در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری Facebook is a ‘مارک زوکربرگ تولید’

برای شروع زوکربرگ گفت: این شرکت باید برخی از ابزارهای آن توسعه یافته بود برای مبارزه با 2020 انتخابات زباله و تلاش برای مجددا با ابزار تجهیز آنها برای پاتوژن. او پرسید: مدیران مسئول هر بخش به منظور توسعه برنامه در پاسخ به شیوع جهانی در پایان هفته.

در این جلسه شرح داده شده توسط دو نفر که با حضور در آن به کمک طاق Facebook قبل از شرکت های دیگر — و حتی برخی از دولت ها در حال آماده شدن برای COVID-19. و آن را نمونه یک تغییر در نحوه 36 سال است که در حال اجرا در این شرکت تاسیس کرد.

از روز او رمزی کلمات “مارک زوکربرگ تولید” بر روی هر آبی-و-سفید Facebook صفحه است كه مفرد از شبکه های اجتماعی است. اما به حدی نیست که به طور گسترده ای قدردانی خارج دره سیلیکون زوکربرگ شده است یک نوع باینری اجرایی — فوق العاده درگیر در برخی از جنبه های کسب و کار و عملا دست در مناطقی که او می یابد و کمتر جالب است.

آغاز پایان زوکربرگ را دور رهبری آمد on Nov 8, 2016 با انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. از آن لحظه بی امان سری از بحران — گاه به گاه خود اخراج از نگرانی های جعلی اخبار به عنوان “یک ایده دیوانه”; آیات است که این پلت فرم استفاده شده بود به عنوان یک بازیچه برای حمایت دولت جاسوسی; کمبریج Analytica رسوایی — jolted زوکربرگ به سفت خود را گرفتن.

بسیاری از تحکیم تاکتیک شده اند بسیار قابل مشاهده است: او به جای خارج از بنیانگذاران Instagram و واتساپ با وفاداران و او refashioned Facebook در حال حاضر پسند مدیره بود و حتی بیشتر احترام تعویض 5 از 9 آن عضو است.

Mark Zuckerberg, Facebook's chief executive, delivers an address at Georgetown University in Washington on Oct. 17, 2019. Zuckerberg defended Facebook as a champion of free speech and democracy. (Justin T. Gellerson/The New York Times)

Mark Zuckerberg Facebook ارشد اجرایی, ارائه یک آدرس در دانشگاه جورج تاون در واشنگتن در اکتبر. 17, 2019. زوکربرگ در دفاع از Facebook به عنوان یک قهرمان از آزادی بیان و دموکراسی است. (جاستین T. Gellerson/نیویورک تایمز)

با توجه به یک چهارم از جمعیت جهان به فروش به تبلیغ Facebook آنقدر عظیم است که org-نمودار حرکت دارای اثر قدرتمند ایجاد شخصیت های جدید در سیاست جهانی مرحله. زوکربرگ بالا lieutenants را به نفع خود بیش از دشمن سرزمین — خواه عمل Joel کاپلان در واشنگتن و معاون سابق نخست وزیر بریتانیا آقا نیکلاس کلگ در منطقه یورو است. و او دست در رویکرد باعث شده است با حاصل جمع صفر و منطق از شرکت های بزرگ نفوذ موثر sidelining از شریل سندبرگ او افسر ارشد عامل و بسیاری از مشخصات بالا در فن آوری است.

در حال حاضر coronavirus ارائه شده زوکربرگ با این فرصت را به نشان می دهد که او رشد کرده و به مسئولیت خود به عنوان یک رهبر — 180-درجه به نوبه خود از دور روز از سال 2016. آن را به او شانس خود را برای رهبری 50,000 کارکنان از طریق یک بحران است که برای یک بار است و نه خود را ساخت. و تصرف لحظه ممکن است اجازه می دهد زوکربرگ برای اثبات یک پایان نامه است که او واقعا معتقد است: که اگر کسی می بیند گذشته ظرفیت خود را برای تخریب, از Facebook می تواند یک نیروی خوب است.

