بیش از 580 هندی evacuees از مالدیو وارد کوچی توسط نیروی دریایی کشتی

operation samudra setu, vande bharat mission, coronavirus lockdown, Indians stranded abroad, indians evacuation mission, evacuation of stranded Indians, Indian evacuation mission maldivesاین بندر کوچین اعتماد توییتی عکس گروه سوم از مهاجران تخلیه از مالدیو.

بیش از 580 هندی شهروندان سرگردان در مالدیو با توجه به COVID-19 همه گیر در اینجا وارد در هیئت مدیره یک کشتی نیروی دریایی روز یکشنبه در فاز دوم Vande بهارات بازگشت, ماموریت, مقامات گفت. نیروی دریایی هند کشتی فهم Jalashwa تحت عنوان “عملیات Samudra Setu” با 588 evacuees از مالدیو وارد بندر کوچین در 11.30 صبح روز یکشنبه, منابع رسمی گفت.

این بندر کوچین اعتماد توییتی عکس گروه سوم از مهاجران تخلیه از کشور جزیره پس از رسیدن به بندر. وجود دارد 568 repatriates کرالا 15 تامیل نادو و سه متعلق به Telangana و دو نفر از Lakshadweep, مقامات گفت. این سومین نیروی دریایی و عمل به عنوان بخشی از Vande بهارات ماموریت به شهرستان. در 10 مه رگ آورده بود خانه 698 اتباع هند از مالدیو.

اخبار مرتبط

دو روز بعد یکی دیگر از کشتی نیروی دریایی فهم Magar حال تخلیه 202 شهروندان هند از مالدیو به اینجا. به عنوان Jalashwa حمل 588 evacuees چپ مالدیو در صبح روز شنبه این کمیسیون عالی هند وجود دارد ابراز قدردانی خود را به دولت این کشور جزیره ای برای حصول اطمینان از امن بازگشت از رشته شهروندان هند. “ما بسیار سپاسگزار برای دولت.از #مالدیو و همه سازمان های مربوط در حصول اطمینان از امن و بازگشت از نزدیک به 1500 نفر از اتباع هند از مالدیو تحت Op. #SamudraSetu” این حال هنوز توییتی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de