یک اکوسیستم باز است روح Facebook-Jio tie-up: Ajit موهان, MD & VP, Facebook هند

Most recently, WhatsApp announced limiting “highly forwarded messages” to just one chat.اخیرا WhatsApp اعلام کرد که محدود کردن “بسیار پیام های فرستاده شده به” فقط یکی از چت.

Ajit موهان, MD و VP, Facebook هند تاکید می کند که هند در این میان یکی از پویا ترین اجتماعی و تحولات اقتصادی جهان تا به حال دیده رانده شده توسط تصویب سریع فن آوری های دیجیتال. در حالی که Facebook خانواده از برنامه های است که نقش مهمی در طول Covid-19 با از بین بردن اطلاعات غلط و مضر, مطالب اخیر خود همکاری با تکیه Jio در نظر گرفته شده است را به مردم بیشتر آنلاین و آنها را به دسترسی به ابزارهای دیجیتال که باید از این قدرت برای تبدیل زندگی خود را. “60 میلیون کسب و کارهای کوچک حساب برای اکثر مشاغل در کشور شکل قلب و روح روستایی و جوامع شهری به طور یکسان. در صورت Covid-19 ما کنار هم قرار دادن برنامه ها برای کمک به این کسب و کار باقی بماند انعطاف پذیر از طریق بهبود اقتصادی. هند را بهبود خواهد سوخت توسط انرژی از کارآفرینان و صاحبان کسب و کار کوچک, و ما خواهد بود بسیار با تمرکز بر پیدا کردن راه هایی برای کمک به,” او می گوید Sudhir Chowdhary در مصاحبه. گزیده ای:

وجود دارد یک سیل از اطلاعات غلط در گردش آنلاین در مورد Covid-19. چه مراحلی باید FB گرفته شده برای جلوگیری از این ؟
Facebook خانواده از برنامه های در حال بازی نقش مهمی در زندگی مردم در طول این زمان به چالش کشیدن آنها به عنوان اهرم سیستم عامل های ما بیشتر از همیشه به ارتباط با دوستان و خانواده. بخش بزرگی از تلاش های ما شده است به مطمئن شوید که هر کس دسترسی به اطلاعات دقیق و این که ما همه چیز را ما می توانیم برای کاهش اطلاعات غلط و محتوای مضر.

اخبار مرتبط

در سطح جهانی ما باید کارگردانی بیش از 2 میلیارد نفر به منابع از چه کسانی و دیگر مقامات بهداشتی از طریق ما Coronavirus مرکز اطلاعات و پاپ آپ بر روی Facebook و Instagram با بیش از 350 میلیون نفر از طریق کلیک کردن برای کسب اطلاعات بیشتر. در ماه مارس به تنهایی ما نمایش داده می شود هشدار در مورد 40 میلیون پست های مربوط به کروناویروس در Facebook در سطح جهان بر اساس حدود 4000 مقالات مستقل ما واقعیت-چک کردن شرکای. وقتی مردم را دیدم کسانی که برچسب های هشدار دهنده 95% از زمان آنها را در برای مشاهده محتوای اصلی.

در هند ما با هشت مستقل شخص ثالث واقعیت-چک کردن همکاران از جمله هند امروز گروه Jagran گروه Vishvas.اخبار Factly, Newsmobile واقعیت اوج رونق زندگی و AFP پوشش 11 زبان هندی و همچنین انگلیسی. در Facebook و Instagram ما کاهش توزیع محتوا است که این همکاران به عنوان برچسب نادرست است. اگر کاربران هنوز هم دیدن این مطالب به نظر می رسد که در اخبار ما پیوست یک برچسب هشدار دهنده است که این اطلاعات غلط همراه با یک لینک به یک واقعیت-بررسی مقاله است.

اخیرا WhatsApp اعلام کرد که محدود کردن “بسیار پیام های فرستاده شده به” فقط یکی از چت. پس از قرار دادن به جای این حد در سطح جهان شده است وجود دارد 70 درصد کاهش در تعداد بسیار ارسال پیام در WhatsApp. این تغییر کمک به نگه داشتن WhatsApp یک محل به صورت شخصی و مکالمات خصوصی.

در میان دیگر کلید ابتکارات Facebook Coronavirus مرکز اطلاعات فراهم می کند آخرین اخبار و به روز رسانی از MyGov تاج هاب وزارت بهداشت و سازمان بهداشت جهانی. MyGov و وزارت بهداشت همراه با واتساپ راه اندازی کرده است یک خط تلفن به شماره بالا بردن سطح آگاهی و پاسخ به سوالات در مورد کوروناویروس. تا پایان ماه مارس به بیش از 2 کرور مردم messaged تعداد خط تلفن برای اطلاعات.

