بنگلادش واردات کاهش مییابد به تعمیق بحران اقتصادی در میان coronavirus همه گیر

کسب و کار باز نامه های اعتباری به ارزش 1.6 میلیارد دلار در آوریل 268 درصد کاهش از ماه مشابه در سال گذشته و 263 درصد از ماه مارس با توجه به بنگلادش بانک اطلاعات.

سازمان ملل متحد در گزارش اخیر گفت: اقتصاد جهان پیش بینی شده است به کوچک شدن با 3.2 درصد در سال 2020 پس از coronavirus همه گیر به شدت محدود فعالیت های اقتصادی و افزایش عدم اطمینان و موجب بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود.

همه گیر نیز ویران بنگلادش اقتصاد با رکورد قطره در صادرات و بخش های دیگر با مردم در سراسر جهان hunkering پایین برای جلوگیری از عفونت است. حواله جریان نیز کاهش یافته است اما همچنان بالاتر از حد انتظار است.

پرسید: در مورد واردات مقامات بانک مرکزی گفت: آنها حتی نمی تواند به یاد داشته باشید هنگامی که آخرین باری که واردات کاهش یافته است به عنوان کم به عنوان $1.6 میلیارد.

“کل جهان بود در مستند در ماه آوریل با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. هیچ کس باز LCs دیگر از واردکنندگان دارو و برخی کالاهای ضروری پیش از ماه رمضان” آن مدیر اجرایی Kazi Saidur رحمان گفت, تشریح وضعیت “ناراحت”.

کسب و کار باز نمی LCs برای سایر محصولات از جمله مواد اولیه از بنگلادش بزرگترین صادرات بخش readymade garments سرمایه و ماشین آلات و محصولات متوسط با توجه به Saidur.

“کاهش واردات به معنای کاهش سرمایه گذاری خواهد شد که منجر به کوچک شدن در شغل” پژوهشگر Ahsan ثانیه منصور گفت.

“ما خورد به قبر بحران است. آن را شوم نشانه ای برای سرمایه گذاری,” او اضافه شده است.

منصور گفت: حتی زمانی که این بیماری همه گیر به پایان می رسد, آن را نمی خواهد تغییر وضعیت به طور ناگهانی به عنوان نیاز مردم زمان خود را بازیابند خرید ظرفیت.

“تقاضا و واردات نمی رود اگر مردم پول ندارم” او هشدار داد.

با توجه به بانک مرکزی داده LCs به ارزش $1.95 میلیارد پاک شد در ماه آوریل است. مقدار کاهش 62 درصد در سال در سال و 53 درصد از مارس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de