برزیل می گذرد ایتالیا و اسپانیا در تایید coronavirus موارد

برازیلیا, مارس 17

برزیل را تایید موارد از رمان coronavirus رز در روز شنبه گذشته کسانی که از اسپانیا و ایتالیا که زمانی کانون گیر ساخت برزیل شیوع چهارمین در جهان, با توجه به آمار رسمی.

برزیل را در وزارت بهداشت ثبت شده 14,919 جدید تایید موارد در قبل از 24 ساعت در نظر گرفتن مجموع به 233,142, پشت, ایالات متحده و روسیه و انگلستان. برزیل انجام داده است و فقط در کسری از آزمایش دیده می شود در این سه کشور.

رئیس جمهور Jair Bolsonaro (L)
گفتگو با رئیس ستاد
براگا Neto. AP/PTI

جهانی تمایز است به احتمال زیاد به شمع فشار بر رئیس جمهور Jair Bolsonaro که از دست دوم خود را با وزیر بهداشت در یک ماه در روز جمعه به عنوان او مخالف کارشناسان بهداشت عمومی و خواستار استفاده گسترده از مواد مخدر اثبات نشده.

Bolsonaro شده است به شدت انتقادی از سفارشات توسط بسیاری از برزیل دولت فرمانداران برای سخت انزوای اجتماعی و قرنطینه برای مبارزه با گسترش ویروس از جمله تعطیلی مدارس و مغازه ها و رستوران ها.

Bolsonaro استدلال می کند که تلفات در اقتصاد در حال تبدیل شدن به غیر قابل تحمل و کسب و کار باید اجازه بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. دولت در حال حاضر انتظار دارد برزیل را در پست بزرگترین آن سالانه انقباض اقتصادی در این سال از زمان شروع ثبت بیش از یک قرن پیش.

برزیل, معاون رئیس جمهور, Hamilton مورو قرار گرفتند COVID-19 و آزمون قرار داده شد در انزوا در اقامتگاه رسمی در روز شنبه پس از یک کارمند که در نزدیکی او هفته گذشته آزمایش مثبت است.

مورو, 66, نمی خواهد انجام وظایف رسمی روز دوشنبه زمانی که نتایج انتظار می رود. Bolsonaro دستخوش چندین coronavirus آزمون پس از وزرا و دیگر دستیاران آزمایش مثبت است.

تست های سراسر کشور در برزیل هنوز فاصله زیادی پشت سر کشورهای اروپایی. برزیل در حال پردازش تقریبا 338,000 رمان coronavirus آزمون رسمی آزمایشگاه با آغاز هفته با توجه به وزارت بهداشت. یکی دیگر 145,000 آزمايشات تحت تجزیه و تحلیل و یا در انتظار در خط.

در مقابل, ایتالیا و اسپانیا هر یک اجرای برخی از 1.9 میلیون دلار رسمی تست های تشخیصی برای ویروس.

برزیل وزارت بهداشت در روز شنبه همچنین گزارش 816 جدید مرگ و میر مربوط به ویروس, آوردن مجموع به 15,633. — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>