WhatsApp با همکاری 13 دولت های ایالتی و راه اندازی کمک در زبان های منطقه ای برای ارائه به دولت و مقامات بهداشتی یک مکانیزم قدرتمند برای برطرف کردن شایعات و اطلاعات غلط است که ممکن است در گردش مورد کوروناویروس.

چه FB استراتژی برای کمک به موسسات کوچک و متوسط?
بیش از 140 میلیون کسب و کارهای کوچک در سراسر جهان با استفاده از Facebook خانواده از برنامه های هر ماه. بسیاری از این کسب و کار راه اندازی یک Facebook و Instagram صفحه و یا با استفاده از WhatsApp برای برقراری ارتباط با مشتریان خود را بسیار قبل از آنها ایجاد یک وب سایت یا نیست شروع عملیات. وجود دارد سه مرحله ما در حال گرفتن به کمک هالتر کوچک و متوسط کسب و کار حرکت این زمان به چالش کشیدن. ما ایجاد کرده اند که 100 میلیون دلار کمک مالی برنامه برای کمک به 30,000 کسب و کارهای کوچک در سراسر 30 کشور از جمله هند است. ما در حال تمرکز بر به موقع skilling و مشاوره کسب و کار است که ما در حال حاضر صنعت پیشرو برنامه و در نور Covid-19 ما باید بیشتر تقویت آن.

ما فقط نتیجه ما برای اولین بار مجازی ‘بوست با Facebook’ از طریق یک Facebook Live که شاهد حضور کارآفرینان از سراسر کشور است. بوست با Facebook است که ما جهانی گل سرسبد برنامه برای skilling کسب و کارهای کوچک. ما هند متمرکز بر برنامه های مانند Facebook, تبلیغ, در برنامه skilling تبلیغ از تمام اندازه که آموزش دیده اند 800 کسب و کار از طریق یک قالب مجازی از اواسط ماه مارس.

شما میتوانید در خطوط گسترده ای از Facebook مشارکت Jio?
این سرمایه گذاری بر تعهد ما به هند و هیجان ما برای تحول چشمگیر که Jio موجب در کشور است. در کمتر از چهار سال Jio آورده بیش از 388 میلیون نفر از مردم آنلاین, سوخت رسانی ایجاد نوآورانه شرکت های جدید و اتصال مردم در راه های جدید است. هدف ما این است که برای فعال کردن فرصت های جدید برای کسب و کار از تمام اندازه ها به خصوص برای 60 میلیون به علاوه کسب و کارهای کوچک در هند. آنها حساب برای بسیاری از مشاغل در کشور کمک 29 درصد به تولید ناخالص داخلی.

یکی از تمرکز ما همکاری با Jio خواهد بود در ایجاد راه های جدید برای افراد و کسب و کار به کار به طور موثر در رشد اقتصاد دیجیتال. مثلا با گرد هم آوردن JioMart, Jio کسب و کار کوچک ابتکار با قدرت واتساپ, ما می توانیم مردم را قادر می سازد برای ارتباط با کسب و کار فروشگاه و در نهایت خرید محصولات در یک تجربه بدون درز تلفن. روح همکاری خواهد بود یک اکوسیستم باز که در آن ما را به دیگران بر این باورند که در ماموریت ما را قادر می سازد digitisation و رشد کسب و کارهای کوچک.

WhatsApp پرداخت شده است نورد از سراسر کشور. چگونه می توانم WhatsApp را ادغام با JioMart بازی کردن ؟
همکاری ما با Jio پتانسیل تاثیر مثبت بیش از 60 میلیون MSMEs; 120 میلیون کشاورز در هند و دیگر کسب و کارهای کوچک است که در حال حاضر ممکن است عامل در unorganised بخش. ما آنها را از دسترسی به ابزار دیجیتال است که اجازه می دهد آنها را به ارتباط و تعامل با یکدیگر و مشتریان خود را. تصور ما را قادر می سازد مردم را به مرور در دسترس بودن مغازه ها و دریافت پاسخ از یک کسب و کار و در نهایت خرید محصول راست در چت WhatsApp با کسب و کار.

ما به ادامه کار با دولت به طوری که ما می تواند ارائه دسترسی به پرداخت WhatsApp برای همه کاربران ما.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>