دو نفر از coronavirus در راجستان 70 تازه موارد

coronavirus, coronavirus impact, coronavirus toll in rajasthan, Rajasthan coronavirus, coronavirus in rajasthan, covid-19, coronavirus pandemic, coronavirus outbreak36 از موارد از جیپور به تنهایی.

راجستان ثبت دو مرگ و میر ناشی از کروناویروس و 70 موارد مثبت این ویروس در روز یکشنبه یک مقام رسمی گفت.

گرفتن به روز رسانی های زنده بر روی اینجا coronavirus

اخبار مرتبط

در مورد مرگ و میر گزارش شده از جیپور در نظر گرفتن تعداد کل COVID-19 مرگ و میر در کشور به 128.

در مجموع 70 تازه موارد گزارش شده در روز یکشنبه و 36 از آنها از جیپور به تنهایی.

36 مورد در جیپور شامل 11 از زندان مرکزی و سه از منطقه زندان این مقام گفت.

Dungarpur و بیکانر گزارش 18 و 5 مورد بود در حالی که دو مورد گزارش شده هر یک از کوتا و ژونژونو و هر یک از Ajmer برمر, Dausa, Pratapgarh, ناگور و کرولی.

با 70 تازه موارد در یکشنبه تعداد کل coronavirus موارد در دولت صعود به 5,030.

به عنوان بسیاری از 128 COVID-19 بیماران فوت کرده اند و 2,991 بیماران بهبود یافته اند تا کنون و با وجود 1,911 فعال موارد در دولت به عنوان در حال حاضر.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>