خصوصی بازیکنان ورود در فضای برنامه

Finance Minister, Nirmala Sitharaman, Indian space programme, Indian Space Research Organisation, ISRO, Indian atomic energy, Bhabha Atomic Research Centre, BARC, privatisation in Indian space programme, Coronavirus economic package Indiaدولت تصمیم گرفته است برای راه اندازی مجتمع نگهداری مواد غذایی در مراکز تحت عمومی-خصوصی-همکاری حالت.

FM Nirmala Sitharaman در روز شنبه گفت: برای تقویت شرکت های خصوصی در فضای فعالیت های دولت را به ارائه یک سطح میدان بازی برای شرکت های خصوصی در ماهواره, راه اندازی و فضایی مبتنی بر خدمات است. بخش خصوصی را مجاز به استفاده از ISRO و امکانات دیگر مربوط به دارایی های خود را برای بهبود ظرفیت. “پروژه های آینده برای اکتشافات سیاره ای فضا سفر و غیره باز خواهد شد برای بخش خصوصی” او گفت:.

در انرژی اتمی راکتور تحقیقاتی در حالت PPP برای تولید ایزوتوپ های پزشکی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مقرون به صرفه برای درمان سرطان و بیماری های دیگر ایجاد خواهد شد.

اخبار مرتبط

دولت تصمیم گرفته است برای راه اندازی مجتمع نگهداری مواد غذایی در مراکز تحت عمومی-خصوصی-همکاری حالت اهرم تابش تکنولوژی در حال حاضر توسعه یافته توسط Bhabha مرکز تحقیقات اتمی (BARC). این کمک خواهد کرد که افزایش ماندگاری میوه و سبزیجات و کاهش ضایعات در برآورد 4.58–15.88%.

FM گفت: این تصمیم را کمک به کشاورزان به دلیل افزایش عمر مفید شدنی. این تکنولوژی همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد در غیر فاسد شدنی محصولات کشاورزی مانند غلات و حبوبات, حبوبات و دانه های روغنی.

برآورد سالانه ضرر و زیان ناشی از, پس از برداشت و ضرر و زیان عمده تولید کشاورزی در سطح ملی است که Rs 92,651 کرور با توجه به Ludhiana مبتنی بر مرکزی موسسه پس از برداشت مهندسی و تکنولوژی (CIPHET) بر اساس 2014 قیمت عمده فروشی.

برای تقویت سرمایه گذاری بخش خصوصی در زیرساخت های اجتماعی یک 8,100 تومان کرور روپیه دوباره زنده ماندن شکاف بودجه طرح راه اندازی خواهد شد با افزایش سهم بودجه دولت در چنین پروژه هایی به 30 درصد از 20 درصد فعلی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>