“علامت گذاری شده یک نقش فعال در رهبری Facebook از تاسیس آن طریق به امروز” دیو آرنولد یک سخنگوی این شرکت گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “ما خوش شانس بود که چنین درگیر رهبران از جمله علامت شریل و کل تیم رهبری است. Facebook یک شرکت بهتر است برای آن.”

وصله پینه کردن رفته است و نه بدون حادثه است. در اوایل ماه مه Facebook تلاش با نحوه رسیدگی به ویروسی توطئه های شناخته شده به عنوان “Plandemic,” waffling به عنوان پخش فیلم به صفحه نمایش از میلیون ها نفر از کاربران. هفته گذشته خبرنگاران در دیترویت مترو بار نشان داد که این شرکت به ترور کور-تحریک فعالیت در صفحات با 400 ، 000 عضو دارد.

هنوز برای زوکربرگ همه گیر پتانسیل مطلوب تر افت نسبت به آنچه در سال 2020 را معمولا شده توسط — انتخابات ریاست جمهوری و مشکلات پلیس سیاسی بیان.

در تئوری بحران نقش به برخی از نقاط قوت خود. از طریق شخصی خود انسان دوستی به چان زوکربرگ ابتکار او شده است علاقه مند در درمان و پیشگیری از بیماری است. COVID است مرز مانند Facebook خود و نیاز به یک فراملی پاسخ در یک مقیاس چند سازمان های دیگر مجهز به رسیدگی است. راه حل در صورتی که تا کنون آمده خواهد بود و ریشه در علم و نه احساسات یا سیاست.

یا همه گیر می تواند همه خطرناک است که در مورد Facebook و تقویت آن است. زمانی که این سهام هستند نه صرفا یک انتخابات ریاست جمهوری, اما بهداشت جهانی هر نقش شرکت پخش در آسانسور سمی اطلاعات پتانسیل را دارد که همه آن را قبل از ضرر به نظر می رسد بی اهمیت. و اگر زوکربرگ به طور کامل در کنترل شرکت خود را در راه او نبود قبل به عنوان اذعان کرد با مصاحبه با بیش از دو دوجین مردم — موفقیت یا شکست آن پاسخ خواهد اقامت به طور کامل با او.

“من فکر می کنم آن را برای رفتن به شاش کردن بسیاری از مردم” زوکربرگ گفت: از مدیریت جدید سبک در یک مصاحبه در یک همایش فن آوری در اوایل این سال است. “اما رک و پوست کنده های قدیمی رویکرد شاش کردن بسیاری از مردم بیش از حد.”

‘تا به حال من شده است یک زمان صلح و رهبر’

در دره سیلیکون وجود دارد یک نوع خاصی از بنیانگذار شرکت که به عنوان مدیر عامل اما کسی که خود را به عنوان یک “محصول مرد.” محصول-مرد مدیر عامل شرکت احساس می کند بیشتر در خانه در حال توسعه و چه برای فروش در واقع از این شرکت در حال اجرا.

اپل ، استیو جابز بود, محصول, مرد, اختراع, آی فون در حالی که ترک زنجیره تامین به خود COO. در آمازون جف بزوس یک محصول مرد نگرانی در مورد مشتریان خرده فروشی در حالی که دیگران اجرا سودآور وب-میزبانی را بدست آورد. و در Facebook برای بیش از یک دهه مارک زوکربرگ یک محصول مرد محصول ،

در عمل این به معنای زوکربرگ کبوتر به محصولات جدید و مهم به دستور مستقیم به مدیران میانی مسئول هر آنچه که از ویژگی های او با وسواس است که در هفته. آن را نیز به معنای او راحت واگذاری در مناطقی که به او علاقه مند کمتر کاملا — از جمله تبلیغات ماشین که تولید 70 میلیارد دلار درآمد در سال گذشته است. حتی کمتر قانع کننده به زوکربرگ شد عرصه Facebook سیاست در اطراف چه نوع از گفتار بود و نه مجاز. این افراد کاهش یافت و به یک دسته بندی خاص: خیلی مهم را نادیده گرفت اما نه دقیقا آنچه یک جوان میلیاردر می خواهد به صرف تمام وقت خود را در.

