وزارت امور خارجه دولت استقراض محدود پیاده به 5 درصد از GSDP; عمدتا مربوط به اصلاحات اهداف

این حرکت نیز دیده می شود عاقبت به مرکز اخیر رسمی مشاوره به کشورهای ترغیب آنها به انجام کار و اصلاحات ارضی

این مرکز در روز یکشنبه ملحق به یک گوش خراش تقاضا از کشورهای که خود را در بازار استقراض حد توان پیشرفته برای دیدار با هزینه احتمالات از Covid-19 همه گیر در میان خودنمایی کسری درآمد. دولت هم یک چیزی هوشمند با ارتباط بخش قابل توجهی از اضافی قرض گرفتن آزادی و تلاش در جهت تحقق طولانی-انتظار اصلاحات از جمله در زمینه های کلیدی از سهولت انجام کسب و کار و بخش برق که در آن از نیروهای بازار همچنان سیاسی نفرت. این حرکت نیز دیده می شود عاقبت به مرکز اخیر رسمی مشاوره به کشورهای ترغیب آنها به انجام کار و زمین اصلاحات حیاتی هستند که به افزایش رقابت جهانی از صنایع هند.

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman مطرح خالص استقراض محدود برای دولت از 3 ٪ از تولید ناخالص داخلی دولت محصول (GSDP) به 5 درصد را در دسترس اضافی تومان 4.28 لاخ کرور به تمام متحده ترکیب شده است. در حالی که 0.5 درصد (pps) اضافی قرض گرفتن پنجره در دسترس خواهد بود به تمام کشورهای بدون قید و شرط یکی pps در دسترس خواهد بود در چهار برابر تراشه ها جای دادند با هر به وضوح “مشخص شده و قابل اندازه گیری و امکان اعمال اصلاحات”.

اخبار مرتبط

تعادل 0.5 pps می توان اگر نقاط عطف هستند “به طور کامل به دست آورد’ در حداقل سه مورد از چهار اصلاحات مناطق. در حالی که طرح های خاص را مطلع هزینه های بخش اصلاحات پیوندی را در چهار حوزه – universalisation از “یک ملت یک جیره کارت’ سهولت انجام کسب و کار توزیع قدرت و تقویت شهری بدن محلی درآمد.

Sitharaman اشاره کرد که ایالات متحده هم تنها مورد استفاده 14% تومان 4.8 لاخ کرور (75 ٪ از FY21 خالص استقراض حد Rs 6.41 لاخ کرور مجموعه قبلا به صورت کامل سال) تا کنون در این مالی. حتی اگر FY21 خالص استقراض محدود است که مطرح شده به تومان 10.69 لاخ کرور حالات ممکن است پیدا کردن آن را آسان به شیر در بازار برای بودجه داده اخیر سنبله در دولت وام های توسعه (SDLs).

سنبله در SDLs مجبور برخی از ایالت ها مانند آندرا پرادش به قبول مناقصه در مزایده اخیر در حالی که کرالا بود مجبور به گرفتن وام با نرخ بالا از 8.9 درصد است.

برای ایجاد رقابت میان کشورها در سهولت انجام کسب و کار تلاش خواهد شد به احتمال زیاد به مراحل ساده تر و شفاف را کاهش می دهد جدول زمانی مختلف مصوبات قانونی و از بین بردن فیزیکی رابط بین گروه و کسب و کار با هدف نهایی افزایش سرمایه گذاری در ایالات متحده به افزایش صادرات است. در حالی که ممکن است هر از اشاره مستقیم به زمین و اصلاحات قوانین کار در این مرکز نیز می تواند فشار متحده در این زمینه است. 15 امور مالی رئیس کمیسیون در موارد مختلف به دنبال اصلاحات در مهم عوامل تولید مانند زمین و نیروی کار برای افزایش سرمایه گذاری خصوصی.

پس از عدم دریافت حمایت از احزاب مخالف که در اعتراض به پیشنهاد حذف اجباری ارزيابی تأثيرات اجتماعی و رضایت بند از زمین عمل می کنند اولین نارندرا دولت نگه داشته بود طرح خود را در انتظار نگه داشته در سال 2015. پس از زمین است و همزمان لیست که در آن هر دو مرکز و ایالات متحده از حوزه های قضایی وجود دارد که یک تغییر در استراتژی به اجازه متحده را در مورد تغییراتی که بعد از آن تایید شده توسط مرکز.

ایالات متحده نیز به احتمال زیاد نقش کلیدی در کار اصلاحات به عنوان مرکز ادغام 44 مرکزی کار اعمال به چهار کدهای. این روابط صنعتی کد سبب متحده به ارائه انعطاف پذیری را به سرمایه گذاران استخدام تا 300 از 100 در حال حاضر به توسل به اخراج, از نو سنگر سازی و یا بسته شدن بدون اجازه دولت. مصرف سرب در اوتار پرادش دولت تصمیم گرفته است برای نگه داشتن اکثر قوانین کار در تعلیق برای سه سال آینده در حالی که Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan گفت دولت او را تصاحب جاری فرصت را به مقدار مورد نیاز اصلاحات در دولت قوانین کار به فریب سرمایه گذاران از جمله کسانی که به احتمال زیاد جابجایی از چین است.

“ایالات متحده نیاز به عمل خود را با هم انجام discom اصلاحات ULB درآمد جیره کارت و سهولت انجام کسب و کار. این 4 شرایط کاملا باز به پایان رسید و باید به تعریف شده توسط مرکز و یا دیگری می تواند وجود ابهام” مراقبت رتبه بندی گفت.

ایالات متحده درآمد می تواند رنج می برند انبوه در FY21 با توجه به مستند و اجتماعی فاصله به بررسی گسترش coronavirus. در همان زمان هزینه های خود تعهدات افزایش یافته است. مقامات از بیش از نیم دوجین متحده گفت: فی که خود را به کشورهای خود درآمدهای مالیاتی (OTRs) در ماه آوریل کمتر از یک چهارم از حد معمول (حدود) سطح با قرار دادن این رقم حتی 10%. این باعث شده بود چند رئیس دولت و نخست وزیر خواستار آن شدند که FRBM موظف کسری مالی سقف مطرح شود از 3 درصد از GSDP به 5% برای FY21 به آنها را قادر به قرض گرفتن پول بیشتر. در حالی که دادخواست مرکز بودجه اضافی برای مبارزه با این بیماری همه گیر بسیاری از ایالت ها باید جلوی لود خود استقراض. برخی حتی با استفاده از بیش از 90 درصد از Q1 استقراض پنجره حتی بی توجهی بهره بالا و هزینه های.

حتی قبل از Covid-19 ضربه امور مالی خود را سخت دولت تا به حال با آن مواجه شدید درآمد محدودیت از طریق نیمه دوم گذشته مالی. درآمدهای مالیاتی از 14 متحده – که بودجه مورد بررسی قرار گرفت که توسط FE – رشد دوام 1.9% در یازده ماه اول FY20 برابر 13 درصد از یک سال پیش. برای نرم کردن ضربه به ترازنامه این کشورها اعمال ترمز در هزینه های سرمایه (تخت رشد در برابر 20 درصد رشد از یک سال پیش) ولی هنوز هم ممکن است به گزارش مالی slippages برای FY20. ترکیب کسری مالی از همه دولت ها بود در بودجه 2.6 درصد از تولید ناخالص داخلی در FY20 از 2.4 درصد در FY19. اما واقعی ترکیب کسری مالی دولت در FY20 اعتقاد بر این است که افزایش یافته است از بودجه سطح.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>