چرا بمب های ساخته شده در امریکا شده اند و کشتار غیر نظامیان در یمن

سلاح های عرضه شده توسط شرکت های آمریکایی تایید شده توسط مقامات به ما اجازه عربستان سعودی به دنبال بی پروا مبارزه است. اما در ماه ژوئن سال 2017 با نفوذ جمهوری خواه سناتور تصمیم به قطع کردن آنها با خودداری از تصویب برای فروش جدید. آن لحظه ای است که ممکن است متوقف کشتار.

نه در دست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

با میلیاردها در خطر یکی از رئيس جمهور مورد علاقه و مشاوران و مجادله و تجارت مشاور پیتر ناوارو از آن ساخته شده ماموریت خود را به عقب سناتور. ناوارو پس از مشاوره با آمریکا اسلحه سازان نوشت یادداشتی به Jared کوشنر و مقامات کاخ سفید خواستار مداخله احتمالا توسط خود را مغلوب ساختن پیشی جستن. او با عنوان آن “تهمت خاورمیانه فروش اسلحه معامله در معرض خطر از دست دادن شغل قریب الوقوع است.”

در هفته های عربستان سعودی بودند یک بار دیگر رایگان برای خرید سلاح های آمریکایی.

مداخله آن شده است که قبلا گزارش شده تأکید یک تغییر اساسی در سیاست خارجی آمریکا تحت مغلوب ساختن پیشی جستن است که اغلب افزایش ملاحظات اقتصادی بیش از آنهایی که دیگر. که در آن خارجی فروش اسلحه در گذشته بودند ارائه شده و نکردن برای رسیدن به اهداف دیپلماتیک را مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال آنها به طور عمده برای سود آنها را تولید و شغل آنها, ایجاد, با توجه به کوچک چگونه این سلاح ها استفاده می شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن به شنود گذاشته ناوارو, کالیفرنیا اقتصاددان بهترین و شناخته شده برای جدل در برابر چین به یک مجرا بین دفتر بیضی و دفاع شرکت. دولت او نیز بازنویسی قوانین برای صادرات اسلحه سرعت فروش سلاح به ارتش های خارجی. وزارت خارجه مسئول صدور مجوز فروش اسلحه در حال حاضر به اتهام بیشتر به شدت ترویج آنها.

“این کاخ سفید شده است باز به دفاع از مدیران صنعت بیش از هر دیگر در حافظه زندگی” گفت: لورن ب تامپسون دیرین تحلیلگر که مشورت به صورت عمده تولید کنندگان سلاح.

هیچ خارجی گرفتاری نشان داد و ستد از این سیاست بیش از جنگ در یمن. در آنجا مغلوب ساختن پیشی جستن را در آغوش از فروش اسلحه کمک کرده است طولانی تر از یک درگیری که به کشته شدن بیش از 100 ، 000 نفر در جهان عرب به فقیرترین کشور بیشتر بی ثبات کننده در حال حاضر فرار منطقه با توجه به بررسی هزاران صفحه از سوابق و مصاحبه با بیش از 50 نفر با آگاهی از سیاست و یا چه کسانی در این تصمیم گیری.

آمریکا اسلحه سازان که فروش به عربستان سعودی می گویند که آنها در حال پاسخگو به سهامداران و در حال انجام چیزی اشتباه است. و به دلیل فروش سلاح به ارتش های خارجی باید به تایید وزارت خارجه این شرکت ها می گویند آنها را ندارد, سیاست, تنها به دنبال آن است.

اما به عنوان وضعیت در یمن بدتر حداقل یک شرکت Raytheon Co آیا بیش از منتظر تصمیمات توسط مقامات ایالات متحده. آن رفت و به طول های بزرگ برای نفوذ در آنها را حتی پس از اعضای کنگره سعی upend فروش به عربستان سعودی در زمینه های بشردوستانه است.

Raytheon یک تامین کننده اصلی سلاح به عربستان سعودی از جمله برخی دخیل توسط گروه های حقوق بشر در مرگ و میر غیرنظامیان این کشور به مدت طولانی مشاهده پادشاهی به عنوان یکی از مهمترین مشتریان خارجی است.

