اوباما می گوید ما فاقد رهبری در ویروس در شروع سخنرانی

سخنرانی, پخش ساعت از هم ترکیب الهام بخش, توصیه های داده شده به فارغ التحصیلان — ساخت جامعه انجام آنچه درست است یک رهبر — اشاره کرد و با انتقاد از دست زدن به شیوع است که بیش از کشته 87,000 آمریکایی و فلج زیادی از اقتصاد است.

“بیشتر از هر چیزی این همه گیر شده است به طور کامل و در نهایت پاره پشت پرده در این ایده که بسیاری از مردمی مسئول می دانم آنچه آنها در حال انجام” اوباما گفت که در آدرس کارگردانی در التحصیلان تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها. “بسیاری از آنها حتی تظاهر به صلاح باشد.”

اگر چه اوباما اشاره نمی کند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نام برخی را دیدم نظرات خود را به عنوان انتقاد از جانشین او.

“رئیس جمهور تهمت بی سابقه ای coronavirus پاسخ به نجات زندگی” Kayleigh McEnany که دبیر مطبوعاتی کاخ سفید در بیانیه ای گفت: که اشاره به دولت محدودیت های مسافرتی, کسب و کار کوچک وام برنامه و استفاده از بخش خصوصی “برای پر کردن ذخایر چپ تخلیه توسط سلف خود است.”

در سخنرانی که صحبت به نابرابری اجتماعی اوباما گفت که همه گیر شد یک بیدارباش برای بزرگسالان جوان و نشان دادن آنها به اهمیت رهبری و این که “روش های قدیمی انجام کارها فقط کار نمی کند.”

“انجام آنچه احساس می کند خوب چه راحت و چه آسان است که چگونه بچه های کوچک فکر می کنم” او گفت: در زمان نخست ویژه برای سالمندان دبیرستان. “متاسفانه بسیاری از به اصطلاح رشد یو پی اس از جمله برخی با عناوین و مشاغل مهم هنوز هم فکر می کنم که راه — به همین دلیل است که همه چیز آنقدر خراب کرد. من امیدوارم که به جای شما تصمیم می گیرید به زمین خود را در ارزش هایی که گذشته مانند صداقت و سخت کار می کنند و مسئولیت و عدالت و سخاوت و احترام به دیگران است.”

اوباما در نظرات یکی از چند آدرسهای عمومی به مخاطبان ملی در طول شیوع و گفت: رهبری از درجه اعتبار ساقط کرده و یک دستور مشخص برای فارغ التحصیلان: “اگر جهان را خواهید برای دریافت بهتر این خواهد بود تا به شما” او گفت:.

سخنان اوباما بودند صورتحساب به عنوان شروع سخنرانی, اما آنها همچنین به نظر می رسد تلاش برای آسایش و اطمینان آمریکا تقسیم مغلوب ساختن پیشی جستن و مدیریت بحران است. سابق رئیس جمهور همچنین با استفاده از این موارد را به تلاش برای رالی کشور در هر سال یک انتخابات در اطراف ارزش تاریخی و پشتیبانی توسط دموکرات ها مانند مراقبت های بهداشتی جهانی و محیط زیست و عدالت اقتصادی.

پس از خروج از دفتر سه سال پیش اوباما به طور کلی اجتناب شود علنا نخوری مغلوب ساختن پیشی جستن. اما او jabs در پاسخ همه گیر می تواند بیشتر شعله ور تنش بین دو اخیر ساکنین کاخ سفید است.

اوباما به نام دولت فعلی پاسخ به همه گیر “کم خونی و پر از لکه” در یک تماس خصوصی در هفته گذشته با هزاران نفر از هواداران که تا به حال برای او کار می کرد.

و در روزهای اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن به راه انداخته است tirades در برابر اوباما در توییتر و در تلویزیون احیای ادعاهای بی اساس که سلف او سعی کردم به او را پایین آورد با ساخت روسیه بررسی است.

نخست-زمان رویداد “فارغ التحصیل با هم: کلاس مدرسه بالا از سال 2020 شروع” برگزار شد XQ موسسه یک مخزن فکر می کنم که با این نسخهها کار با مدارس همکاری با LeBron James’ بنیاد و صنعت سرگرمی بنیاد بشردوستانه سازمان است. آن را در پخش عمده شبکه های تلویزیونی.

اوباما گفت: سالمندان شیوع این بیماری تا به حال آنها را مجبور به “رشد سریع تر از برخی از نسل” را به عنوان آنها مجبور به مقابله با فشارهای رسانه های اجتماعی در مدرسه تیراندازی تغییر آب و هوا و در حال حاضر یک بیماری همه گیر.

او را تشویق فارغ التحصیلان دبیرستان برای رویارویی با این چالش ها به عنوان ترسناک به عنوان آنها ممکن است.

“اگر ما می خواهیم برای ایجاد یک جهان که در آن هر کس این فرصت را به پیدا کردن یک شغل و پرداخت هزینه کالج; اگر ما در حال رفتن به نجات محیط زیست و شکست های آینده بیماری های همه گیر پس از آن ما در حال رفتن به آن را انجام دهد با هم,” او گفت:. “تا زنده باشد به یک دیگر مبارزات.”

