COVID-19 زن آلوده دریافت هدیه از بنگلادش پلیس پس از تولد پسر

در دلگرم کننده حرکت آنها فرستاده شده و میوه ها و غذاهای کودک به یک coronavirus مثبت که آنها نقل مکان کرد و به بیمارستان تحویل زمانی که او در تلاش برای پیدا کردن حمل و نقل با توجه به COVID-19 علائم.

پس از رسیدن به داکا کالج پزشکی بیمارستان یا DMCH دوشنبه گذشته زن از داکا به هنگام تولد به یک پسر بچه گفت: Bangshal پلیس OC Md شاهین Fakir.

مادر و فرزند به خانه بازگشت و پس از گذراندن دو روز در بیمارستان و آنها را خوب انجام OC شاهین گفت:, و اضافه کرد که این هدیه فرستاده شد در بعد از ظهر یکشنبه.

فصلی میوه ها در بسته هدیه شامل هندوانه و آناناس و موز و انبه و سیب مالت و لیمو.

آنها همچنین با ارسال شش کیلوگرم برنج از جمله یک کیلوگرم از polau برنج دو کیلو سیب زمینی, شکر, نمک, روغن, پیاز 500 گرم شیر دو بسته از lachchha ورمیشل یک لوسیون نوزاد و دو میله صابون.

نوزاد را تحت coronavirus تست یک هفته بعد در بیمارستان دولت گفت. پلیس حمل و نقل خواهد شد که خانواده در آن زمان به عنوان به خوبی.

در تاریخ 6 مه در ناامیدی محض این که پلیس با کروناویروس علائم پس از شکست به یک سوار به بیمارستان. تبدیل دور توسط چندین بیمارستان او مورد آزمایش قرار گرفت در DMCH و با توجه به سوار شدن بازگشت به صفحه اصلی با برخی از مواد غذایی توسط پلیس است. او آزمون برگشتم مثبت است.

نوزاد پسر توسط زن فرزند دوم. او هفت ساله پسر و شوهر خود که کارمند در یک فروشگاه در سایت بازار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>