چهار تروریست کشته در استان پنجاب پاکستان

لاهور, مارس 17

چهار تروریست کشته شده اند و در برخورد با نیروهای امنیتی در استان پنجاب پاکستان گفته است که در روز یکشنبه.

شبه نظامیان وظیفه شد, با ص است (ISIS) رهبری برای حمله به مکان های عبادت برای اقلیت شیعه در پاکستان که در حدود 400 متر از استان لاهور به شروع درگیری های فرقه ای در کشور, مقامات گفت.

در بیانیه ای پنجاب پلیس ضد تروریسم وزارت (CTD) گفت: آنها راه اندازی یک هوش مبتنی بر عمل همراه با محلی سازمان های اطلاعاتی.

“بزرگ و مرگبار تروریسم برنامه ریزی شده است شکست خورده است. چهار تروریست ها متعلق به ص کشته شدند در این عملیات” به CTD گفت.

با توجه به هوش ورودی هفت تروریست ها پنهان شده بودند در Zakhira جنگل در نزدیکی اعظم چوک, Bahawalpur. آنها مسلح به مواد منفجره و سلاح های سنگین.

“در این اطلاعات CTD مولتان تیم در همکاری با سازمان های اطلاعاتی حمله به مخفیگاه اواخر شنبه شب و خواستار تروریست ها تسلیم. آنها شروع بی رویه شلیک” از CTD گفت.

کشته شدن تروریست ها شناخته شدند Aman Ullah, عبدالجبار رحمان علی (ع) و عالم.

سه نفر از همدستان خود را فرار در تاریکی. یازده نارنجک دستی سه تفنگ یک سلاح کمری و مهمات بازیافت شده از صحنه جرم.

جستجو برای فرار تروریست ها در حالی که یک بمب در اختیار واحد نامیده شده است به بازرسی منطقه CTD گفت.

بر اساس گزارش های اولیه این گروه گفت: “چهار نفر بودند بسیار خطرناک تروریست ها آغاز شده که با ممنوع لشکر جنگوی (لشکر جنگوی) اما بعد پیوست ص. آنها آمدند از جنوب پنجاب به شروع تروریسم فرقه ای در این بخشنامه از ص رهبری است.”

در آخرین جمعه از CTD بازداشت دو تروریست که در برنامه ریزی برای حمله به یک ‘حساس’ نصب و راه اندازی در بددملهی در پنجاب حدود 400 متر از لاهور.

دولت پاکستان را تکذیب حضور داعش در خاک خود اما اغلب سازمان های امنیتی دستگیر تروریست های وابسته به این ممنوع, گروه شبه نظامی. — PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de