An undated handout image from video shows, from left, Facebook Chief Executive Officer Mark Zuckerberg conducting a live video chat with Dr Anthony Fauci, the country’s top infectious disease official, on his personal Facebook page. Facebook is facing problems that are too acute to leave to anyone but it's founder, who is no longer a hands-off boss. (via The New York Times)

یک جزوه تاریخ تصویر از ویدئو نشان می دهد که از سمت چپ Facebook اجرایی مارک زوکربرگ انجام چت تصویری زنده با دکتر Anthony Fauci این کشور بالا بیماری های عفونی, رسمی, خود, شخصی, Facebook صفحه. Facebook با آن مواجه است مشکل است که بیش از حد حاد به ترک برای هر کسی اما آن را موسس است که دیگر یک دست ، (از طریق نیویورک تایمز)

نظارت از آن مناطق رفت و به او اعتماد دایره درونی شناخته شده به عنوان M-تیم است. کوتاه برای علامت “تیم” اعضای آن می دانست که آنها هرگز احتمال موفقیت او را به عنوان مدیر اجرایی, اما آنها باقی می ماند قدرتمند و مستقل در درون خود گروه. در بالا بود Sandberg زوکربرگ دوم-در-فرماندهی که نمونه کارها میرسد, تبلیغات, بازاریابی, مقررات, ارتباطات و فراتر از آن.

2016 انتخابات روشن ساخته است به زوکربرگ که مسکن شد و دیگر قابل دوام به عنوان او و سندبرگ شد pilloried برای بودن وجود ندارد و پریشان اگر نه عمدا غفلت است.

پس از آن زوکربرگ صرف یک تکه از سال 2017 در یک دولت توسط دولت, تور آمریکا, اما آن را به خوبی دریافت; بیشتر خود نور بنفش-دولت antics — نشستن در تراکتور حضور در کلیسا بطری-تغذیه گوساله — فقط تغذیه شایعه که او ساخت یک اجرا برای رئيس جمهور. زوکربرگ حل و فصل را به کنترل ابرقدرت جهانی است که در آن او در حال حاضر تحت سلطه رای گیری.

او ساخته شده است یک نمایش از داشتن به خود را شکست. “این روشن است که ما نمی به اندازه کافی” او به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس تلفنی در سال 2018 تأمل در این شرکت string اشتباه. “ما نمی به اندازه کافی تمرکز بر جلوگیری از سوء استفاده و تفکر از طریق مردم چگونه می تواند با استفاده از این ابزار برای انجام آسیب به عنوان به خوبی. ما نمی را به اندازه کافی گسترده نظر چه مسئولیت ما است و این یک اشتباه بزرگ است.” وی افزود: “این اشتباه من بود.”

در ماه جولای 2018, زوکربرگ به نام دیدار با بالا lieutenants. در گذشته او تا به حال مورد استفاده این گروه شش ماهه اجتماعات به چارت جدید دروس Facebook محصولات و یا بحث در مورد فن آوری های جدید او علاقه مند به سرمایه گذاری در. در این زمان او به گفته خود مدیران که خود را تمرکز بر روی خود است. با Facebook به طور مداوم تحت حمله از خارج از زوکربرگ گفت: او نیاز به دوباره اختراع خود را برای “جنگ.”

