چگونه به حفظ و ذخیره خود را دلچسب سبزی

سرد خام سبزی

اگر شما برنامه ای برای لذت بردن از سبزی خود را به زودی شما می توانید آنها را ذخیره در یخچال و فریزر اما برای بهترین نتایج نیست فقط بازی شیر یا خط آنها را به crisper. آمادگی آنها را برای اولین بار: دور از هر گونه لاستیکی یا سیم اتصال دهنده های برگزاری خود سبزها هم نوار سبزی از ساقه (صرفه جویی در ساقه برای sautés یا خورش) و پارگی برگ های بزرگ به تکه های اندازه.

سبزی ها را اضافه کنید به یک کاسه بزرگ آب سرد و صدای فش فش زدن آنها را با شور و نشاط برای نرم کردن هر گونه آلودگی است. اجازه دهید آنها را به نشستن برای چند دقیقه اجازه می دهد رسوب به نزول به پایین کاسه. سپس پاک کردن سبزی برای آبکش تخلیه آب و تکرار این روند دو یا سه بار بیشتر است.

مشغول به کار در دسته های به عنوان مورد نیاز انتقال به یک سالاد عنکبوتی که تار میتند و یا صافی به حذف مایع اضافی و سپس سبزی را تمیز و خشک ظرف حوله در یک لایه. رول تا هر ظرف حوله درازا و فشار به جذب بیش از حد مایع است.

انتقال خود را تمیز و خشک سبزی به کیسه resealable صف با یک حوله ظرف یا دو حوله کاغذی و به آرامی فشار دهید کیسه را حذف بیش از حد هوا. یخچال تا 10 روز.

سرد سبزی پخته شده

شما همچنین می توانید خود را تمیز سبزی طبخ آنها را بلافاصله و نگه داشتن آنها را در یخچال و فریزر برای تقویت وعده های غذایی در طول هفته است. در روغن سرخ کرده و آنها را با روغن زیتون یا کره روی حرارت متوسط ادویه را با نمک و فلفل و شاید برخی از سیر یا قرمز-تکه های فلفل تا پژمرده و یا به سادگی بخار یا بلانک اگر ترجیح می دهید. آنها را در یخچال برای چند روز. آنها را بیرون بکشد و بازگرمکن سریع ظرف سمت مشغول weeknight.

انجماد سبزی

محکم سبزی خود را حفظ بافت پس از blanched منجمد و رنگ شده پس از انجماد است یک راه عالی برای حفظ آنها. دبستان سبزی خود را به همان شیوه شما می توانید اگر با استفاده از آنها تازه — رقص برهنه کردن برگ از ساقه ها پاره کردن آنها را به نیش می زنند به اندازه قطعه و شستن آنها — اما به جای خشک کردن سبزی, سفید شدن آنها است. قابلمه بزرگ به شدت آب شور به جوش حرارت بالا و آماده سازی یک کاسه بزرگ آب یخ. کار در دسته اگر لازم شیر یا خط مشت سبزی خود را به آب جوش هم بزنید تا پوشش و بجوشانید تا سبز روشن و نرم شده 1 تا 2 دقیقه.

با استفاده از یک قاشق چاک دار انتقال به آب یخ برای خنک کردن و تکرار به عنوان مورد نیاز است. تخلیه و سپس محکم فشار آنها توسط fistful بیش از نزول. انتقال به یک کاسه نم نم باران با کمی روغن زیتون و فصل را با نمک و ماساژ دهید تا پوشش و tenderised. انتقال به ظرف سرپوشیده — یا resealable فریزر کیسه فشار دادن بیش از حد هوا و یخ تا دو ماه.

شما می توانید در روغن سرخ کرده و آنها را مستقیما از فریزر (بدون نیاز به گرم شدن) با برخی از روغن زیتون یا کره بپزید و یا آنها را هم بزنید و به هر تعداد از سوپ و خورش یا ادویه کاری. توسط انجماد آنها شما می توانید لذت بردن از مناقصه سبزی برگ در دقیقه در یک لحظه متوجه است; فضل و هوشمندانه stashed برای احیای طعم چیزی سبز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de