پس از جنگ یمن را آغاز کرد در سال 2015 و دولت اوباما ساخته شده شتابزده تصمیم به بازگشت به عربستان سعودی Raytheon رزرو بیش از 3 میلیارد دلار در بمب جدید فروش با توجه به تجزیه و تحلیل در دسترس دولت ایالات متحده ،

قصد هل دادن معاملات از طریق Raytheon به دنبال صنعت راهکار: آن را در زمان استفاده از فدرال راه اندازی نرم افزار رایگان ارسال توسط مقامات سابق وزارت خارجه شد که نمی شد و نیاز به ثبت نام به عنوان لابی به مطبوعات همکاران سابق خود را به تصویب فروش.

و اگر این شرکت در حال حاضر تعبیه شده در واشنگتن — رئیس آن لابی علامت Esper را تبدیل به ارتش وزیر و سپس وزیر دفاع تحت مغلوب ساختن پیشی جستن — Raytheon مدیران حتی به دنبال روابط نزدیک تر.

آنها پشتکار به استقبال ناوارو که مداخله با مقامات کاخ سفید در Raytheon طرف و با موفقیت تحت فشار وزارت امور خارجه به روند انگیز ترین معاملات است.

آنها همچنین داوطلب خدمت سربازی به کمک David J شهری یک لابی که روابط نزدیک به Esper و وزیر خارجه مایک Pompeo بازگشت به سال 1980 زمانی که هر سه نفر در وست پوینت.

نزدیک یک و نیم دوجین بار Raytheon نمایندگان کاهش یافته است به صحبت با خبرنگاران در مورد فروش خارجی. “ما اعتقاد داریم بیشتر گفت و گو در مورد فروش نظامی خارجی است بهترین کارگردانی به مقامات دولت ایالات متحده” کورین Kovalsky سپس یک سخنگوی شرکت گفت: در ماه دسامبر.

سوابق نشان می دهد که نظامی خارجی, خرید و فروش تسهیل می شود توسط دولت ایالات متحده به شدت افزایش یافت و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شد. آنها به طور متوسط در حدود 51 میلیارد دلار در سال در طول مغلوب ساختن پیشی جستن سه سال اول در مقایسه با $36 میلیارد سال طول نهایی دوره رئیس جمهور, باراک اوباما, که همچنین نظارت های بزرگ افزایش می دهد.

گرفتن رئیس جمهور گوش

مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری تا حدودی در وعده برای احیای آمریکایی ساخت.

اما به درخشش اولیه از پیروزی کم رنگ واقعیت های مجموعه در. مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران متوجه وجود دارد بسیاری از راه های اجرایی شعبه خود را در آن می تواند بر تولید و تجارت سه سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت گفت.

یک کمپین مشاور ناوارو هاروارد تحصیل کرده اقتصاددان فکر کردم او تا به حال یک راه حل است. او در این مورد به اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن انتقال تیم است که با استناد به امنیت ملی و ترویج صنایع دفاعی شد, راه هایی برای اعمال تعرفه ها و ایجاد مشاغل تولیدی و کوچک شدن کسری تجاری.

در ماه دسامبر سال 2016 رئیس جمهور منتخب به نام ناوارو رئیس تازگی ایجاد شده ملی تجارت, شورای یک بیمار-موقعیت تعریف شده. و هر چند این سازمان ظاهرا وجود داشته و تنها بر روی کاغذ به عنوان فراهم شده او را از دسترسی به کابینه جلسات در سطح که در آن او را به زور استدلال می کنند امتیاز خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن به او مسئولیت قانونی آمریکا ساخت وزارت دفاع با رشد خارجی فروش اسلحه در میان چیزهای دیگر. دفاع شرکت ها در زمان اطلاع.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در مراسم تحلیف نمایندگان Raytheon و دیگر شرکت های در جریان برای دیدن ناوارو, پیدا کردن او آماده برای گوش دادن. ناوارو سخت-خط موضع نسبت به چین به خوبی شناخته شده بود و آنها بازی را به نفع خود گفت: Thompson, تحلیلگر و مشاور که به زودی مرتب جلسه ناهار بین ناوارو و رهبران صنعت از جمله توماس A. کندی و سپس Raytheon را اجرایی و در حال حاضر آن اجرایی رئیس.

مغلوب ساختن پیشی جستن تهاجمی سلاح سیاست های فروش مواجه شدند با زنگ هشدار توسط برخی در وزارت خارجه در بخشی به این دلیل که دولت به نظر نمی رسد در رابطه با مسائل حقوق بشر با توجه به چندین فعلی و سابق مقامات وزارت امور خارجه که مانند دیگران مصاحبه برای این مقاله نمی شد مجاز به صحبت های عمومی. هر چند در گذشته دولت تا به حال گاهی اوقات نشان داده و تمایل به رسیدن به باریک اهداف مسلح کردن خشن رژیم مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید برای مشاهده فروش سلاح به عنوان به پایان می رسد خود را.

