COVID-19: افراد مبتلا به سندرم متابولیک را دیگر به بازیابی

ایندور, بدترین ضربه coronavirus همه گیر است که تا کنون گزارش شده 2,470 موارد و 100 مرگ و میر.

افراد مبتلا به “سندرم متابولیک” دیگر را در دوره نقاهت بعد از عفونت کروناویروس که باعث سلامت بیشتر عوارض کارشناسان گفته اند و پیشنهاد یک شیوه زندگی سالم و رژیم غذایی به نگه داشتن همه گیر در خلیج. سندرم متابولیک است که مشخصه فشار خون و سطح قند خون بالا و کلسترول. دکتر راوی Dosi که سر و قفسه سینه گروه ایندور – بر اساس سری اوروبیندو موسسه علوم پزشکی(SAIMS) گفت که حداقل 150 از 1,100 COVID-19 بيمار او در آمد و تا کنون در ایندور منطقه تا به حال مبتلا به سندرم متابولیک.

ایندور, بدترین ضربه coronavirus همه گیر است که تا کنون گزارش شده 2,470 موارد و 100 مرگ و میر. “از 1100 COVID-19 بيمار حدود 150 مردان مبتلا به سندرم متابولیک (co-morbidities),” او گفت:. به گفته دکتر دوشی بیماران مبتلا به سندرم متابولیک نیاز به یک زمان طولانی برای بازیابی خود را به عنوان زمینه ای شرایط بهداشتی بیشتر باعث تشدید عوارض ناشی از کوروناویروس.

اخبار مرتبط

دکتر دوشی پیشنهاد بهداشت و شیوه زندگی و رژیم غذایی مناسب برای حفظ coronavirus در خلیج. در یک مرتبط با توسعه, موسسه هندی مدیریت ایندور (IIM-I) است انجام شده یک مطالعه دقیق با همکاری های بین المللی در ارتباط COVID-19 و سندرم متابولیک. آنها شش عضو تیم تحقیقاتی شامل یک دستیار استاد در IIM-من و همراهان از دانشگاه میشیگان و دانشگاه کلمبیا آمریکا است.

یک عضو تیم استادیار و متخصص آمار زیستی Sayantan بانرجی گفت که مردم با
سندرم متابولیک در معرض خطر بیماری همه گیر کوروناویروس. “پس از تجزیه و تحلیل داده ها از دور چهارم
ملی سلامت خانواده بررسی (NFHS-4) ما آمده اند (می دانیم که) افراد مبتلا به سندرم متابولیک بودند در معرض بیماری همه گیر” او گفت: به نقل از خلاصه. نوری در ادامه گفت که قرمز و نارنجی مناطق باید تعداد بیشتری از سندرم متابولیک در بیماران مبتلا خون بالا و قند

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>