“تا به حال من شده است یک زمان صلح و رهبر” زوکربرگ گفت: با توجه به سه نفر که حاضر بودند اما مجاز به بحث در جلسه عمومی. “است که رفتن به تغییر دهید.” زوکربرگ گفت که او خواهد بود و بیشتر تصمیمات خود را بر اساس غرایز خود را و چشم انداز شرکت. زمان جنگ رهبران بودند سریعتر و قاطع تر, او گفت:, و آنها اجازه نداد ترس از عصبی دیگران فلج آنها. (برخی از جزئیات این نشست بود که قبلا گزارش شده توسط وال استریت ژورنال.)

زوکربرگ به کارگردانی Facebook به اصطلاح “خانواده نرمافزار” — Instagram Messenger, WhatsApp و Facebook مناسب برای همکاری نزدیک تر با هم. Instagram تا به حال شروع به ارسال ترافیک به محصول گل سرسبد; واتساپ مجبور به ادغام بهتر با خواهر خود خدمات رسانه های اجتماعی. به جای اجرای زوکربرگ چشم انداز سران Instagram, Kevin Systrom و مایک کریگر در سمت چپ این شرکت در ماه سپتامبر سال 2018 پس از خروج زودتر توسط سرخورده بنیانگذاران واتساپ. با هم, آنها ضبط بیش از 1 میلیارد دلار غرامت.

زوکربرگ همچنین شروع به شرکت به طور مستقیم در جلسات که قبلا سندبرگ دامنه — از nitty-ریگ دار از مصرف کردن دروغ مبارزات به سیم پیچ فلسفی بحث در مورد چگونه Facebook باید به اداره تبلیغات سیاسی. کارکنان نمی تواند کمک کند اما متوجه یک تغییر در توازن قدرت در یکی از تکنولوژی پرسود ترین مشارکت.

به سخنرانی و schmoozing سیاستگذاران دو نفر از سندبرگ تخصص. زوکربرگ شروع به انجام بیشتر از آن هم با شروع از یک رفیع آدرس عمومی در دانشگاه جورج تاون را مقدس گاستون سالن که در آن بیش از یک قرن را به ارزش از بزرگان بود orated از همان عتیقه حک شده-چوب تریبون.

زوکربرگ در ادامه این صحبت تور با تنظیم کننده-درگیری سنگین در یوتا بلژیک و آلمان و جاهای دیگر. در اروپا که در Facebook به حال به خصوص اختلافی با سازمان های دولتی او شنود گذاشته کلگ که رشد کرده است به یک نقش جدید به عنوان شرکت دیپلمات ارشد.

عموم سندبرگ گفت: نقش خود را در Facebook بزرگتر از همیشه او کارگردانی است 100 میلیون دلار کمک مالی برنامه برای کسب و کارهای کوچک است توسط بیماری همه گیر. بسیاری از استخدام های جدید, از جمله کلگ گزارش به او گفت که او همیشه می خواستم زوکربرگ به بیشتر قابل مشاهده است. “من فکر می کنم ما نیست که وقت زیادی را صرف نگرانی در مورد ما تصویر” سندبرگ گفت: در یک NBC مصاحبه پادکست در ماه فوریه است. “مسئله این است نه آنچه که مردم فکر می کنم از من یا علامت شخصا. آنچه در آن است که ما چگونه انجام می دهند به عنوان یک شرکت؟”

اما بخش خصوصی سندبرگ نگران است که او تحت فشار قرار دادند کنار گذاشته و نقش خود را در Facebook تبدیل شده است کمتر مهم است گفت: دو نفر که کار در گروه. از طریق یک سخنگوی سندبرگ کاهش یافته است به نظر.

Facebook اختلافات که رابطه تغییر کرده است. “وجود دارد یک ساختار مشخص. علامت رانندگی محصول جانبی از چیزهایی که در حالی که شریل در حال اجرا کسب و کار دارد” دیوید فیشر, Facebook ارشد درآمد افسر در مصاحبه ای گفت:. “این به این معنی نیست که همه چیز یا هیچ چیز — آن را صفر-مجموع بین آنها است.”