بدتر, آنها گفته شد نشانه هایی از چگونگی کمی و دولت درک اصول اولیه اسلحه معاملات است که می تواند تاثیر عمیقی در سیاست خارجی و امنیت ملی عواقب.

$5 میلیارد برگرد

به عنوان جنگ پنج سال پیش در یمن Raytheon شد یک شرکت در دوباره بجای اول برگشتن. این شرکت سومین دفاع شرکت در ایالات متحده شده بود کتک ضعیف سود و بودجه فدرال کاهش و کندی رئیس اجرایی تعیین شد به نوبه خود چیزهایی در اطراف شروع با فروش بین المللی.

ریتون به دست آورده بیشتر از درآمد خود را از فروش به دولت های خارجی از لاکهید مارتین و دیگر آمریکایی دفاع غول و چند مشتریان خارجی بودند و مهم تر از عربستان سعودی است. پس از جنگ یمن آغاز شد Raytheon رزرو حداقل یک دوجین فروش عمده به پادشاهی و شرکای آن به ارزش بیش از 5 میلیارد دلار.

برخی از معاملات دفاعی موارد میره از طریق دولت روند تصویب. اما فروش سلاح های تهاجمی از جمله بیش از 120,000 دقت بمب ها و بمب قطعات است که عربستان سعودی با استفاده از در یمن مواجه موانع عمده ای. این معاملات در میان پرسود ترین آنهایی که به ارزش بیش از 3 میلیارد دلار, دولت, سوابق نشان می دهد.

مشکل برای این شرکت آغاز شده در اکتبر 8, 2016 زمانی که عربستان ائتلاف هواپیما بارها و بارها هدفمند تشییع جنازه سالن در مرکز پایتخت یمن که در آن برخی از 1500 نفر از مردان و زنان و کودکان جمع شده بودند به سوگواری پدر یک مقام دولتی.

اعتصاب در صنعا بی قراری دولت اوباما که تا به حال توافق برای حمایت از عربستان سعودی بود اما در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای نگران در مورد جنگ. “در آن زمان روشن بود که جنگ رفته بود در یک جهت ما پیش بینی نکرده بود, گفت:” اندرو میلر, یک کارشناس خاورمیانه در اوباما در شورای امنیت ملی.

در ماه دسامبر دولت متوقف تحویل بمب قطعات که تا به حال فروخته شده است اما هنوز حمل تصمیمی که خشم سعودیها و Raytheon. کندی قرار داده شده تماس های شخصی به اوباما مشاور امنیت ملی سوزان رایس. اما دولت نمی خواهد تکان دادن.

این شرکت را مجبور به صبر کنید تا زمانی که اوباما در سمت چپ — و سپس سعی کنید به ایجاد روابط با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

‘ریتون تبریک’

فقط هفت ماه به دولت جدید کندی ایستاده بود و با مغلوب ساختن پیشی جستن طرف در کاخ سفید به تماشای به عنوان رئیس جمهور نقش برآب امضای خود را در سراسر یک تفاهم نامه ریاست جمهوری در تجارت با چین.

هنگامی که او به پایان رسید تهمت برگزار شد تا قلم. “از کجا Raytheon؟” کندی تکیه به قبول هدیه.

FILE — President Donald Trump discusses weapon sales with the Saudi crown prince, Mohammad bin Salman, at the White House on March 20, 2018. Thousands of civilians have died in Yemen, and American-made bombs sold to the Saudis have played a key role as the White House has sought to boost the arms industry. (Doug Mills/The New York Times)

فایل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد فروش سلاح با عربستان شاهزاده محمد بن سلمان در کاخ سفید در 20 مارس سال 2018 است. هزاران نفر از غیر نظامیان کشته شده در یمن و آمریکا ساخته شده است بمب های فروخته شده به عربستان سعودی نقش کلیدی به عنوان کاخ سفید به دنبال تقویت صنایع نظامی. (داگ میلز/نیویورک تایمز)

“Raytheon,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “تبریک می گویم.”

آن اوت سال 2017 و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود که در چنگال یک بحران است. رهبران کسب و کار بودند رها کردن رئیس جمهور بیش از نظرات خود را در مورد نژادی و خشونت در Charlottesville, Virginia فقط زمانی که او نیاز مدیران برای نشان دادن حمایت برای سرکوب در چین است.

