نتانیاهو با تشکر PM مودی برای پیام تبریک تشکیل دولت جدید در اسرائیل

Benjamin Netanyahu, Narendra Modi, India, Israelبنیامین نتانیاهو با PM مودی. (فایل عکس/PTI)

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل روز یکشنبه تشکر همتای هندی او نارندرا برای او پیام تبریک تشکیل دولت جدید در اسرائیل و قول داد برای ادامه به “تقویت مهم” رابطه بین دو کشور.

اسرائیل دولت جدید سوگند یاد کرد در روز یکشنبه تحت نتانیاهو آوردن پایان دادن به طولانی ترین بن بست سیاسی در تاریخ این کشور است که شاهد یک دولت موقت در شارژ بیش از 500 روز و سه back-to-back انتخابات با روشن شدن حکم.

اخبار مرتبط

رای اعتماد به دولت جدید تصویب شد با 73 رای به نفع و 46 برابر در کنست یا پارلمان.

“با تشکر از شما دوست عزیز من نخست وزیر هند! ما ادامه خواهد داد برای تقویت رابطه مهم بین ما” نتانیاهو توییتی در عبری در پاسخ به مودی پیام.

قبلا مودی بود که در میان رهبران جهانی برای تبریک نتانیاهو در تشکیل خود دولت ائتلافی پس از ماه ها عدم اطمینان سیاسی.

“مازال ترو (تبریک) دوست من @نتانیاهو برای تشکیل پنجم خود را دولت در اسرائیل” مودی در توییتر نوشت در زبان عبری و انگلیسی.

“من آرزو می کنم شما و @gantzbe (Benny Gantz) موفقیت و نگاه به جلو به ادامه همکاری نزدیک خود را با دولت به تقویت بیشتر هند با اسرائیل همکاری استراتژیک” نخست وزیر گفت.

نتانیاهو 70 و خود را رقیب تبدیل به شریک Benny Gantz پیوست دست به تشکیل یک دولت ائتلافی تحت قدرت های توافق که دومی مصرف بیش از نخست وزیری در تاریخ 17 نوامبر 2021.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de