رقصنده آوردن تب شنبه شب به ووهان به عنوان مستند آرامش

ووهان مارس 17

با پوشیدن ماسک و نگه داشتن حدود یک متر از هم جدا مردان و زنان در ووهان رقص بودند یک بار دیگر در یک دوشنبه شب در کنار رودخانه یانگ تسه که بادها مرکزی شهر چینی که در آن رمان coronavirus همه گیر آغاز شد.

ووهان را 76-روز مستند به پایان رسید و در آوریل 8, و شهر است که به آرامی برگشت روی پای خود امیدوار است که بدترین گذشت اما نگران ظهور در هفته گذشته از چند تازه در مورد ویروس.

در حالی که بزرگ ترین داخل سالن اجتماعات هنوز ممنوع, مردم در حال بازپس خود را در زندگی روزانه و سرگرمی که در بسیاری از نقاط چین شامل “رقص مربع” یا جرم رقص و معمولا در شب و در مکان های عمومی, مربع, میدان یا پارک.

شنبه شب بیش از صد نقاب مردم رقصید در یک فضای باز در کنار رودخانه گردشگاه در مرکزی ووهان به عنوان بلندگو blared از همه چیز از رقص های الکترونیکی موسیقی به پاپ.

برخی از waltzed در جفت است. دیگران نقل مکان کرد و در همگام سازی به طراحی رقص روال. همه ماسک عینک و بیشتر از هم جدا نگه داشته.

“این بسیار سخت است برای نفس کشیدن هنگام استفاده از این ماسک به رقص و شما نمی توانید از شر عرق اما من در خلق و خوی بزرگ است, ما در نهایت می تواند جمع آوری گفت:” ژانگ جینگ, 42, و اضافه کرد که او دوباره رقص گروه در شروع ممکن است.

هنوز هم نگرانی در مورد ویروس ماندند.

“من هنوز هم احساس می کنم کمی محدود (رقص) را احساس نمی کند که با یک ماسک و من کمی ترس وجود دارد که می تواند عفونت” گفت: Fang Yuanyuan, 50.

COVID-19 اولین زده ووهان در اواخر سال گذشته و آن را تبدیل به کانون چین شیوع حسابداری برای حدود 80 درصد از این کشور coronavirus موارد اما سخت مستند کمک به سرکوب عفونت های جدید اجازه می دهد محدودیت در حرکت بود و آرام.

هفته گذشته این شهرستان گزارش اول آن خوشه ای از عفونت های جدید از مستند بود برداشته stoking ترس از موج دوم و مقامات باعث به راه اندازی یک کمپین برای تست تمام 11 میلیون نفر برای coronavirus.

سرزمین اصلی چین گزارش داد پنج جدید تایید COVID-19 موارد برای مارس 16 از هشت روز قبل, ملی کمیسیون بهداشت (NHC) گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه. — رویترز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>