‘یک زرنگ مجری’

Facebook اختصاص داده شده 2019 به کامل کردن لابی حمله به واشنگتن ارتکاب $16.7 میلیون به نفوذ سیاست گذاران است. تنها دو شرکت دیگر صرف بیشتر. اما حتی فراتر از نقد Facebook ترین سلاح قدرتمند بود و دسترسی به آن مدیر عامل.

کاپلان — به خوبی متصل جانباز از جرج دبلیو بوش — شروع به تنظیم برای زوکربرگ به میزبان شام با نفوذ محافظه کاران از جمله سن لیندزی گراهام R-SC و رادیو فردا میزبان Tucker Carlson. کاپلان همچنین پرورش رابطه بین زوکربرگ و جارد کوشنر تهمت در قانون است.

در سپتامبر سال 2019 نیویورک دادستان کل اعلام کرد که چند حالته بررسی این که آیا Facebook به نقض قوانین ضد تراست. برای زوکربرگ آن روشن ترین نشانه در عین حال که سیاست و دولت نیاز به توجه کامل خود را — به طور بالقوه یک تهدید وجودی برای خود شرکت است که می تواند دیگر واگذار به دیگران است. یک هفته بعد از سفر او به واشنگتن به دادگاه اعضای هر دو طرف است.

در یک اتاق خصوصی در Ris یک رستوران مجلل در کنار ریتز-کارلتون زوکربرگ dined با برجسته حزب دموکرات. این گروه شامل مارک وارنر از ویرجینیا و ریچارد بلومنتال کانکتیکات — هر دو دیرین منتقدان Facebook امنیت و حریم خصوصی و همچنین مقامات جدیدتر به تکنولوژی سیاست مانند جین شاهین از, نیوهمشایر, کاترین کورتز متن ترانه مست و نوادا و آنگوس کینگ مستقل از مین است.

بیش از ماهی قزل آلا کبابی, مرغ potpie و بو جوانه بروکسل زوکربرگ gamely آیا نوع اساسی DC دهد و به او می خواهم بلند پرسید: سندبرگ به دسته: او گوش مشتاقانه و اطمینان در مورد طیف وسیعی از Facebook مسائل خارجی از انتخابات دخالت به cryptocurrency.

“او زرنگ مجری” Blumenthal گفت. “مسلما یک نتیجه از مشاوره حرفه ای و شاید مربیگری و راهنمایی های بسیاری از سنگین تیم از لابی در واشنگتن.” وارنر افزود: “در حالی که من فکر می کنم Facebook, همراه با بسیاری از شرکت های فن آوری در دره فکر می کردم که برخورد با واشنگتن بود و به نوعی در زیر آنها را. من فکر می کنم آقای زوکربرگ متوجه شده است که آن را به نفع خود به تعامل با ما به طور مستقیم.”

دموکراتیک شام بود فقط یک گرم تا واقعا مهم جلسه که آمد روز بعد: کاپلان و کوشنر مرتب برای زوکربرگ به نشستن با رئیس جمهور. دو مرد هرگز ملاقات کرد. قبل از سپتامبر. 19 جلسه زوکربرگ او خواست واشنگتن کارکنان به او مختصر در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن Facebook, حضور, به طوری که او می تواند معمولی سر و صدا کردن برخی از آمار در دفتر بیضی.

پوشیدن یک کت و شلوار آبی تیره و کبود کراوات زوکربرگ نشسته بین کوشنر و کاپلان رو مغلوب ساختن پیشی جستن و ادم تنومند و بدقواره شیشه کک رژیم غذایی. زوکربرگ به سرعت به ذکر است که رئیس جمهور تا به حال بالاترین سطح تعامل هر رهبر جهان در شبکه های اجتماعی است. مغلوب ساختن پیشی جستن — که قبلا در شتاب گیری روند رشد Facebook در طیف وسیعی از مسائل — بلافاصله به تصویب رسید و یک تن جدید, توصیف گفتگو در رسانه های اجتماعی پست با عنوان “خوب است.”

