دموکرات ها راه اندازی کاوشگر از مغلوب ساختن پیشی جستن شلیک وزارت امور خارجه watchdog

واشنگتن, مارس 17

دموکرات ها در کنگره در روز شنبه راه اندازی شد رسیدگی به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت برای سرنگونی دولت بخش داخلی watchdog متهم جمهور از افزایش مبارزه خود را در برابر هر گونه نظارت دولت او.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد برنامه ریزی شده حذف بازرس کل استیو Linick در نامه ای به مجلس نمایندگان سخنران نانسی پلوسی اواخر جمعه شب Linick آخرین دولت بازرس کل به مجلس در هفته های اخیر تحت جمهوری خواه رئیس جمهور.

بالا دموکرات ها در مجلس نمایندگان و سنا کمیته روابط خارجی در مورد زمان و انگیزه از آنچه آنها به نام “بی سابقه حذف است.”

“ما unalterably مخالفت سیاسی با انگیزه شلیک بازرسان کل و رئیس جمهور برش از این موقعیت بحرانی” خانه رئیس پنل الیوت انگل و سناتور باب منندز, رتبه بندی دموکرات در روابط خارجی سنا پانل در بیانیه ای گفت: اعلام شد.

دو حزب دموکرات گفت که درک خود را که وزیر امور خارجه مایک Pompeo شخصا توصیه می شود Linick شلیک از آنجا که بازرس کل “باز کرده بود رسیدگی به تخلف وزیر امور Pompeo خود را.”

در مورد بررسی یک مقام کاخ سفید صحبت در خواست نامش فاش نشود گفت: “وزیر Pompeo توصیه می شود حرکت می کند و رئیس جمهور تهمت به توافق رسیدند.”

یک سخنگوی وزارت امور خارجه تایید کرد Linick تا به حال از کار اخراج شده است اما به نظر نمی در دموکراتیک تحقیقات یا Pompeo نقش در اخراج. این سازمان گفت: Stephen Akard مدیر دفتر از ماموریت های خارجی را بیش از این ناظر است.

Linick که منصوب به نقش در سال 2013 دولت اوباما چهارمین بازرس کل از کار اخراج شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن از اوایل ماه آوریل پس از رئیس جمهور فوریه تبرئه توسط جمهوری خواه به رهبری سنا در یک استیضاح محاکمه.

پلوسی به نام برکناری شتاب از “خطرناک الگوی مصر است.”

‘بخشی از یک پاکسازی’

در مارس تهمت حذف بالا coronavirus watchdog گلن خوب بود که برای نظارت بر دولت COVID-19 امداد مالی پاسخ. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اطلاع کنگره که او شلیک بازرس کل ایالات متحده هوش جامعه مایکل اتکینسون کسانی که در راه اندازی استیضاح بررسی است.

پیشتر در ماه مه تهمت سرنگون کریستی گریم که منجر وزارت بهداشت و خدمات انسانی دفتر بازرس کل پس از متهم او را از داشتن تولید “جعلی پرونده” در بیمارستانهای آمریکایی مبتلا به کمبود در خط مقدم از رمان شیوع کروناویروس.

“مغلوب ساختن پیشی جستن با متد بین بردن هر کسی که تخلف را به نور” سناتور Jeff Merkley یک دموکرات در روابط خارجی پانل توییتی.

انگل و منندز به نام برگ برنده دولت به نوبه خود بیش از هر اسناد و مدارک مربوط توسط مارس 22.

مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او بارها و بارها خودداری کردند در کنگره قدرت به بررسی مجریه امتناع به نوبه خود بیش سوابق متعدد پروب و تحریک دعاوی بیش از نظارت آن قدرت است. آن را بلافاصله روشن نیست چه اگر هر اقدام دیگر قانونگذاران را در خارج از پروب.

والتر Shaub رئیس سابق ایالات متحده از دولت اخلاق که خارج پس از برخورد با مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: 30 روز اطلاع داد قانونگذاران یک پنجره به عمل اگر آنها می خواستند به, از جمله تماس Pompeo به شهادت.

“این بخشی از یک پاکسازی برای حذف مشروع ناظران و جایگزین کردن آنها با وفاداران” او هنوز توییتی.

نمایندگان برای رییس جیم Risch نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

مغلوب ساختن پیشی جستن نامه ارائه شده 30 روز اطلاع به عنوان مورد نیاز و گفت: او دیگر تا به حال اعتماد به نفس در Linick توانایی خدمت به عنوان بازرس کل اما به دلایل خاص.

حزب جمهوری خواه و سناتور چاک Grassley در بیانیه ای گفت که با استناد به “کلی عدم اعتماد به نفس به سادگی نیست جزئیات کافی برای راضی کردن کنگره است.” — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>