دولت برنامه ای برای COVID-19 مهار در مناطق شهری خواستار roping سیاسی رهبران مذهبی

coronavirus in India, coronavirus pandemic, coronavirus outbreak, coronavirus warriors, manpower for coronavirus awarenessدستورالعمل های بیشتر گفت: سیستم نظارت تقویت خواهد در 30 شهرداری مناطق است.

با بخش عمده ای از COVID-19 مواردی که از شهری شهرک دولت پیشنهاد کرده است استقرار نیروی انسانی اضافی در این مناطق و طناب زدن در محلی رهبران سیاسی و مذهبی برای برقراری ارتباط در تمام جنبه های بیماری کروناویروس اقدامات پیشگیری به عنوان ساکنان “بیشتر تمایل به آنها اعتماد”.

گرفتن به روز رسانی های زنده بر روی اینجا coronavirus

اخبار مرتبط

آن نیز تصمیم گرفته است برای شناسایی یک “حادثه فرمانده” در شهرک بزرگ شهری خواهد شد که وظیفه برنامه ریزی عملیات تدارکات و امور مالی برای اجرای یک حادثه پاسخ سیستم. فرمانده خواهد شد به گزارش شهرداری منطقه کمیسر.

در یک سند وزارت بهداشت گفت: این شهرک در شهرستانها به شرایط بد زندگی و اغلب به سر می برند با بسیاری از مردم کهنه را بسیار کوچک فضاهای زندگی. و از این رو, فیزیکی, فاصله, انزوا و برقراری ارتباط خطر عفونی بیماری های تنفسی مانند COVID-19 — به ساکنان می تواند چالش برانگیز است.

بنابراین شهری و محلی بدن نیاز به آماده شدن برای پاسخ به هر گونه ممکن است شیوع.

سند مجموعه ای از دستورالعمل ها برای آمادگی و پاسخ به COVID-19 شهری در شهرک برشمرد مراحل آن را انجام دهید و راه اندازی یک حادثه پاسخ سیستم و درگیر شدن رهبران جامعه بودند بخشی از این اقدامات است.

“گروه های جامعه هستند کلید برای ایجاد آگاهی در COVID در میان این جمعیت. استفاده از محلی (سیاسی و مذهبی نظر) رهبران برای برقراری ارتباط در تمام جنبه های COVID پیشگیری و کنترل بسیار حیاتی است که ساکنان بیشتر تمایل به آنها اعتماد” آن را گفت.

آموزش نیروی انسانی موجود در www.covidwarriors.gov.in تماس گرفته خواهد شد برای آمادگی خود را برای استقرار در کوتاه مدت متوجه.

این سند گفت: یک کمیته هماهنگی تشکیل خواهد شد تحت رهبری “حادثه فرمانده” خواهد بود و شامل نمایندگانی از ادارات مانند سلامت زنان و کودکان و توسعه و نمایندگان سازمانهای غیر دولتی و در حال حاضر در خدمت این منطقه است. دستورالعمل نامیده می شود برای تمام خطر-ارتباطات مداخله به آدرس روانی-اجتماعی و انگ مسائل به خصوص در زبان محلی به قرار داده تا پوستر در خارج از جامعه توالت و امتیاز در آب و استفاده از کابل TV channels برای ایجاد آگاهی است.

رسانه های اجتماعی باید با استفاده مناسب پیام برای هدف قرار دادن این جمعیت و برای رد اخبار جعلی. گروه های اجتماعی نیز باید popularise تصویب Aarogya Setu, نرم افزار, آن را گفت.

سند منتشر شده در روز شنبه به عنوان وزیر بهداشت Preeti سودان راجش Bhushan, OSD, بهداشت, وزارت, و دیگر افسران ارشد برگزار شد جلسه نقد و بررسی با اصل سلامت دبیر شهری, کمیسیون, DMs و دیگر مقامات از 30 شهرداری مناطق کمک تقریبا 80 درصد از این کشور COVID-19 موارد است.

این 30 شهرداری مناطق BrihanMumbai پونا کلکته جیپور Nashik جودپور آگرا بیشتر چنای احمدآباد تانه همه دهلی MCs Indore هوره, Kurnool بوپال امریتسار ویللوپورم Vadodara Udaipur تیرووللور, Aurangabad, Cuddalore, Greater حیدرآباد سورت چنگلپتو, Ariyalur, پلقر, Berhampur, Solapur و مرتا.

دستورالعمل های بیشتر گفت: سیستم نظارت تقویت خواهد در این مناطق و دقیق محیط کنترل خواهد شد در مهار مناطق با بخش 144 اجرا برای اطمینان از مردم باقی می ماند در واحد مسکونی.

سند اذعان کرد این بیماری سیستم نظارت در اکثر شهرها و یا شهرهای این است که به خوبی سازمان یافته در مناطق روستایی و این تلفظ در شهری شهرک.

با توجه به سرشماری سال 2011 وجود دارد 2,613 شهر/شهرستانها با چنین شهرک. تقریبا 6.54 کرور مردم اقامت در 1.39 کرور خانوار در این مناطق به نمایندگی از 17.4 از تمام جمعیت شهری.

وزارت بهداشت نیز بیرون آورده و دو به روز رسانی طرح مهار اسناد: یکی برای بزرگ شیوع بیماری (15 یا بیشتر موارد) و یکی برای دیگران.

با توجه به طرح بزرگ شیوع جغرافیایی قرنطینه و یا نزدیک به مطلق وقفه از جنبش مردم قابل اجرا خواهد بود به این مناطق و دقیق محیط کنترل در مهار مناطق اعمال خواهد شد و با فعال جستجو برای موارد از طریق فیزیکی خانه به خانه نظارت است.

این طرح با این حال گفت: تعدادی از متغیرهای تعیین موفقیت مهار استراتژی از طریق جغرافیایی قرنطینه مانند تعداد و اندازه خوشه اثربخشی جغرافیایی قرنطینه چگونه موثر این ویروس انتقال با در نظر گرفتن عوامل محیطی مانند دما و رطوبت, بهداشت عمومی پاسخ از نظر فعال در مورد پیدا کردن تست از تعداد زیادی از موارد فوری جداسازی مشکوک و مورد تأیید و قرنطینه از مخاطبین.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>