط لوله ،

چقدر بد هواپیمایی در حال رفتن به برخورد با این مستند می تواند سنجیده از اعداد را با Crisil که گفت که صنعت حمل و نقل هوایی سقوط زمین خواهد شد این مالی با از دست دادن درآمد از تومان 24,000-25,000 کرور روپیه در ماه آوریل تا ژوئن چهارم.

اخبار مرتبط

شرکت های هواپیمایی خواهد بود که بدترین آسیب دیده کمک بیش از 70 درصد از تلفات یا 17,000 تومان کرور روپیه به دنبال فرودگاه اپراتورها با تومان 5,000-5,500 کرور و فرودگاه خرده فروشان (از جمله خرده فروشی, مواد غذایی و نوشیدنی ها و duty-free) با 1700 تومان-1,800 کرور روپیه Crisil برآورد کرده است.

ناامیدی بیش از اینکه از سمت چپ بیان شد SpiceJet رئیس و مدیر عامل آجی سینگ.
او گفت: “من قطعا امیدوارم که وجود خواهد داشت بیشتر قابل توجهی بسته برای بخش حمل و نقل هوایی.” او امیدوار بودند دوخته در امور یکشنبه اطلاعیه که پنجمین و آخرین tranche از احیای اقدامات است.

به عنوان شناخته شده است به دلیل مشکل جریان نقدی تمام شرکت های هواپیمایی را کاهش حقوق کارکنان خود و حتی ارسال چند تا از آنها را در مرخصی بدون حقوق.

مشابه در مورد مهمان نوازی و بخش خرده فروشی. در اینجا نیز با توجه به Crisil برآورد این سازمان ناهار خوردن-در بخش از صنعت رستوران ممکن است درآمد خود را کاهش حد 40-50% در سال مالی جاری به عنوان مصرف کنندگان بعید است به بازگشت به رستوران ها و حتی پس از مستند برداشته شده است.

Pradip شتی مشترک افتخاری دبیر در فدراسیون هتل و رستوران های هند (FHRAI) گفت: FE که حدود 70-80 درصد از این صنعت تعطیل خواهد شد که با توجه به عدم حمایت مالی هیچ کس توانائی به اجرا یک کسب و کار است. “کسب و کار می آیند به صفر است و به احتمال زیاد باقی می ماند بنابراین برای شش ماه آینده. شما را به تعداد زیادی از زیان کار آن را به عنوان یک کار فشرده در بخش” شتی گفت.

Anurag Katriar رئیس جمهور در انجمن ملی رستوران از هند (NRAI) گفت: FE که تعداد زیادی از مشاغل و کسب و کار شکست ناپذیر با توجه به فقدان محرک برای این بخش است. “ما باید بهتر چارچوب سیاست به خودمان متکی به خود. همچنین روشن است که ما شاید یکی از آخرین بخش به باز کردن که بدان معنی است که ما شاید نیاز به حمایت حداکثر برای زنده ماندن.

اصلی ما خواسته شد تا حد زیادی در اطراف سیاست و حمایت از نقدینگی و نیاز نیست یک مبلغ سرمایه گذاری مالی از دولت” Katriar اضافه شده است.

این هتل زنجیره ای ممکن است زنده ماندن اما بسیاری از پروژه های جدید است که به شدت وابسته به استقراض از موسسات مالی خواهد شد که هیچ گزینه ای جز بسته است. بسیاری از هتل های عامل در ردیف 2 و ردیف 3 شهرستانها بعید است به از سرگیری عملیات. مستقل و رستوران ها خیره در یک آینده تاریک و دلگیر بیش از حد به عنوان ناهار خوری باقی خواهد ماند برای متوقف گاهی اوقات حتی زمانی که آن را راه اندازی مجدد آن را به کار گیرند و تنها در 30 درصد ظرفیت است که نه قابل دوام شتی گفت. “ما می خواستیم دولت برای مراقبت از حقوق و دستمزد.

بنابراین مقدار بودجه در حال دروغ گفتن با ESIC برخی از آن استفاده شده است می تواند نسبت به حقوق و دستمزد disbursal. انتظار ما از گسترش soft-وام به صنعت در نرخ بهره صفر نیز برآورده نشده است” گفت: یک شتی نا امید.

Rajneesh Mahajan, مدیر عامل شرکت در Inorbit Mall و مدیر در مراکز خرید انجمن هند (SCAI) گفت: بزرگترین نیاز است که نقدینگی برای بخش خرده فروشی است که به طور مستقیم در استخدام 12 میلیون نفر در سازماندهی بخش. “ما جریان نقدی را متوقف کرده اند به عنوان وجود دارد بدون فروش اما خروج به سمت بانکداری یکی از بزرگترین اجزای باقی مانده است همراه با سایر هزینه های ثابت مانند حقوق” Mahajan گفت: FE. از چالش های کنونی ممکن است منجر به عقلانی از اوراق بهادار توسط خرده فروشان و بیشتر rejigging از قدرت تیم نتیجه jeopardising برخی از مشاغل Mahajan اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de