ما مهاجرت سازمان است که مسائل مربوط به ویزا کارت سبز در تلاش برای شناور ماندن

ایالات متحده خدمات مهاجرت و شهروندی که متکی بر هزینه های که آن را به اتهام متقاضیان برای تامین مالی عملیات خود گفت که آن را می تواند اجرا از پول در تابستان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس تا به حال منجر به مراتب کمتری از مردم درخواست ویزا و مزایای دیگر.

“با توجه به COVID-19 pandemic, USCIS شاهد کاهش چشمگیر درآمد گفت:” یک سخنگوی آژانس اشاره کرد که خود رسید می تواند افت بیش از 60 درصد تا پایان سال مالی جاری که سپتامبر به پایان می رسد. 30.

بدون $1.2 میلیارد تزریق از کنگره این سازمان گفت: قادر خواهد بود برای تامین مالی عملیات خود را در یک ماده از ماه. این سازمان قصد دارد به اعمال 10% “اضافه” در برنامه های, در بالای قبلا پیشنهاد شده را افزایش می دهد, آن است که انتظار برای پیاده سازی در ماه های آینده.

منتقدان سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را دقیق سیاست — که باعث عقب قرمز نوار و نرم افزار انکار به موشک وار رفتن — برای dissuading یک بی حد و حصر تعداد زیادی از مردم از درخواست برای ویزا و مهاجرت دیگر مزایای.

“این دولت است که به درخواست مالیات دهندگان به قید وثیقه یک سازمان به عنوان یک نتیجه از سیاست های آن را در جای خود قرار داده است که باعث از دست دادن درآمد” گفت: ملیسا راجرز مدیر برنامههای مهاجرتی حقوقی مرکز منابع در سان فرانسیسکو.

“با بررسی صلاحیت آنها در حال ساخت هر نرم افزار دیگر به نقد و بررسی و پردازش کمتر” گفت: راجرز که مسئول نظارت بر برنامه به ترویج شهروندی در میان مهاجران قانونی. “کلمه که آن را به ارزش اعمال.”

Kenneth T. Cuccinelli دوم مهاجرت سخت-بوش که اقدام معاون وزیر برای وزارت امنیت داخلی و در راس این سازمان تاکید شده رعایت قوانین مهاجرت بیش از اعطای ویزا و تابعیت به عنوان آژانس ماموریت. “ما نه به نفع سازمان ما یک بررسی صلاحیت آژانس,” او گفت:.

در تابستان گذشته Cuccinelli اعلام کرد که “اتهام عمومی” حکومت که رد مهاجران کارت سبز اگر آنها تلقی می شد به احتمال زیاد به استفاده از به نفع دولت برنامه هایی مانند مواد غذایی و یارانه مسکن یک حرکت است که اعتقاد بر این است که منصرف بسیاری از مردم از استفاده از. دلیل: درخواست قانونی اقامت دائم به خودی خود می تواند به عنوان یک عامل منفی توسط ماموران اداره مهاجرت که تعیین اینکه آیا یک فرد می تواند تبدیل به یک اتهام عمومی.

برخی از منتقدان گفت که آژانس مریض بود-آماده به صورت شوک اقتصادی از این بیماری همه گیر کوروناویروس به دلیل سیاست هایی که تا به حال ارائه آن قضاوت فرایند کمتر کارآمد در حالی که نفخ حقوق و دستمزد خود را.

پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان دفتر آژانس برای مثال به تقویت منابع اختصاص داده شده به کشف تقلب را به عنوان به خوبی به عنوان جدید اضافه شده مورد نیاز برای فرد مصاحبه برای صدها نفر از هزاران نفر از اشتغال و ازدواج مبتنی بر کارت سبز متقاضیان است. همچنین این شده است بازگشت تعداد زیادی از برنامه های کاربردی ویزا با “درخواست برای شواهد بیشتر” از واجد شرایط بودن که adjudicators پس از آن باید بررسی دوباره. برنامه های کاربردی برای دارندگان ویزای H-1B صادر شده به خارجی و کارگران ماهر برای تمدید اقامت خود را در حال حاضر بررسی از ابتدا به عنوان اگر فرد است که برای اولین بار متقاضی.

“این دولت ساخته شده است که هر نرم افزار تنها بسیار گران تر و وقت گیر به داوری گفت:” داگ برامدگی لبه طبقات سنگ که مشغول به کار در سیاست مهاجرت در دولت اوباما.

