مستند 4.0: داخلی و بین المللی سفر به باقی می ماند به حالت تعلیق تا مارس 31

این MHA امروز با صدور دستورالعمل در مورد آنچه ممنوع خواهد شد و چه خواهد شد باز در طول مستند 4.0.

سفر هوایی به حالت تعلیق باقی می ماند! تمام پروازهای داخلی و بین المللی را به حالت تعلیق باقی می ماند تا 31 مه را به عنوان مرکز در روز یکشنبه تمدید مستند در سراسر کشور تا پایان این ماه با توجه به افزایش تعداد coronavirus موارد در کشور است. این MHA امروز با صدور دستورالعمل در مورد آنچه ممنوع خواهد شد و چه خواهد شد باز در طول مستند 4.0. “همه داخلی و بین المللی مسافرت هوایی از مسافران به جز داخلی خدمات پزشکی داخلی آمبولانس هوایی و برای اهداف امنیتی یا مقاصد مجاز توسط MHA” وزارت امور گفت: در دستورالعمل آن به صورت مستند 4.0.

در مارس 19, هند برای اولین بار اعلام کرد که تمام ورودی پروازهای بین المللی خواهد بود معلق با اثر از مارس 22. از زمانی که پروازهای بین المللی در حالت تعلیق. گزارش شد که برخی از پروازهای داخلی ممکن است مجاز به کار در سبز و نارنجی مناطق. هیچ چنین آرامش ساخته شده توسط MHA.

پیش از آن در روز هوایی هند گفت که آن “رزرو پرواز و در حال حاضر بسته شده و خواهد شد پس از دریافت جهات از دولت هند”.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>