یک ماه بعد رئیس جمهور دعوت زوکربرگ — همراه با Facebook عضو هیئت مدیره و تهمت حامی Peter Thiel — به کاخ سفید شام که رفت نامعلومی برای هفته ها. زوکربرگ ساده چاپلوسی به نظر می رسد که پرداخت می شود. تهمت نیست علنا castigated این شرکت پس از, و ماه بعد او در ادامه به بگویید که مخاطبان او “شماره 1” بر روی بزرگترین شبکه های اجتماعی است.

در Facebook, زوکربرگ را بیشتر درگیر سبک بود rankling کارکنان. نارضایتی آب پز را بیش از, بعد, در ماه اکتبر پس از زوکربرگ عموم گذاشته چگونه Facebook را تنظیم سیاسی سخنرانی بر روی پلت فرم. به نام آزادی بیان به او گفت:, شبکه اجتماعی خواهد نه پلیس چه سیاستمداران گفت: در تبلیغات سیاسی — حتی اگر آنها دروغ گفته. Facebook بود و نه در کسب و کار به عنوان یک داور از حقیقت و نه آن خواهید بود زوکربرگ گفت.

در پاسخ بیش از 250 کارمند امضا داخلی ضبط خبرنگاری با این استدلال که آزادی بیان و سخنرانی پرداخت متفاوت بود و این که اطلاعات غلط مضر بود به همه. Facebook موقعیت در تبلیغات سیاسی است “یک تهدید برای چه FB برای غرفه” کارکنان نوشت. “ما به شدت به این سیاست به عنوان آن می ایستد.”

روز بعد در هالووین زوکربرگ led منظم هفتگی پرسش و پاسخ جلسه با کارکنان. در نزدیکی پایان, کسی که در لباس یک بادی Pikachu لباس lumbered به سمت میکروفون و فشرده مدیر عامل در سیاست خود را با توجه به سه نفر که حاضر بودند.

زوکربرگ در حال حاضر کمتر نگران تر از همیشه در مورد تلاش برای ایجاد همه خوشحال تصریح کرد موقعیت خود را. زمانی که نسخه های همین سوال را نگه داشته popping تا در طول جلسه او شرکت برگزار شد.

“این است که یک دموکراسی” او گفت:.

سفید کننده آزمون

“نه یک دموکراسی” نیز می تواند توصیف Facebook است نه فرد هیئت مدیره. زوکربرگ صندلی این گروه دارای اکثریت رای گیری سهام و کنترل آن پویایی است.

هیئت مدیره نیست دقیقا چک در قدرت خود را. در سال گذشته Kenneth Chenault سابق, مدیر اجرایی, امریکن اکسپرس, پیشنهاد ایجاد یک کمیته مستقل برای بررسی این شرکت و چالش های مطرح در این نوع سوال کاوش هیئت مدیره نیست استفاده می شود به خواسته بودن. این ایده قبلا گزارش شده توسط مجله شد و به سرعت رای دادند را توسط زوکربرگ و دیگران.

Mark Zuckerberg, Facebook's chief executive, arrives to testify before the House Financial Services Committee in Washington on Oct. 23, 2019. Facebook is facing problems that are too acute to leave to anyone but it's founder, who is no longer a hands-off boss. (Pete Marovich/The New York Times)

Mark Zuckerberg Facebook ارشد اجرایی به شهادت می رسد قبل از کمیته خدمات مالی مجلس در واشنگتن در اکتبر. 23, 2019. Facebook با آن مواجه است مشکل است که بیش از حد حاد به ترک برای هر کسی اما آن را موسس است که دیگر یک دست ، (پیت Marovich/نیویورک تایمز)

دیگر هیئت مدیره اختلافات به طور خاص در اطراف تبلیغات سیاسی و گسترش اطلاعات غلط همیشه به پایان رسید با زوکربرگ از ديدگاه برنده شدن. در ماه مارس Chenault اعلام کرد که او نمی خواهد برای ایستادن انتخاب مجدد; به زودی من هم یکی دیگر از مدیر جفری Zients که تا به حال نیز به چالش کشیده برخی از زوکربرگ مواضع.

