دولت گسترش سواد دیجیتالی پروژه – Diksha

دولت روز یکشنبه اعلام کرد یک فرمت از آن e-learning برنامه به پوشش آفلاین رسانه.

Diksha دولت آموزش آنلاین پورتال ثبت نام بیش از 61 کرور views پس مارس 24. اما کسانی که بدون دسترسی به اینترنت هنوز هم مستثنی از کیفیت یادگیری است. بنابراین دولت روز یکشنبه اعلام کرد یک فرمت از آن e-learning برنامه به پوشش آفلاین رسانه. به جای سه موجود کانال های دولت خواهد شد نورد از یک کانال برای هر کلاس غذا به کسانی که با داشتن اتصال به اینترنت.

نیز وجود دارد یک فشار به سمت آموزش آنلاین با دولت در حال برنامه ریزی برای انتشار 200 کتاب به صورت e-pathshala پورتال با کدهای QR و قابلیت های اضافه شده به یادگیری تعاملی. اما این اولین بار نیست ابتکار به ارائه آموزش از طریق پادکست تلویزیون و دیگر رسانه ها. زودتر طرح های مانند گیان Bharti و Swayam پورتال نشده اند قادر به تولید علاقه زیادی در میان دانش آموزان است.

اخبار مرتبط

Manish Sabharwal رئیس TeamLease خدمات معتقد است که دولت هنوز هم در گیر کرده به اولین نسل از اد-tech. “جهان منتقل شده به نسل سوم از اد-tech. دولت باید برای ایجاد رقابت آنها نیاز به توقف تلاش برای یک ارائه دهنده خدمات و نه به عنوان یک تنظیم کننده و policymaker که تشویق رقابت,” او گفت:.

مستند ساخته شده است قطعا آموزش آنلاین ضروری و آموزش آنلاین سیستم عامل مانند Byju ادعا می کنند برای افزایش پایگاه کاربر خود را در حدود 200%. “ما ثبت نام 6 میلیون کاربر جدید از مستند. جلسه بار افزایش یافته و به تعامل می گوید:” Divya Gokulnath, بنیانگذاران, Byju است.

قوانین, اما, باید محدود هندی موسسات آموزش را به استفاده. برای مثال, یکشنبه اعلام, هنوز هم اجازه نمی دهد که همه دانشگاه ها به ارائه آموزش آنلاین. امتیاز محدود است به بالا-100 دانشگاه یک معیار مشخص شده در زیر UGC مقررات 2018.

در حالی که قوانین شده اند در محل پس از سال 2018 تا حالا UGC تنها با مجوز هفت دانشگاه به ارائه دوره های آنلاین. این زمان آرامش را به معنای بالا-100 نمی خواهد نیاز به صدور مجوز از UGC به دانشگاه ها می تواند به طور خودکار خود را شروع دوره از تاریخ 30 مه.

gIt یک شروع خوب است اما دولت نیاز به اجازه می دهد خیلی بیشتر. خارج از کشور دانشگاه را امضا کرده اند تا بیش از 100 ، 000 دانش آموزان بیش از 60 روز گذشته وجود دارد که اشتها برای آن است. گام بعدی خواهد بود به اجازه می دهد تمام دانشگاه ها در هند به ارائه دوره های آنلاین. اگر آنها می تواند یک دانشگاه می توان آنها را آنلاین می گوید:” Sabharwal.

هند 993 دانشگاه و 38 میلیون نفر از دانشجويان دانشگاه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>