تحلیلگر گوشه: زیمنس امتیاز ‘خرید’ – هزینه ها در زمان تلفات در bottomline

زیمنس (SIEM) با وجود در خط فروش (20% y-o-y), از دست رفته ماست/ اجماع خط پایین برآورد توسط یک حاشیه گسترده ای با توجه به افزایش شدید در هزینه های عملیاتی.

زیمنس (SIEM) با وجود در خط فروش (20% y-o-y), از دست رفته ماست/ اجماع خط پایین برآورد توسط یک حاشیه گسترده ای با توجه به افزایش شدید در هزینه های عملیاتی. پایه بالا برای گاز و برق (HVDC تاثیر) و ضربه بر رشد و OPMs هوشمند مادون منجر به کاهش 14 درصد/28 درصد شیب در H1 فروش/کسر. غوطه در OPMs (حاشیه Ebitda کاهش یافت 330bps y-o-y به 8.3%) به نظر ما با توجه به منفی عامل اهرم COVID-19 هزینه های (Rs 200 mn) و ممکن است در بازار فارکس از دست دادن.

مدیریت برجسته افزایش مشتری محوری در کاهش capex و رانندگی در بهره وری که augurs خوبی برای سیم را گسترش نمونه کارها. در حالی که ما وضعیت ما FY20/21e EPS 6/7% ما انتظار SIEM برای بهره مندی از روند رو به افزایش ولتاژ پایین و محصولات اتوماسیون جدا از دولت sharpening تمرکز بر احیای زیرساخت ها است.

اخبار مرتبط

حفظ خرید با تجدید نظر TP تومان 1,400 (Rs 1,425 قبل از آن) به ما رول به جلو به مارس 2022e فدای در 42x PE.
مستند طول می کشد عوارض بر درآمد: معوق offtake توسط مشتریان رکود در کوتاه چرخه کسب و کار و تقاضای ضعیف در بزرگ مادون پروژه های منجر به کلی درآمد رو به کاهش 20% y-o-y است. هزینه های بالاتر در طول مستند (Rs 200 mn) dented حاشیه پایین 330bps y-o-y به 8.3 درصد.

جزئی از سرگیری عملیات: مدیریت برجسته که در حال حاضر شش کارخانه از سر گرفته اند عملیات و دیگری دو انتظار می رود به زودی آغاز خواهد شد. به نظر ما SIEM است بهترین موقعیت برای بهره مندی از افزایش تمرکز در دیجیتال شدن دستگاه توسط مشتریان.

چشم انداز: دسترسی به پدر و مادر مقاوم و جهانی محصول نمونه کارها و مطلوب تحول داخلی صنعتی capex (افزایش صرف به سمت اتوماسیون/بهره وری در پست COVID-19 عصر) را بهبود بخشد سیم را برمی گرداند در طول سال. ما حفظ ‘خرید/تا’. سهام تجارت در 43x/33x FY20e/21e EPS.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de