ضد توتون و تنباکو گروه تقاضا افزایش قیمت و مالیات به مبارزه COVID-19

آنها نشان داد چهار نقطه پیشنهاد روز یکشنبه گفت: این دولت را کمک کند صرفه جویی در زندگی با کاهش تعداد افراد سیگاری و مصرف کنندگان از دیگر محصولات توتون و تنباکو.

این جلوگیری خواهد شد 6 میلیون مرگ و میر زودرس در دراز مدت تشویق نزدیک به 2 میلیون زمان بالغ سیگاری ها به ترک و در همان زمان به کاهش خطر مرگ ناشی از عفونت کروناویروس.

اجرای این طرح را افزایش خواهد داد تا به Tk 110 میلیارد دلار درآمد اضافی است که ممکن است در مفید آمده است برای خرس coronavirus مربوط به هزینه های درمانی و اجرای بسته های محرک آنها در بیانیه ای گفت.

چهار طرح عبارتند از:

>> معرفی دو لایه در سیستم قیمت گذاری در محل چهار ردیف به طوری که مشتریان نمی توانید سوئیچ بین اسلب و علامت های تجاری.

>> حذف قیمت تمایز بین فیلتر و غیر فیلتر bidis.

>> افزایش قیمت از دود تنباکو مانند jarda و گل.

>> اعمال 3 درصد اضافه بر قیمت خرده فروشی از تمام محصولات توتون و تنباکو.

ضد توتون و تنباکو گروه ACD و YPSA, داکا Ahsania ماموریت ملی قلب بنیاد TABINAJ و بیتا ساخته شده است این طرح در یک ابتکار عمل مشترک با PROGGA و ضد توتون و تنباکو رسانه ها داد و یا آتما.

اقتصاددان قاضی Kholiquzzaman احمد ، convener ملی ضد توتون و تنباکو, پلت فرم, Naznin احمد محقق ارشد بنگلادش موسسه توسعه مطالعات Mahfuz کبیر مدیر پژوهش از بنگلادش موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک و AAMS Arefin صدیق سابق معاونت دانشگاه داکا در میان دیگر متمایز شهروندان انداخت حمایت خود را پشت پیشنهادات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>