مرکز privatise قدرت discoms در UTs

power sector india, privatisation of power departments india, finance minister Nirmala sitharaman, coronavirus stimulus package indiaوزیر دارایی گفت: دولت به زودی سیاست تعرفه های جدید.

ارسال پیام برای ایالات متحده است که چوب به سیاست هایی که فلج قدرت بخش این مرکز در روز شنبه گفت: قدرت بخش و توزیع آب و برق در سرزمین های اتحادیه (UTs) خواهد بود خصوصیسازی کنند با تسهیلات دسترسی باز برای مصرف کنندگان صنعتی است. حرکت در یک زمان می آید به overdues دولت-اجرای discoms به ژنراتور عبور کرده اند 80,000 تومان کرور روپیه و این مرکز تا به حال به زمین با یکی دیگر از 90,000 تومان تامین مالی تسهیلات تحت تضمین دولت برای حفظ عملیات خود را بی پیرایه.

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفت: این مرکز امیدوار است که خصوصیسازی UT discoms را “ارائه یک مدل برای شبیه سازی توسط آب و برق دیگر در سراسر کشور”. همچنین گفت: دولت به زودی تعرفه های جدید سیاست بود که در حال کار در پس ممکن است 2018. در حال حاضر حدود 35 درصد از برق مصرف شده در کشور پرداخت می شود برای مصرف کنندگان به عنوان دولت یارانه بسیار در حالی که انتشار این تاخیر دریافت کنید.

اخبار مرتبط

“خصوصیسازی توزیع بخش در UTs خواهد آورد قابل توجهی در بهره وری از دستاوردهای دولت govts بیش از حد باید یک نشانه و گسترش این کلید مترو به طوری که کیفیت تغذیه می رود تا به طور قابل توجهی” راجش Ivaturi شریک قدرت و نرم افزار, متن ترانه ای هند گفت. در میان تمام discoms که تامین برق در UTs, بزرگترین واقع شده است در جامو و کشمیر که مدیون تومان 5,443 کرور به ژنراتور به عنوان در ماه مارس رسید.

Sitharaman نیز گفت: تعرفه های جدید سیاست خواهد شد نورد به زودی که در آن تمرکز خواهد بود در حقوق مصرف کننده و حصول اطمینان از تامین برق برای این صنعت در نرخ رقابتی. ارائه ایجاد “نظارتی دارایی” — بازیابی discom هزینه های که تنظیم کننده اذعان به عبور از طریق هزینه های, اما نه بلافاصله ساخته شده به تعرفه ها — خواهد بود از حذف تعرفه سیاست دولت گفت. با توجه به این که ناکافی و لا ابالی اندازه گیری همراه با ناکارآمد سیستم جمع آوری همچنان ادامه دارد منجر به هزینه تاخیر در قطع منابع به defaulters جدید سیاست های تعرفه نیز مدافع استفاده از متر هوشمند را به پایداری در discom کسب و کار.

برای نجات دولت اجرا discoms دولت اخیرا اعلام کرد یک وام تازه از 90,000 تومان کرور روپیه از طریق PFC-REC و این وام خواهد بود مربوط به discoms اجرای اصلاحات مانند پرداخت دیجیتال برای مصرف کنندگان انحلال برجسته غرامت از دولت های ایالتی و تدوین یک طرح برای کاهش مالی و عملیاتی زیان. با هدف افزایش رقابت در توزیع برق بخش در سراسر کشور, دولت در حال حاضر کشیده شده تا برنامه اجازه می دهد تا چندین خصوصی franchisees در هر منطقه در حالی که دولتی آب و برق ادامه خواهد داد به خود شبکه است. این مدل می افتد کوتاه از آشکار خصوصیسازی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>