نیوزیلند به ورزش بخش $157 میلیون افزایش از طریق COVID-19

رابرتسون نیز در نیوزیلند وزیر امور مالی و تحویل بودجه ملی در روز پنج شنبه گفت: بودجه و درآمد خشک بود برای تقریبا تمام رشته های ورزشی سازمان ها و که آنها تحت “فشار بسیار زیاد”.

“ما در حال ارائه پشتیبانی های مورد نیاز برای ورزش در تمام سطوح باقی می ماند و عملی قوی تر و انطباق” رابرتسون گفت: در پست-بیانیه بودجه.

“ما نیز دیده می شود بسیاری از ما حرفه ای ورزشی و ورزشکاران مبارزه به عنوان مسابقات لغو شده اند و یا به حالت تعلیق درآمد. بودجه سال 2020 را ارائه برخی از کمک های, به طوری که آنها می تواند رقابت نگه دارید.”

بودجه خواهد بود گسترش بیش از چهار سال با NZ 83 میلیون دلار ساخته شده فورا در دسترس برای “حمایت کوتاه مدت”.

بیشتر NZ$104 میلیون دلار در دسترس خواهد بود در میان مدت برای کمک به بخش بازسازی در حالی که باقی مانده NZ$78 میلیون خواهد بود برای توسعه برنامه های جدید است که کمک به جوامع عقب بر گردیم به فعالیت و تفریح و سرگرمی.

تمام سطوح سازمان ورزش شده اند در خود نگه دارد از ماه مارس زمانی که نیوزیلند رفت و به یک ملی مستند به تلاش برای جلوگیری از گسترش این بیماری محدود کردن ورزش برای پیاده روی, در حال اجرا و یا دوچرخه سواری به تنهایی.

دولت سست محدودیت در مارس و پس از آن کاسته و آنها را بیشتر در روز پنج شنبه امکان از سر گیری از ورزش حرفه ای, اگر چه طرفداران نمی خواهد بود قادر به حضور در مسابقات است.

جامعه و باشگاه ورزشی مسابقات هنوز در حالت انتظار با سازمان های گفته شده توسط دولت بدن ورزشی NZ برای ورود به یک “آماده” فاز به آماده شدن برای بازگشت.

مقامات بهداشتی گزارش یک عفونت کروناویروس در یکشنبه آوردن مجموع به 1,499 که 1,149 را تایید کرد. تنها 45 هنوز هم در نظر گرفته فعال موارد است.

شده اند وجود دارد 21 مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس جدید است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de