ساعت قبل, اوباما خطاب به بیش از 27 ، 000 دانش آموزان در 78 شرکت کننده در طول تاریخ سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه های شناخته شده به عنوان HCBUs.

که دو ساعته رویداد “به من نشان بده راه رفتن خود را HBCU نسخه” بود و جریان در سیستم عامل رسانه های اجتماعی از آن شرکت حامی, جی پی مورگان چیس. میزبانی توسط Kevin Hart آن نیز ده ها تن از برجسته برجسته آمریکایی آفریقایی ورزشکاران سیاستمداران و هنرمندان بسیاری از آنها HBCU فارغ التحصیلان.

اوباما گفت: فارغ التحصیلان بسیاری از آنها سیاه و سفید هستند که کروناویروس “فقط افکن اساسی نابرابری و اضافه بار که جوامع در طول تاریخ تا به حال برای مقابله با این کشور است.”

نابرابری نه تنها در سلامت عمومی بلکه “فقط به عنوان ما آن را هنگامی که یک مرد سیاه و سفید می رود برای تنه زدن و برخی از افراد احساس می کنند می تواند به توقف و سوال و شوت او اگر او نمی کند ارسال به پرسش” او گفت:.

این یک مرجع به قتل Ahmaud Arbery 25 ساله سیاه پوست بود که در تعقیب توسط یک پدر و پسر به ضرب گلوله در یک ساحلی گرجستان جامعه در ماه فوریه است.

به عنوان جوامع در سراسر کشور ظهور از اقامت در خانه اقدامات و مردم برخورد بیش چقدر آزادی آنها باید به اوباما پیشنهاد کرد که آمریکایی ها نیاز به ملاحظه دیگران است.

او را تشویق فارغ التحصیلان برای کار با دیگر گروه های به حاشیه رانده در تلاش خود را برای ایجاد اجتماعی تغییر دهید.

“مهم نیست که چقدر پول شما را اگر هر کس در اطراف شما است که گرسنه و بیمار,” او گفت: “بعد اضافه کرد که “جامعه ما و دموکراسی تنها زمانی کار می کند که ما فکر می کنم نه فقط در مورد خود بلکه در مورد هر یک از دیگر.”

آریل Turnley, 21, تماشا, خود Spelman کالج مجازی فارغ التحصیلی با مادر و خاله در اتاق نشیمن خود فلوریدا, فلوریدا, صفحه اصلی, سپس به گوش اوباما در سخنرانی برای HBCU دانش آموزان است.

“من فکر می کنم رئیس جمهور اوباما گفت: آنچه که بسیاری از ما احساس می کنید که کسانی که در قدرت هستند را انجام می دهند بهترین چیزهایی که می توانید آنها را در طول این همه گیر با قدرت آنها گفت:” Turnley که فارغ التحصیل با مدرک کارشناسی در علوم کامپیوتر. “من نیز قدردانی او صحبت کردن در مورد بی عدالتی شده اند که برجسته در طول این بیماری همه گیر. این است که فارغ التحصیلی که ما تصور, اما من احساس می کردم به او پیشنهاد کلمات من می خواستم به نگه دارید تا در این بحران است.”

اوباما در سخنرانی در آمد در زمانی که جدید اجتماعی-فاصله هنجارهای را نقش برآب بسیاری از فارغ التحصیلی سنت — از مراسم راه رفتن در سراسر مرحله به حول از کلاه فارغ التحصیلی — بسیار محبوب رهبران سیاسی و افراد مشهور پا به ارائه تضمین پیام به عنوان فارغ التحصیلان وارد یک جهان قطعیت عفونت ترس و بی ثباتی اقتصادی است.

اوباما در حال برنامه ریزی برای ساختن یک سوم آنلاین شروع آدرس ژوئن 6, همراه با میشل اوباما در یک مراسم به میزبانی یوتیوب.

در حالی که او رئیس جمهور اوباما تحویل داده شروع آدرس در طول تاریخ سیاه, مدارس, همتون, دانشگاه, دانشگاه هاوارد و Morehouse College.

رئيس جمهور سابق تا به حال یک رابطه پیچیده با HBCU جامعه است. در حالی که به طور کلی بودجه برای موسسات افزایش طول هشت سال در برخی از گله و شکایت که او آنها را یک اولویت است که کاهش و تغییرات ایجاد شده خود را به پل کمک های مالی و وام دیگر برنامه های ساخته شده زندگی دشوار است برای برخی از HBCU دانش آموزان است.

او به نام HBCU فارغ التحصیلان “وارثان از یکی از امریکا proudest سنت” و گفت: آنها نیاز به عمل می کنند.

“آیا شما آن را درک کنند یا نه شما رو بیشتر نقشه راه بیشتر مدل های نقش و بیشتر از منابع حقوق مدنی نسل بود,” او گفت:. “شما رو بیشتر ابزار تکنولوژی ها و استعدادهای از نسل من بود. هیچ نسل شده است بهتر بود و رزمندگان برای عدالت و بازسازی جهان است.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>