چین اجازه داد مردم به سفر خارج با وجود دانستن خطر Covid-19: Mike Pompeo

بالا دیپلمات آمریکایی گفت: چین بی وقفه فریب و رد اطلاعات به غرب است. (رویترز)

چینی رهبری اجازه آن مردم به سفر خارج از کشور با وجود دانستن خطر انتقال از coronavirus وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo ادعا کرده است که به گفته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم خواهد گرفت که در آینده دوره از عمل در penalising چین است. Pompeo نظرات یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نمی خواهید به صحبت کردن با همتای چینی خود شی جینپینگ در حال حاضر ابراز نارضایتی خود را در پکن را از دست داده و از شیوع کروناویروس که در سراسر جهان پخش شده است, کشته شدن بیش از 300 ، 000 نفر است.

آمریکا ابراز ناامیدی بیش از چین اداره COVID-19 همه گیر است که ادعا کرده بیش از 88,000 زندگی در امریکا است. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه را تهدید به “قطع کامل ارتباط” با چین است.
مغلوب ساختن پیشی جستن شده است با فشار دادن چین به توافق برای تحقیق در مورد منشاء این ویروس از جمله این اتهام که در آن پدید آمده از یک آزمایشگاه در ووهان.

اخبار مرتبط

“این نوع از تصمیم گیری است که به شما خیره در آنها را بدون ابهام است که آنها ایجاد خطر افزایش یافته است که مردم هنوز سفر در سراسر جهان – چرا ؟ در حالی که حزب کمونیست چین می دانستند از خطر انتقال آن را هنوز هم اجازه می دهد مردم برای سفر به خارج از چین در حالی که آنها تا به حال قفل کردن یک شهر بزرگ در داخل کشور خود” Peompeo گفت Breitbart اخبار شبکه های ماهواره ای و ایستگاه های رادیویی SiriusXM پاتریوت در مصاحبه.

Pompeo گفت که تا به حال چین ساخته شده است “مجموعه ای متفاوت از تصمیمات” در پایان مقابل وجود دارد که زمان بیشتری را برای کل جهان و نه فقط آمریکا بلکه کل جهان برای آماده سازی و واکنش نشان می دهند به این بیماری همه گیر است که در حال حاضر در سراسر جهان است.

“ما می دانیم که در ماه دسامبر حداقل شاید زودتر حزب کمونیست چین آمد به درک این تهدید که ارائه شد. و سپس ما را تماشا اقدامات خود من صحبت در مورد برخی از آنها را انکار اطلاعات به صورت” Pompeo گفت.

“سپس ما تو را دیدم که هنگامی که ایالات متحده تصمیم زمانی که رئیس جمهور تهمت تصمیم به سفر کردن بین ایالات متحده و چین ما شاهد چین کردن در که گفت: شما نباید در انجام آن است. حتی اگر آنها شده ووهان آنها تا به حال قفل کردن سفر در سراسر جهان,” او گفت:.

فرار یک سوال در تحمیل مجازات در چین Pompeo گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت تصمیم گیری در آینده اقدامات در این زمینه است. “من نمی خواهم به خارج در مقابل چه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت تصمیم می گیرید اما من فکر می کنم همه ما می دانیم که در این دولت است که ما باید مطمئن شوید که چیزی شبیه به این هرگز نمی تواند دوباره اتفاق می افتد. این بدان معناست که بازدارندگی. این بدان معناست که راه اندازی فرآیندهای.” “رئیس جمهور در حال حاضر متوقف مالی به کسانی که به طوری که ما می توانیم بررسی و کشف کردن که قطعه که در واقع ممکن است کار می کنند و آن قطعه نمی, به طوری که ما می تواند ارائه نتایج خوب و نگه داشتن آمریکایی ها امن و مطمئن شوید که این اتفاق نمی افتد دوباره,” او گفت:.

“سپس شما وجود آمدن یک زمان وجود خواهد آمد روز و هنگامی که ما را ارزیابی آن چه باید انجام شود برای متقاعد کردن حزب کمونیست چین وجود دارد که هزینه های واقعی – real هزینه های متصل به این نوع از سوء رفتار. ما این را در همه زمان ها در داخل ایالات متحده بلکه در سراسر جهان بیش از حد. ما باید برای نگه داشتن ملت پاسخگو باشند” Pompeo گفت.
Pompeo گفت که او صحبت کرده است با بسیاری از همتایان خود در سراسر جهان است. “ما باید برای نگه داشتن ملت پاسخگو برای کارها و اقداماتی که انجام آنها است که ایجاد خطر و در این مورد ایجاد شده از دست دادن عظیمی از زندگی در اینجا در ایالات متحده. رئیس جمهور تهمت متعهد به انجام آن است. مکانیسم های دقیق است که ما را انتخاب کنید, من می خواهم به مطمئن شوید که او می شود شانس به طور کامل در جریان است و تصمیم گیری در آن است.”

در پاسخ به یک سوال آمریکایی دیپلمات گفت که حزب کمونیست چین است بی وقفه فریب و رد اطلاعات به غرب است. “ما بارها و بارها خواسته به تیم برای کمک به آنها در شناسایی که در آن ویروس نشات گرفته است. ما می دانیم آن آغاز شد و در ووهان اما ما نمی دانیم که از کجا یا از چه کسی و کسانی که چیزهای مهم. شنوندگان خود نیاز به می دانم که ما هنوز هم نیاز به دانستن است که به طوری که ما می توانید کد این چیز” او گفت:.

“یکی از نکات کلیدی برای دانشمندان و اپیدیولوژی برای ساخت واکسن و درمان و شناسایی چگونه این بود که در نهایت تحویل به جهان شما را به می دانم که در آن بیمار صفر آغاز شد و چگونه بیمار صفر آلوده شد,” او اشاره کرد. “و در عین حال حزب کمونیست چین در هر نوبت اقدام به مدیریت که مدیریت جریان اطلاعات به مجازات پزشکان که می خواست به صحبت در مورد این آشکارا به تضعیف مرکزی درک از شفافیت است که هر کشور مسئولیت را تحویل,” او گفت:. و به عنوان یک نتیجه از که وجود دارد بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده. ما ما جهان تا به بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده است که فوق العاده مهم است به طوری که ما می توانیم این موضوع رو به جلو را به نگه داشتن مردم آمریکا امن است. این نه سیاسی. این است که با هدف دستیابی به یک پیروزی سیاسی. هدف آن است که مستقیما در گرفتن حق سلامت و صرفه جویی در زندگی در سراسر جهان,” او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de