سواحل پارک مشغول به اروپا موج گرما و ما بهار جدید تست coronavirus قوانین

مردم در جریان بازگشت به سواحل پارک ها و خیابان ها فقط به عنوان یک موج گرما بازدید جنوب اروپا و بهار-مانند درجه حرارت اجازه می دهد آمریکایی ها برای ریختن کت زمستان. آنها به عنوان سرمایه گذاری بیشتر در حال نگه داشتن فاصله خود و برخی از آنها با پوشیدن ماسک. با این حال تظاهرات هستند و همچنین گرمایش از آلمان به انگلستان به ایالات متحده آمریکا با این استدلال که دولت محدودیت تخریب آزادیهای شخصی و مخرب اقتصاد است.

یونانیان رنگی به دریا در روز شنبه هنگامی که بیش از 500 سواحل بازگشایی همزمان با درجه حرارت از 34 سانتیگراد (93 درجه فارنهایت).

چتر قطب تا به حال به 4 متر (13 فوت) از هم جدا با سایبان نزدیک تر از 1 متر به عنوان کشور به دنبال به راه رفتن روی خط باریکی بین حفاظت از مردم از COVID-19 در حالی که احیای بخش گردشگری است که بسیاری بستگی دارد برای معیشت خود را.

“این بهترین چیز برای ما سالمندان … می آیند و استراحت کمی پس از قفل بودن در” Yannis Tentomas که در 70s گفت: به عنوان او حل و فصل کردن بر روی شن و ماسه.

دایره سفید رنگ بود و روی چمن در بروکلین دومینو پارک در شهر نیویورک برای کمک به sunbathers و picnickers نگه داشتن یک فاصله امن. حدود نیمی از مردم در پارک به نظر می رسد به پوشیدن نوعی از پوشش چهره آنها به عنوان جمع در گروه های کوچک در یک گرم از بعد از ظهر شنبه با افسران پلیس در ماسک نگه داشتن سازمان دیده بان.

در پاریس’ Bois de Boulogne, سلامت, آموزش کارگر آن Chardon حامل مواد ضد عفونی کننده ژل و ماسک اما گفت که او احساس آزادی دوباره برای اولین بار پس از سال حبس.

“این است که اگر ما در خواب, زیبایی, قلعه, همه خواب, همه یخ زده و ناگهان وجود نور و فضا به طور ناگهانی ما می توانید تجربه دوباره شادی های کوچک روزمره در فضاهای که متعلق به ما است که ما در حال کشف.”

در Riviera فرانسه بسیاری از کسانی که در زمان شنا در دریا, عینک محافظ و ماسک. ماهیگیری و گشت و گذار بودند نیز اجازه داده شد اما آفتاب گرفتن ممنوع اعلام شد.

“ما در نیمه رایگان” گفت: یکی از محلی استحمام کننده ورزشی كلاه به عنوان او قدم جای خالی زبر ساحل خوب است.

‘را تاج برود’

Bathers به دنبال رهایی از گرما در تل آویو در آبهای دریای مدیترانه و دره اردن بیشتر سعی در از هم جدا ماندن.

“ما امیدواریم که که آب داغ آب و هوا را تاج برود” گفت: Lilach واردی یک زن که آمد برای شنا در دریای مرده در اسرائیل به عنوان یک نجات دهنده تلاش برای سرخ کردن تخم مرغ را در یک ظرف در سوزان شن و ماسه در این نزدیکی هست.

People enjoy the sun during the official reopening of beaches to the public following the easing of measures against the spread of the coronavirus disease (COVID-19), in Athens, Greece, May 16, 2020. REUTERS/Costas Baltas

مردم لذت بردن از خورشید در طول رسمی بازگشایی سواحل به دنبال کاستن از اقدامات در برابر گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) در آتن, یونان, مارس 16 سال 2020 است. رویترز/Costas Baltas

در تونس که گزارش جدید COVID-19 موارد بیش از چهار روز متوالی در هفته گذشته مردم آب گرفتگی به خیابان ها و به تازگی بازگشایی مغازه ها با کمی اجتماعی-فاصله.

مسلمانان در حال نزدیک شدن به سعید فطر تعطیلات پایان ماه رمضان, زمانی که بسیاری از جشن با خرید جدید.

“من در خانه ماند برای دو ماه و تقریبا دیوانه رفت گفت:” در تونس’ معاون نظارت شهرستان مرکز. “من شگفت زده شده توسط این جمعیت اما من نیاز به خرید لباس برای بچه ها برای عید.”

اما در سراسر جهان کوچکی از معترضان bristled در هیچ گونه محدودیت. در آمریکا ایالت میشیگان و ویسکانسین و پنسیلوانیا تظاهرات خواستار متحده بازگشایی سریع تر کشیده شده اند تظاهر کنندگان مسلح با تفنگ و اسلحه است که می تواند انجام در بسیاری از نقاط کشور است.

هزاران نفر از آلمانی ها به خیابانها در سراسر کشور در روز شنبه برای نشان دادن در برابر محدودیت های اعمال شده توسط دولت و پلیس با شلیک گاز اشک آور برای متفرق کردن معترضان در ورشو.

در لندن هاید پارک پلیس بازداشت 19 نفر در روز شنبه برای عمدا شکستن اجتماعی فاصله دستورالعمل در اعتراض به قوانین در اولین تعطیلات آخر هفته پس از نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد یک کمی شل انگلستان مستند.

Palestinians eat their Ramadan Iftar meals along the beach during a heat wave amid concerns about the spread of the coronavirus disease (COVID-19), in Gaza May 17, 2020. REUTERS/Mohammed Salem

فلسطینی ها خود را به غذا خوردن در ماه رمضان افطار وعده های غذایی در کنار ساحل در طول موج گرما در میان نگرانی ها در مورد گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) در غزه مارس 17 سال 2020 است. REUTERS/Mohammed Salem

صحنه در جای دیگر در این شهر بسیار آرام تر در روز یکشنبه به عنوان کودکان صعود درختان لگد زدن به توپ فوتبال و انداخت Frisbees در پارک گرینویچ. زوج ها و گروه های بزرگتر sunned خود را در باز کردن چمن بیشتر رعایت اجتماعی فاصله آنها داشتند حرف زدند و نوشیدن آبجو.

“ما واقعا خوشحال بود گفت:” نیکو sandra rodriguez که آورده خود را در سه رنگ روشن Macaws به پارک هر یک افسار به حمل لوتی. “این تنها دومین بار از زمان ما شده است قادر به آنها را (از آنجا که مستند)” او گفت:, تماشا همسر و دخترش.

در نزدیکی یک زن مشغول به کار در یک ون بستنی گفت: کسب و کار به دور از تند با وجود این جمعیت و آب و هوای گرم.

“این بسیار بد است — تنها سه تا چهار نفر در هر ساعت” گفت: زارا Safat. “این اجتماعی فاصله و آنها نمی خواهند به صبر کردن در صف های طولانی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>