دورتموند منفجر به عمل به عنوان ری استارت بوندسلیگا با طرفداران

بوندسلیگا اولین بار است که عمده لیگ فوتبال برای بازگشت به اقدام پس از این ویروس در اوایل سال جاری تعطیل ورزشی و بازگشت آن در کشور است که هنوز صدها نفر از مثبت ویروس موارد در روز است که نزدیک تماشا با لیگ های دیگر.

با سخت سلامت پروتکل حاکم شکننده راه اندازی مجدد که شامل هیچ fans, ماسک صورت برای همه, اما, بازیکنان, بدون دست دادن و هیچ گروهی, جشن, شد تا به عنوان امیدوار دورتموند که میزبان رهبران بایرن مونیخ در 10 روز زمان برای پیدا کردن یک جرقه به شدت از دست رفته در طرز مرموزی خالی زمین.

دره روهر باشگاه در مکان دوم را به ثمر رساند و اولین گل این هفته پس از نزدیک به نیم ساعت زمانی که نوجوان Erling Haaland در ارتباط با یک Thorgan خطر تقلیل.

هیجان انگیز 19 ساله نروژ مهاجم که زدم در 13 هدف در 12 حضور برای دورتموند در تمام مسابقات برداشت دقیقا همان جایی که او به سمت چپ خاموش در ماه مارس است.

او در حال حاضر در بالای انتقال لیست آرزو از هر عمده اروپایی باشگاه و با یک انتظار مخاطبان تلویزیون از یک میلیارد دلار برای بوندسلیگا این هفته خود بازگشت فوری به ثمر رساند را افزایش خود را در حال حاضر ستارگان شهرت.

پرتغالی هافبک رافائل Guerreiro اضافه دو گل بیشتر و بلژیک, بین المللی خطر نیز در علائم کردم به عنوان دورتموند صعود به 54 امتیاز یکی پشت مدافع عنوان قهرمانی بایرن که در عمل در یونیون برلین در روز یکشنبه.

“من می خواهم را ترجیح داده اند اگر شرایط عادی” دورتموند هافبک جولیان برانت گفت. “همه ما باید برای انطباق و سعی کنید از آن لذت ببرید تحت شرایطی. ما که خیلی خوب امروز و چه راهی بهتر برای شروع مجدد لیگ برتر با یک پیروزی است.”

زمانی که شالکه به ارمغان آورد تیمو بکر به جای جونجوئه کنی در 87 مراسم اهدای دقیقه در 80,000 plus-ظرفیت Signal Iduna Park, این اولین بار در بوندسلیگا سابقه یک تیم تا به حال ساخته شده پنج تعویض فیفا پس از اعلام حکومت موقت را تغییر دهید.

خاموش جشن

هدف این جشن در سراسر بوندسلیگا روز شنبه با محدود شد به لبخند thumbs-up و گاه به گاه مشت یا آرنج دست انداز به عنوان ماسک-پوشیدن, جایگزین های پراکنده در غرفه به نگه داشتن آنها را از هم جدا تحسین از حاشیه.

تنها هرتا برلین بازیکنان نقض قوانین زمانی که آنها جشن اهداف خود در راه معمول به عنوان یک گروه در طول یک 3-0 برنده در Hoffenheim که به دست آورده مربی Bruno Labbadia برنده اولین بازی خود را در نیمکت.

در حالی که دورتموند راحت پیروزی کردیم تا فشار بر رهبران بایرن RB لایپزیگ دچار یک عقب نشینی عمده خود عنوان چالش زمانی که آنها برگزار شد 1-1 قرعه کشی در خانه فرایبورگ به عنوان آنها به تضعیف چهارم.

لایپزیگ که با استفاده از پله های هواپیما در ورزشگاه به نگه داشتن خود را جایگزین در می ایستد در یک فاصله امن از نیمکت در حال حاضر با 51 امتیاز چهار پشت بایرن که بازدید از پست یونیون برلین در روز یکشنبه.

بوروسیا منچنگلدبچ تصرف میزبان اینتراخت فرانکفورت با اهداف اولیه از Alassane درخواست و مارکوس Thuram و اواخر Ramy Bensebaini پنالتی به پیروزی 3-1 و سوم نقطه در 52 امتیاز برای حفظ خود خارج شات در برنده شدن در این عنوان است.

ولفسبورگ پرسیده امید از هفته بیستم لیگ برتر فوتبال در فصل آینده با پیروزی 2-1 در آوگسبورگ حسن نیت ارائه میدهد از دانیل Ginczek را توقف زمان برنده است که آنها را نقل مکان کرد تا ششم در 39.

طرفداران در سراسر کشور به دنبال پلیس سفارشات به دور ماندن از استادیوم ها از جمله در دربی روهر به لیگ برتر تلاش می کند تا پایان فصل به صورت قراردادی دلایل ژوئن 30.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de