که با در نظر گرفتن هند-حمایت پیشنهاد برای حمله به Covid پاسخ

تریبون سرویس خبری

New Delhi, مارس 17

مهم مجمع عمومی سازمان جهانی بهداشت (WHO) دیدار خواهد کرد به مدت دو روز از پنج شنبه به نظر هند-حمایت قطعنامه به دنبال یک طرف و ارزیابی مستقل از نهاد نقش در زمان بیماری همه گیر.

فهرست کشورهای پشتیبان گیری به وضوح روشن می سازد که هدف نیست به هدف که DG Tedros Adhanom Ghebreyesus. در میان کشورهایی که بانیان قطعنامه آنهایی که نمی خواهد قرض دادن وزن به ضد چین قطعنامه.

بنگلادش بلاروس, اندونزی, موزامبیک, مولداوی, روسيه, ترکیه و زامبیا برخی از شرکت حامیان مالی که علاقه ای که بیشتر گسترده.

اما وجود خواهد داشت قابل توجهی گرما به تمام روسای هیئت به آدرس مجمع. آن را نیز در نظر بگیرید یک پیشنهاد مربوط به انتخاب جدید DG.

این کاوشگر به دنبال بیش از 60 کشور یکی در میان تعداد زیادی از طرح مذکور در جامع هفت صفحه با وضوح. این قطعنامه در زمان تحسین که تلاش و قدردانی نقش آن در کنترل بیماری همه گیر در کشورهای در حال توسعه به ویژه در آفریقا که 53 کشور تمایل به بازگشت Ghebreyesus یک اتیوپی.

این قطعنامه همچنین به دنبال جزئیات اقدامات که در آن جدول زمانی برای Covid. نشان می دهد که کشورهایی که پشت این پیشنهاد را نمی شد به طور کامل راضی است که آنها به دنبال یک گزارش در بهبود جهانی همه گیر پیشگیری آمادگی و ظرفیت پاسخ.

قطعنامه تبدیل به نقطه صحبت کردن پیش از جلسه مجمع عمومی پس از هماهنگ کمپین شامل تایوان به عنوان یک ناظر به نظر نمی رسد به دریافت کشش.

این بود که محوری به قدرت های جهانی سیاست رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متهم Ghebreyesus بودن همدستی با چین که آن را تاخیر در گزارش این بیماری همه گیر. Ghebreyesus شد DG در یک تقسیم سیاست به عنوان برای اولین بار نامزدهای متعدد ایستاده بود برای پست در سال 2017.

آمریکا نامزد از دست رفته به وقت فعلی به دلیل حمایت از چین و کشورهای در حال توسعه.

Ghebreyesus تلاش برای برقراری تعادل بین نمایندگی از در حال توسعه و کشورهای توسعه یافته در این است که. آن ژنو مبتنی بر دفتر مرکزی که در استخدام یک سوم از کل کارکنان تا به حال تنها 25.1 درصد از کشورهای در حال توسعه. درصد افزایش یافته است به 26.5 درصد پس از یک سال از چهار سال مبارزه است.

کارکنان از کشورهای توسعه یافته به یک نسبت بالا در دفاتر منطقه ای مانند جنوب شرق آسیا دفاتر (30 درصد). اما دانشجویان غایب بود در اروپا دفاتر تا که DG از آغاز برنامه. پس از آن درصد افزایش یافته است از 19.1 درصد به 24.6 درصد است.

توابع اصلی از سازمان بهداشت جهانی به منظور تعیین سیاست های, که, انتصاب مدیر کل نظارت بر سیاست های مالی و تصویب پیشنهاد برنامه و بودجه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>