چینی, بررسی تیم قصد قله ترک کوه اورست

پکن, مارس 17

یک دولت چین حمایت تیم قصد دارد به قله اورست در این هفته در زمانی که جهان بلندترین قله بسته شده به تجاری کوهنوردان.

آب و هوای بد مجبور تیم شارژ با اندازه گیری کوه ارتفاع فعلی به بازگشت به کمپ اصلی, اما آنها پس گرفته شده سابق خود موضع رسمی رادیو فردا خبر داد.

زمانی که آب و هوا نگه می دارد این تیم انتظار دارد برای رسیدن به قله در روز جمعه صبح ایسنا به نقل از وانگ ینگفنگ معاون مدیر کوهنوردی اداری مرکز از اداره کل ورزش عنوان کرد و گفت.

اورست سابقه مرز چین و نپال و هر دو کشور لغو بهار کوهنوردی به جلوگیری از coronavirus از میان اعزامی تیم که به طور معمول زندگی می کنند برای هفته ها در بسته بندی اردوگاه در ارتفاعات بالا با دسترسی به اورژانس پزشکی کمک کند.

چین شبکه Beidou ماهواره یک رقیب برای آمریکا سیستم تعیین موقعیت جهانی است که استفاده می شود به بررسی این کوه به ارتفاع فعلی و منابع طبیعی. داده ها در برف و عمق آب و هوا و سرعت باد نیز اندازه گیری شود و به مانیتور خراب شدن یخچال های طبیعی و زیست محیطی اثرات تغییر آب و هوا.

چین با انجام شش نظرسنجی از کوه محلی شناخته شده به عنوان Qomolangma ثبت نام ارتفاع آن در 8,848.13 متر (29,029 پا) در سال 1975 و 8,844.43 متر (29,017 پا) در سال 2005.

چین نیز بهره گرفته از عدم کوهنوردان به جمع آوری زباله از اورست و صعود قله.

در سال گذشته بیش از حد بسیاری از کوهنوردان تشکیل صف های طولانی در اجلاس و برخی از درگذشت از کمبود اکسیژن. در مجموع 876 نفر صعود قله در سال 2019 با توجه به هیمالیا پایگاه داده.

عدم حضور کوهنوردان در این سال باعث شده است که عمده مشکلات در میان Sherpa راهنماهای در نپال است که عملا هیچ منبع درآمد جدا از گردشگران خارجی در بازدید از پارک ملی و در ارتفاع بالا مسیرهای کوه پیمایی. — AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>