در سال مالی 2016 آژانس تا به حال 15,828 موقعیت از جمله تمام وقت و قرارداد کارگران است. سه سال بعد که تعداد صعود به تقریبا 18,866 یک 19 درصد افزایش یافته است.

“اگر آنها نگه داشته بود همان کارکنان سطوح و نه در جای خود قرار داده این سیاست خواهد آنها هنوز اجرا از پول نقد ؟ شاید نه” گفت برامدگی لبه طبقات سنگ بنیانگذار بی حد و حصر, مهاجرت یک شرکت فن آوری در سیاتل است که کمک می کند تا مردم برای درخواست گرین کارت و تابعیت.

به عنوان در سال های گذشته اداره مهاجرت و تابعیت خدمات مالی در سال 2020 به حال شمارش در پرداخت هزینه ها توسط متقاضیان به پوشش سهم از مخارج آن: 97 درصد از آن معادل 4.8 میلیارد دلار بودجه است.

اما پس از برنامه های کاربردی در زمان nosedive این سازمان گفت: به دنبال “یک وقت اضطراری درخواست برای کمک های مالی به اطمینان حاصل شود که ما می توانید انجام ماموریت ما از اداره کشور ما مهاجرت قانونی سیستم حفاظت از یکپارچگی آن و حفاظت از مردم آمریکا.”

آژانس در حال حاضر به حال شده است در تلاش برای محدود کردن هزینه های برای پرداخت حقوق و هزینه های انتقادی برای جلوگیری از یک بحران مالی, او گفت:, و را به را بیشتر از “اقدامات شدید” که او مشخص نیست, برای حفظ عامل. کسانی که می تواند شامل کاهش کارکنان است که بر قضاوت شهروندی, کارت سبز, پناهندگی و ویزای کار.

آژانس منتشر نشده داده است که گواه به کاهش در برنامه های کاربردی. اما یک افسر در آژانس صحبت خواست نامش فاش نشود به این دلیل که فرد مجاز به صحبت کردن با رسانه های خبری گفت که این ستاد تا به حال مطلع شده است که به تازگی آژانس بود “به شدت کمبود پول نقد با توجه به کم بودن تعداد برنامه های کاربردی جدید بودن واصل” و اضافه کرد که اضافه کاری, سفر و خرید شده بود scrapped.

Ana Maria شوارتز, یک وکیل مهاجرت در هوستون گفت که نیمی به عنوان بسیاری از مشتریان به حفظ او برای درخواست کارت سبز شهروندی و مهاجرت دیگر مزایای مارس 15 و 15 مه در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019. “این یک تغییر لرزه ای حتی برای من کوچک شرکت” او گفت:.

در ماه نوامبر سال گذشته آژانس رهبری پیشنهاد شیب افزایش هزینه های پرونده های حقوقی مهاجرت و تابعیت لیبریا. برای اولین بار در آژانس نیز شارژ آن فرار از آزار و اذیت و به دنبال حفاظت در ایالات متحده است.

Cuccinelli آژانس ارشد گفت که این هزینه افزایش خواهد کمک به پوشش آژانس کسری.

مهاجر طرفداران خودداری کردند در توجیه کرد و گفت که هدف این بود برای کاهش تعداد مهاجران که تبدیل به شهروندان قبل از سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری و به طور گسترده تر برش مهاجرت قانونی با ساخت و هزینه های سنگین برای افراد کم درآمد است.

هزینه ارزیابی در درخواست برای تابعیت لیبریا خواهد پرش به بیش از 60 ٪ به $1,170 از $725 برای اکثر متقاضیان است. دولت نیز شروع به شارژ پناهندگی پناهجویان 50 دلار برای برنامه های کاربردی و $490 برای اجازه کار است که می تواند ایالات متحده آمریکا یکی از تنها چهار کشور به اتهام افراد برای پناهندگی.

دولت همچنین اعلام کرد قصد خود را برای افزایش هزینه تمدید برای صدها نفر از هزاران نفر از شرکت کنندگان در این اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه همچنین به عنوان شناخته شده DACA. آنها مورد نیاز خواهد بود به پرداخت $765 به جای $495.

تا کنون هزینه ها بدون تغییر باقی مانده اند. دولت صادر کرده است سه اطلاعیه در مورد آنها در فدرال ثبت نام, جذب بیش از 40 ، 000 نظرات عمومی آن است که موظف به بررسی و در نظر گرفتن قبل از اعلام نهایی قانون است.

“دولت تبدیل شده هزینه تغییرات به یک hyperideological سیاست وسیله نقلیه است که آنها را آهسته,” برامدگی لبه طبقات سنگ گفت.

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de