باید گلف ایده آل برای اجتماعی فاصله می شود مجاز به باز کردن برای بازی ؟

‘s جالب زمان. گلف اغلب متهم شده است که بیش از حد ‘سنتی’, ‘نخبگان’ و سرسختانه حکومت محدود.

“بیایید باز کردن گلف!” بنابراین رفت و خوش بینانه عنوان یک پیام ارسال شده در یکی از متعدد گلف واتساپ گروه که من با انتخاب و یا ناخواسته am بخشی از. در مختصر آن ترغیب اعضای گروه برای ثبت نام و حمایت خود را در یک درخواست برای باز کردن گلف برای بازی. منطق پشت این قضیه را لمس بازی منحصر به فرد از ویژگی های اجازه می دهد بازیکن برای حفظ اجتماعی فاصله اما تأکید بر این واقعیت است که تعداد زیادی از مردم-greenskeepers, بازیکنان, باغبان, ویلچرهای گلف’ کارکنان عملیاتی در میان دیگران-تا به حال ارائه شده است بیکاری.

مسلما با من تماس کلبی اما من دست هایش را به عنوان خوانده شده است. نه چون من تا به حال هر گونه شک در مورد مخمصه می گویند ویلچرهای در زمان سناریوی اما چون من کاملا متقاعد شده از نوع دوستانه انگیزه های پشت این طومار. منظورم افرادی مثل ما و من نیست به جز خودم از این گروه در حال مرگ را به بازی. ما رویای آن زمان ما, شما قادر خواهید بود به توپ را روی گوه ، و در حالی که برخی از ما انجام داده اند ما کمی برای کمک به کسانی که به کمک ما نیاز دارند ما سخاوتمندانه شده است تا حد زیادی محدود به خاص ما ویلچرهای.

اخبار مرتبط

نه هر کس است بنابراین محدود در تلاش برای کمک به کسانی که نیاز به کمک. Pritam Saikia و ساندیپ Varma که اجرای نهایی گلف مرکز در گلدن سبزی باشگاه گلف در نزدیکی Gurugram گسترش این کلمه و جمع آوری شده از یک جسم به کمک توپ جمع کن در سراسر NCR. “ما جمع آوری یک مجموعه شده اند و توزیع اقلام ضروری به ویلچرهای خود و خانواده خود را در Gurgaon دهلی نو و فریدآباد” گفت: Saikia.

“و واقعا دوست داشتنی بیت است که حتی بازیکنان ما فکر می کردند هرگز با یک پنی را سخاوتمندانه اهدا در این زمان,” او اضافه شده است.

در Noida Rahul Bajaj, an ex-بازی های آسیایی مدال و که در حال حاضر اجرا می شود گلف گاراژ-آنلاین گلف تجهیزات فروشگاه-شروع یک صفحه به بسیج منابع مالی و پشتیبانی از ویلچرهای است که سریع به دست آورد کشش با تجمع مردم در سراسر کشور است.

در ایالات متحده آمریکا گلف باز کرده اند تحت اجتماعی فاصله دستورالعمل و کانادا است که انتظار می رود به دنبال کت و شلوار به زودی. در ضمن لینک های طرح بندی در ایرلند در حال حاضر شاهد بازی حتی اگر خانه گلف اسکاتلند هنوز هم بازی آن امن است. نزدیک به خانه, تایلند اجازه داده است بسیاری از دوره ها به بازگشایی برای بازی.

من تعجب می کنم اگر چه چیزهای مختلف چگونه خواهد بود هنگامی که ما را به عقب بر گردیم به بازی دوباره. من خواهد بود قادر به خرید ماسک و عفونی در نرم افزار فروشگاه ؟ و حتی اگر ما در حال حاضر استفاده می شود برای رزرو بار توپ را روی گوه آنلاین من تعجب می کنم اگر بدنی پرداخت خواهد شد و حتی اجازه داده شود.

