Coronavirus را می کشد پایین CII-IBA شرایط مالی شاخص به زیر 50

شاخص نیز با هدف تولید اولیه سیگنال در نقاط عطف در شرایط مالی و کمک به ردیابی اعتباری جریان شرایط را برای صنعت و بخش خدمات از کانال های مختلف.

Coronavirus همه گیر است و برای اولین بار در چند محله پایین کشیده CII-IBA شرایط مالی شاخص به کمتر از 50 علامت بازتاب بدتر شدن نقدینگی وضعیت مالی خارجی ارتباط و فعالیت اقتصادی است. این سقوط در CII-IBA شرایط مالی شاخص برای سه ماهه اول 2020-21 در درجه اول با توجه به شیوع کروناویروس که فرستاده اقتصاد و بخش مالی در سراسر جهان به یک بحران صنعت بدن CII گفت. این شاخص برای سه ماهه اول سال مالی جاری سال بود در 44.2. آن را در 60.5 در قبل از سه ماهه (ژانویه-مارس FY20). “با یک سری از مستندات سراسر جهان اتفاق می افتد آوردن فعالیت های اقتصادی به مجازی متوقف سازمان ها در عرصه جهانی نامشخص در مورد محل نگهداری خود را از جریان های نقدی و چشم انداز کسب و کار. هند یک استثنا نیست ،

این CII-IBA شرایط مالی شاخص راه اندازی شد در مارس 2015 به عنوان یک شاخص اصلی در ارزیابی های کوتاه مدت شرایط مالی در اقتصاد هند و ارائه نظارت موثر از زمان شرایط مالی برای تسهیل مقررات و تصمیم گیری های سیاست.

اخبار مرتبط

شاخص نیز با هدف تولید اولیه سیگنال در نقاط عطف در شرایط مالی و کمک به ردیابی اعتباری جریان شرایط را برای صنعت و بخش خدمات از کانال های مختلف. در مجموع 22 اشخاص شرکت کننده در این بررسی که شامل نه بخش عمومی بانک پنج بخش خصوصی بانک دو بانک های خارجی, و یک بانک تعاونی. به نمایندگی از سایر موسسات مالی پنج پیشرو مالی غیر بانکی شرکت (NBFCs) شرکت در نظرسنجی.

انتشار شاخص برای سه ماهه اول 2020-21, CII مدیر کل Chandrajit بانرجی گفت: تاثیر COVID-19 شده است بسیار بدتر از بحران مالی مواجه شده جهان از جمله هند در سال 2008. در حالی که این مستند لازم بود برای کاهش تاثیر coronavirus بر جمعیت آن را تا به حال وخیم مفاهیم در شرایط مالی اقتصاد, او گفت:.

“در این ساعت از نیاز بانک ها همراه با NBFCs و MFIs (نهاد های قرضه های کوچک) باید توانایی برای اطمینان از صاف و جریان پیوسته از اعتبار ویژه به MSMEs, مزرعه بخش و بخش خرده فروشی و اطمینان از برخی از فعالیت های اقتصادی. “اقدامات اعلام شده توسط دولت و RBI (بانک مرکزی هند) آمده اند به عنوان یک تسکین بزرگ برای آنها و با یک انتظار ترقی این مستند به زودی شرایط مالی تنها می تواند بهبود,” او گفت:.

اظهار نظر در شاخص IBA اجرایی Sunil مهتا گفت: پایین بودن مطالعه از شاخص کلی برای سه ماهه اول مالی سال است که در انتظار خط. کروناویروس گفت: اتحاد ایجاد شده ویران در سراسر جهان و هند از این قاعده مستثنی نیست. اقدامات پیشگیرانه مانند مستند را به حال اثر سوء بر اقتصاد است.

“در حال حاضر دور از بررسی هزینه از صندوق شاخص در خواندن 83.5 است که بالاترین در زیر شاخص است که اساسا منتقل می کند که نرخ بهره باید پایین آمدن قابل ملاحظه ای برای تسهیل کسب و کار. حتی نقدینگی نیز راحت,” او گفت:. مهتا اضافه شده که بانک ها نقش قابل توجهی حتی در طول این همه گیر و خدمات بانکی ارائه می شوند به عموم مردم بدون هیچ گونه اختلال. “رفتن به جلو تدریجی و بلند کردن اجسام از مستند کمک خواهد کرد تا اقتصاد جهش در سرعت سریع تر و کمک خواهد کرد که کسب و کار وجود دارد و توسط استخدام,” او اضافه شده است.

در میان این زیر شاخص بيشترين سهم ساخته شده توسط این هزینه از بودجه شاخص ضبط یک مقدار از 83.5 است که بهبود قابل توجهی در مقایسه با سه ماهه قبلی است. بودجه نقدینگی شاخص ثبت ارزش 47.2 که کاهش یافته است به طور قابل توجهی در مقایسه با سه ماهه قبلی است. انتشار گفته های مالی خارجی ارتباط شاخص ثبت پایین ترین سطح خود از 20.5 است که به طور قابل توجهی پایین تر نسبت به سه ماهه قبلی است. شاخص فعالیت اقتصادی و ثبت ارزش 25.6 که کاهش یافته است به طور قابل توجهی در مقایسه با سه ماهه قبلی آن اضافه شده است.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de