کندی وجود دارد برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن حتی اگر خود شرکت تا به حال تقریبا هیچ رابطه ای با چین است. او در آنجا توسط حادثه.

در اوایل سال جدید ریاست جمهوری Raytheon مدیران تلاش برای به دست آوردن نزدیک به دولت با تنظیم برای کندی برای دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن در یک تعداد انگشت شماری از موارد از جمله در دوران رئیس جمهور را در سفر به عربستان سعودی است که ممکن است کارمندان سابق گفت.

به زودی پس از سفر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دست تکان داد از طریق تحویل قطعات بمب به عربستان سعودی که اوباما تا به حال به تعویق افتاد. اما این شرکت بیشتر می خواستم.

بنابراین آن را تبدیل به ناوارو که دفتر کمک Raytheon هماهنگ کندی ظاهر در ماه اوت در مراسم امضای, با توجه به یک فرد با دانش مستقیم از آرایش.

آن چهره-صرفه جویی در لحظه برای رئیس جمهور و یک نقطه عطف در این شرکت در ارتباط با کاخ سفید است. در این ماه است که به دنبال ناوارو سخت تحت فشار قرار دادند برای Raytheon و معاملات آن با عربستان سعودی است.

دام مانند Flypaper’

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان چرخ دنده ها برای انتخاب مجدد دولت به قاب فروش اسلحه به عربستان سعودی به عنوان یک پیروزی سیگنالینگ هیچ تاسف. “رابطه بسیار خوب بوده است و آنها به خرید صدها میلیارد دلار’ ارزش کالا از ما,” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در ماه اکتبر. “این میلیون ها شغل.”

اما برای کسانی که برای اولین بار متعهد آمریکایی حمایت عربستان سعودی از پنج سال گذشته بوده است مملو دوم-حدس و سوء ظن.

مقامات در کاخ سفید اوباما با یادآوری این که چگونه عربستان سعودی به دنبال آمریکا حمایت می دانید آن را به عنوان “پنج دقیقه به نیمه شب” تماس بگیرید. آن را در اواخر مارس 2015 و سعودی ها می خواستم به می دانم که آیا ما خواهد حمایت خود را قریب الوقوع حمله به یمن به سرکوب ایرانی-تراز وسط قرار دارد شورشیان که تا به حال سرنگون عربستان-دوستانه دولت وجود دارد.

“پس از آن اتفاق افتاد به سرعت” بن رودز یکی از اوباما, سیاست خارجی مشاوران در مصاحبه ای گفت:. “اوباما به طور معمول به یک فرآیند دقیق در اطراف قطعا برنامه ما نیروی نظامی و این احساس بسیار متفاوت است.”

با چند گزینه هیچ کدام از آنها جذاب مشاوران توصیه می شود در معرض خطر برنامه ریزی برای حمایت از یک کشور با میلیاردها دلار در آمریکا سلاح است.

اوباما توافق با وجود سوء ظن. عدم تمایل به درگیر در یک جنگ دیگر او ارائه شده در درجه اول دفاعی حمایت بدون تعریف روشن از نظر آنچه که به معنای. اسلحه صنعت بعدها تصرف در ابهام به فروش عربستان سعودی میلیاردها دلار در هر دو حالت تهاجمی و سلاح های دفاعی.

“مردم را در محاسبات غلط در همه زمان ها” استیو Pomper یک مقام ارشد سابق اوباما در شورای امنیت ملی گفت: در یک مصاحبه. “اما آن را قابل توجه بود برای من به عنوان من در زمان من در دولت اوباما که آن را فقط که ما سوار بر این escapade — آن است که ما نه در بیرون آمدن از آن است.”

Pomper دفاع مقامات دولتی که نظارت سیاست عربستان سعودی در تماس تلفنی با آنها را جدی انسانی مردم است. “و با این حال ما خودمان را قفل شده است و به این وضعیت وحشتناک قادر به بسته بندی آن و توزیع آن را به یک دولت که قرار بود برای رسیدگی به آن را حتی بدتر از ما بود.”

نتیجه طولانی بود گزارش منتشر شده تحت نظارت گروه بین المللی بحران, یک سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به حل تعارض. آن گفت: آمریکا فروش اسلحه عمل “مانند flypaper در به دام انداختن ما در یمن است.”

© 2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de