Zee Music 2-اکثر مشترک موسیقی هند کانال در یوتیوب قصد دارد به انتشار 1000 آهنگ در سال 2020

Zee موسیقی است که هنوز هم به شدت وابسته به هندی فیلم برای محتوا.

Zee Music Company, یک بازوی مالی کشیده Zee سرگرمی تبدیل شده است که تعداد 2 بازیکن در عرض شش سال از ورود به در غیر این صورت انحصاری صنعت موسیقی برنامه ای برای اضافه کردن حداقل 1000 آهنگ در این سال با وجود صنعت فیلم باقی مانده فلج coronavirus ناشی مستند.

داخلی صنعت موسیقی است و برای مدت طولانی است که unorganised کنترل توسط چند میراث برچسب مانند T-سریال و فیلم تا حد زیادی وابسته به جز شاید Punjabi صنعت موسیقی است که مقدار زیادی از موسیقی مستقل labels.
اما انحصار داد راه را برای سالم اتمام در سال 2014 زمانی که Subhash Chandra-led Zee گروه وارد هم ریخته بازار است. امروز, Zee Music ادعا می شود دومین برچسب موسیقی در کشور با بیش از 60 میلیون یوتیوب بینندگان یا جریان و این شرکت قصد دارد به انتشار 1000 آهنگ در این سال پس از شروع با فقط دو بالیوود studios. در سال گذشته از آن منتشر شد حدود 900 آهنگ.

اخبار مرتبط

“از شروع کردن فقط با دو فیلم تولید خانه های ما در حال حاضر تبدیل شدن به دوم بیشتر مشترک موسیقی هند کانال در یوتیوب, کسب 55-60 درصد از بالیوود موسیقی سالانه” موسیقی برچسب کسب و کار سر Anurag بعدی گفت PTI.

اعتراف به این که Zee موسیقی است که هنوز هم به شدت وابسته به هندی فیلم برای مطالب بعدی گفت: “ما قصد داریم به باقی می ماند قوی شماره 2 با وجود عظیم اختلالات به فیلم تیراندازی پس از بیماری همه گیر کوروناویروس محور در سراسر کشور مستند. در واقع حتی در این مستند ما شده و دوبله و ضبط با هنرمندان از خانه های خود را برای اطمینان از به موقع و مداوم منتشر شده است.”

اما بعدی سریع برای اضافه کردن که حتی در زبان های دیگر آنها شماره 2 با تشکر از حضور خود را در همه زبان ها. “در واقع Bhojpuri دومین منبع-بازار برای ما,” او گفت:, و اضافه کرد که تمام آهنگ های خود را تولید می شوند در خانه از ابتدا و آنها را برون سپاری هر بخش از کسب و کار را به هر شخص ثالث.

نسبت خود را به رشد سریع تر به مطالب متنوع و همچنین برای سریع تر تصویب از اینترنت و در نتیجه افزایش دیجیتال مصرف او مطمئن است از آینده ای روشن تر برای برچسب موسیقی. “سیستم عامل های دیجیتال نقش کلیدی در راه موسیقی به بازار عرضه شده است و مصرف می شود و در رسیدن به مخاطبان بزرگتر. درآمد در آینده از سیستم عامل های دیجیتال است نان و کره که حساب برای تقریبا 70 درصد از درآمد” گفت: Bedi.

که آیا آنها را در انتشار تازه اصل با هنرمندان در غیر بالیوود موسیقی فضای بعدی گفت: “ما پیشگام این در Hindi فضای موسیقی. از سال گذشته ما منتشر شد 600 آهنگ زیر ما غیر موسیقی فیلم, برچسب, Zee Music اصل است.”

“ما بزرگترین تولید کنندگان غیر فیلم آهنگ هندی و بسیار تهاجمی در آن فضا است. ما بازی حجم بازی و تلاش برای نزدیک به 40 آهنگ منتشر شد هر دو ماه. پس ما نیست میراث بازیکن هدف ما باید تهاجمی تر و فرز” بعدی گفت.

در غیر بالیوود بازارهای گفت: “پس از هندی ها Bhojpuri بازار موسیقی دومین. مراتی برای ما طبیعی است که ادغام ما با ما کانال های تلویزیونی و فیلم تقسیم به ما دادن یک لبه. به عنوان رشد ما در جنوب بزرگترین چالش این است که ساختمان هر بخش از پایه و درک ترجیحات مصرف کننده.”
اخیر فدراسیون بین المللی از Phonographic صنعت (IFPI) جهانی گزارش موسیقی هند موسیقی ضبط شده صنعت رشد 18.7 درصد در سال 2019 ساخت هند یکی از بزرگترین در آسیا است. با رشد موسیقی-جریان سیستم عامل ios, موبایل, موسیقی, برچسب های یک خیابان جدید به گسترش رسیدن به خود را.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de