طوفان Amphan آخرین به روز رسانی: جایی که در آن است امروز به عهده دارد و سرعت و تاثیر; جزئیات در اینجا

cyclone amphan, cyclone warning, monsoon 2020, cyclone 2020, west bengal cyclone warning, ministry of home affairs on cyclone amphanتحت Amphan نفوذ بادهای احساساتی بیش از یک سرعت 110 کیلومتر در ساعت عبور خواهد بود و بیش از خلیج بنگال مرکز.

طوفان Amphan به روز رسانی: پس از هند هواشناسی بخش (آی) اعلام کرد افسردگی ناشی از در خلیج بنگال یک هشدار از آینده طوفان بهداشت حرفه ای مطرح شده بیش هند و ساحل شرقی به ویژه در دو کشور – West Bengal و Odisha. اخیر اطلاع رسانی صادر شده توسط آی اطلاع که طوفان بهداشت حرفه ای در حال حرکت است در جنوب شرقی و بخش هایی از خلیج بنگال و به طور پیوسته چرخش به سمت شمال غرب با سرعت 6 kmph. آن را به عنوان حرکت نزدیکتر به خط ساحل طوفان Amphan است که انتظار می رود به شدت. در صبح حدود 5:30 صبح امروز در این اداره گفت که در آن گذاشته این مرکز بیش از طول و عرض 11.4 N و طول جغرافیایی 86.0 E است که حدود 990 متر در جنوب پردیپ و 1140 متر در جنوب غربی Digha.

تحت Amphan نفوذ بادهای احساساتی بیش از یک سرعت 110 کیلومتر در ساعت عبور خواهد بود و بیش از خلیج بنگال مرکز. این سرعت با توجه به داده ها توسط آی را به عنوان بالا به عنوان 140 kmph امروز منجر به شدید طوفان بهداشت حرفه ای. وزارت امور نیز اعلام کرده که در شش ساعت طوفان را تشدید خواهد کرد و تبدیل شدید در عرض 12 ساعت امروز.

اخبار مرتبط

این طوفان به احتمال زیاد به تاثیر ایالت اوریسا فردا. به عنوان اقدامات پیشگیرانه دولت است اقدامات و کارگردانی کرده است مقامات منطقه به ارائه سرپناه و خانه برای مردم است. دولت وزیر Naveen Patnaik نیز هدف قرار دادن صفر تلفات قبل از دولت. دولت نیز خواسته دولت مرکزی برای قرار دادن Shramik ویژه قطار در حال اجرا از طریق سیکلون مسیرهای در توقف. آن است که به یاد داشته باشید که طوفان Amphun است که هدف قرار دادن سواحل هند در زمانی که کشور در حال مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس و Shramik قطار ارائه شده است موارد ضروری به نقاط مختلف کشور و حمل و نقل مردم گیر در کشورهای دیگر به خانه های خود.

جدای از این ماهیگیران نیز دستور داده شده است نه به سرمایه گذاری در مناطق ساحلی و کسانی که در حال حاضر در خارج خواسته شده است برای بازگشت به زمین در یک اقدام فوری و اساس. بیشتر بارش باران های سنگین انتظار می رود که در اطراف Gangetic دشت, West Bengal در مارس 19 و 20. در این زمان سرعت است به احتمال زیاد به عنوان شدید به عنوان 180 kmph.

در ضمن ملی مدیریت بحران کمیته (NCMC) نیز بررسی آمادگی برای طوفان است که در سواحل و همچنین به کمک فوری در هر زمان که نیاز به بنگال غربی و همچنین اوریسا PTI گزارش شده است. اگر این وضعیت تشدید NCMC نیز راه اندازی امداد و عملیات.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>