به جای آنها زوکربرگ برداشت درو هوستون, مدیر اجرایی, Dropbox به, که او نیز یک دوست دیرین و گاه به گاه پینگ پنگ شریک و پگی الفرد سابق رئیس امور مالی از چان زوکربرگ ابتکار. سه نفر دیگر از انتصاب به عضویت هیئت مدیره این سال از جمله مدیران از مک کینزی و شرکت. و Estée Lauder. سه باقی مانده اعضای هیئت مدیره یک بازی دوستانه دسته: Thiel و Marc Andreessen سرمایه گذاران که از جمله Facebook اولین و وفادار ترین سرمایه گذاران و سندبرگ.

با هیئت مدیره خود را در مسائل یکدفعه, زوکربرگ شده است قادر به وقف بیشتر توجه خود را به کوروناویروس. او شروع به زیر این بیماری در اوایل فیلدینگ گزارش از کارشناسان از جمله تام فریدن مدیر سابق مرکز کنترل بیماری ها. زوکربرگ شد توصیه می شود که اعتماد به گزارش های اولیه از چین که ویروس موجود بود و یا بی اساس اطمینان از مغلوب ساختن پیشی جستن که آن را نمی خواهد تا حد زیادی تحت تاثیر قرار, ایالات متحده است. در 19 مارس و قبل از بسیاری از ایالت’ stay-at-home, سفارشات, زوکربرگ, پخش زنده, چت تصویری با دکتر Anthony Fauci این کشور بالا بیماری های عفونی, رسمی, خود, شخصی, Facebook صفحه.

پس از همه گیر آغاز شد, ویدیو و تماس های صوتی در Facebook Messenger و واتساپ بیش از دو برابر شده است. گروه تماس در برخی از به خصوص سخت-آمار کشورهایی مانند ایتالیا افزایش یافت 1,000%. پیام سراسر Instagram و Facebook است تا 50%t در سراسر بسیاری از شلوغ ترین کشور جهان است. خانه نشین در پالو آلتو زوکربرگ شده است هل دادن کارکنان خود را برای ساخت محصولات جدید است که مردم می توانید استفاده کنید برای ارتباط با یکدیگر است. آخرین رقیب است به زوم که او امیدوار خواهد گوشه ویدیو-خواستار بازار است.

“هنگامی که جهان به سرعت تغییرات افراد جدید نیاز دارد و این بدان معنی است که وجود دارد بیشتر بخش های جدید برای ساخت,” او گفت: در یک کنفرانس تلفنی با سرمایه گذاران در ماه آوریل است. “من همیشه بر این باور بودند که در زمان رکود اقتصادی حق چیزی که به انجام است که برای حفظ سرمایه گذاری در ساختمان های آینده است.”

آن باقی مانده است دیده می شود چه به طور فزاینده ای قابل مشاهده زوکربرگ را انجام خواهد داد که به چالش کشیده قدرتمند است. در ماه مارس در مصاحبه ای با نیویورک تایمز گفت: Facebook را تحمل کند “اطلاعات غلط است که خطر قریب الوقوع خطر است.” او اشاره کرد به عنوان مثال “چیزهایی مانند ‘شما می تواند به درمان این با نوشیدن آب ژاول.’ منظورم این است که فقط در کلاس های مختلف.”

روز بعد در کاخ سفید در کنفرانس خبری تهمت تعجب با صدای بلند در مورد یک “تزریق داخل” از مواد ضد عفونی کننده. به عنوان سم کنترل مراکز آب گرفتگی شد با پرسش و سازندگان Clorox و Lysol با صدور بیانیه درخواست آمریکایی ها به مصرف خود را تند تند پاک کننده Facebook پژمرده و در سراسر پلت فرم تصویری از نظرات رفت و به سرعت ویروسی.

© 2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>