در این دوره من می دانم که flagsticks خواهد بود سمت چپ به تنهایی (با تشکر از خدا برای قوانین amemdment!), و های دستی خواهد بود سخت تابو. پدرم همیشه مورد تمسخر دستی و سوگند توسط ارابه دستی خود را. من فکر می کنم ممکن است وجود دارد یک قیام فوری و ناگهانی در افراد با استفاده از آن در آینده.

من یک عضو از گران خصوصی گلف اما مردم که احتمالا باید برای مقابله با نشستن به پایین غذا و خدمات و انتخاب غذای آماده به جای. و آن را عادلانه حدس است که تعدادی از این خصوصی دروس ممکن است مجبور به باز کردن برای بازی فقط قادر به تداوم عملیات. خوشحال احتمال اگر شما از من بپرسید.

متاسفانه به خصوص برای ما در هند است که در حال خراب احمقانه توسط شرکت گلف حوادث که مدل های مرده در آب. تا زمانی که یک واکسن هست من فقط نمی بینید 100 و یا تا گلف بازان فرود برای یک تفنگ ساچمهای شروع رویداد. تا آنجا که طرفدار گلف می رود PGTI هرگز تا به حال یک مشکل با بیش از حد بسیاری از تماشاگران عطفی در حوادث آن, اما, آسیا, اروپا و USPGA تورهای ممکن است پیدا کردن که گالری در درجه حوادث را به طور قابل توجهی رسید.

من می دانم که کارشناسی ارشد کمیته در آگوستا تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن این رویداد را سال, چرا که آنها احساس رویداد نمی خواهد همان باشد بدون ‘کاربران’ اما عادلانه احتمال که وضعیت را تغییر تا پایان سال زمانی که کارشناسی ارشد است که میله میله به جای.

در پایان روز گلف دارای یک مزیت دیگر ورزش ها وقتی که می آید به نگه داشتن بازیکنان و گلف کارکنان امن در پی یک ویروس همه گیر. اما خواهد شد که شامل نظم و انضباط; متاسفانه ما اصلا سابقه زیادی تا آنجا که می رود. منظورم چند بار که شما خود را به دام افتاده در سازمان ملل متحد raked پناهگاه و یا آمار کامل درایو تنها برای آن به زمین در سازمان ملل متحد پر divot سوراخ. آن را نمی ممکن است آسان به گلف بازان به پیروی.

جالب آن زمان. گلف اغلب متهم شده است که بیش از حد ‘سنتی’, ‘نخبگان’ و سرسختانه حکومت محدود. آیا این تغییر در یک پست-همه گیر ، وجود دارد یک فرصت منحصر به فرد برای بازی در حال حاضر خود را به عنوان پیشنهاد جذاب برای توده مردم که حسرت به خارج از منزل, معاشرت و بازی های ورزشی در حالی که باقی مانده امن است.

بازی درست بازی حتی ممکن است بتواند در یک پست-Covid جهان است. مردم تنها من هستم نگران هستند ویلچرهای. آن را تنها به توان انتظار داشت که بسیاری از بازیکنان کمتر از آنها استفاده خواهد کرد اگر البته اجازه می دهد تا ویلچرهای گرفته شود در وهله اول. این دلگرم کننده است که برای دیدن تعدادی از دوره های گلف مانند بنگلور باشگاه گلف بمبئی ریاست باشگاه گلف و نیدا GC شده است پرداخت حق الزحمه به توپ جمع کن در حالی که دیگران که ویلچرهای در رول مانند طلایی سبزی باشگاه گلف در Gurgaon ادامه پرداخت حقوق به آن ویلچرهای.

من احساس می کنم برای ویلچرهای; من; من می دانم که دقیقا چگونه بد این وضعیت باید به طور منظم من cortebeeck یک شدت افتخار مرد تلفن به من و درخواست کمک های پولی. حتی اگر ما نمی تواند ابرقهرمانان مانند برخی از ستارگان دلالت من ذکر و بسیج بودجه ما قطعا می تواند کمک به یک caddie هر. در ضمن من قصد دارم برای قرار دادن جان هنکاک در آن طومار. که یکی برای من.

یک گلف باز Meraj شاه نیز می نویسد: در مورد بازی

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>