100 نوزادان رشته در اوکراین پس از جانشین تولد

ده ها تن از نوزادان متولد شده به اوکراین را پررونق قائم مقام مادری کسب و کار تبدیل شده اند marooned در کشور به عنوان والدین بیولوژیکی خود را در ایالات متحده و دیگر کشورها را نمی توان سفر به بازیابی آنها پس از تولد. در حال حاضر این سازمان که مرتب جانشین تولد برای مراقبت از نوزادان.

مقامات می گویند که حداقل 100 نوزادان رشته در حال حاضر و که به عنوان بسیاری از 1,000 ممکن است قبل از متولد اوکراین ممنوعیت سفر برای خارجی ها برداشته شده است.

“ما همه ما می توانیم برای متحد کردن کودکان با پدر و مادر خود را” آلبرت Tochilovsky مدیر BioTexCom بزرگترین ارائه دهنده رحم جایگزین خدمات در اوکراین در یک مصاحبه تلفنی. او گفت: او منتشر شد و یک ویدیو نشان می دهد ده ها تن از رشته نوزادان در عصری به تماس توجه به problemme.

“من در یک وضعیت دشوار است,” او گفت:. “صدها نفر از پدر و مادر مرا فرا می خواند. من خسته هستم.”

اوکراین نیست شمارش آمار در رحم جایگزین, اما آن ممکن است منجر جهان در تعدادی از جانشین تولد خارجی بیولوژیکی پدر و مادر Tochilovsky گفت. شرکت خود را به تنهایی در انتظار حدود 500 تولد زنده است. چهارده شرکت های ارائه خدمات در اوکراین است.

اوکراین یک پرت در میان ملت ها اگر چه نه تنها اجازه می دهد تا خارجی ها به شیر طیف گسترده ای از ارائه خدمات بهداشت باروری از جمله خرید تخم مرغ و تنظیم قائم مقام مادران را به تحمل کودکان برای هزینه. کسب و کار رونق تا حد زیادی به دلیل فقر است.

“ارزان ترین رحم جایگزین در اروپا در اوکراین فقیرترین کشور اروپا” BioTexCom وب سایت را توضیح می دهد. قائم مقام مادران در اوکراین به طور معمول کسب حدود $15,000.

برخی از اعضای مجلس که به مدت طولانی مخالف کسب و کار خود را تجدید خواستار ممنوعیت رحم جایگزین خدمات برای خارجی ها حالا که بچه ها انباشته بدون پدر و مادر.

رحم جایگزین در دسترس است در اوکراین تنها در صورتی یک زن در یک علاقمند به جنس مخالف مشارکت می تواند نشان دهد که او نمی تواند تحمل کودکان ،

کسب و کار وابسته به دقت طراحی رقص تولد و سفر مختل در حال حاضر توسط ویروس. برای یک زمان حداقل نوزادان در كربس خود را در حال شهروندان هیچ کشوری.

تحت قانون اوکراین نوزادان سهم شهروندی خود را از پدر و مادر بیولوژیک اما پدر و مادر باید در حال حاضر برای سفارتخانه های خارجی به تایید می کنند که وضعیت.

BioTexCom می گوید آن را ندارد استخدام عملیاتی در منطقه جنگی در شرق اوکراین که در آن مشتریان نوزادان ممکن است صدمه و یا کشته شده همراه با مادر برای مثال معادن و یا ولگرد توپخانه.

برای جلوگیری از گسترش این coronavirus اوکراین ممنوع کرده است ورود برای همه خارجی ها با استثنا اعطا فقط اگر سفارت مداخله به ترتیب سفر.

Tochilovsky گفت: پزشکان و مراقبان در حال حاضر زندگی می کنند در یک شرکت متعلق به هتل در کیف همراه با نوزادان آنها را تغذیه فرمول مصرف آنها را برای پیاده روی و نشان دادن آنها به پدر و مادر در تماس های ویدئویی در حالی که همه در قرنطینه برای محافظت در برابر عفونت است.

همانطور که از شنبه, 60 نوزادان در هتل. پدر و مادر 16 از آنها نیز در حال حاضر وارد قبل از مستندات و یا داشتن یک راه در پس از آن.

در BioTexCom این شرکت ارائه می دهد پدر و مادر 50% تخفیف معمول 54 دلار روزانه هزینه هر کودک برای مراقبت تا سفر امکان پذیر می شود.

“ما می دانیم که بسیاری از شما در حال نشستن در خانه و با همان اضطراب و نگرانی است که ما تا به حال,” ماریا Tangros سوئدی مادر که موفق به رسیدن به کیف در هواپیما خصوصی گفت: در یکی دیگر از ویدئو های منتشر شده در BioTexCom وب سایت. پدر و مادر او هستند “وحشت چگونه به از اینجا دریافت کنید.”

نوزادان والدين در حال حاضر در ایالات متحده, ایتالیا, اسپانیا, انگلستان, چین, فرانسه, رومانی و اتریش و مکزیک و پرتغال ،

لیودمیلا Denisova یک بازرس حقوق بشر برای پارلمان اوکراین گفت: رشته نوزادان تاکید یک نیاز مبرم برای کشور به بار خارجی از استخدام زنان اوکراین به عنوان قائم مقام مادران است.

حقوق بشر رسمی در دولت ریاست جمهوری نیکولای kuleba را نیز خواستار پایان دادن به این عمل است. “اوکراین است که فقط تبدیل به یک فروشگاه آنلاین برای آنهایی که کمی,” او گفت:.

در نشانه ای از مقیاس نوزاد کسب و کار در کشور Denisova گفت: در یک کنفرانس خبری در کیف که باردار قائم مقام مادران ممکن است به هنگام تولد به عنوان بسیاری از 1,000 نوزادان قبل از سفر از محدودیت ها برداشته.

Tochilovsky گفت: این تعداد خواهد بود به تنها اگر محدودیت های مسافرتی در محل در حال حاضر برای دو ماه تمدید برای یکی دیگر از هفت ماه و تمام مادران قائم مقام به اصطلاح قبل از سفر ممنوعیت برداشته می شوند.

Olha Pysana رسمی با یک شرکت در مرکز جهان کودک گفت که رحم جایگزین امن است و فراهم می کند یک سرویس غیر قابل تعویض به زوج های نابارور.

“ما اعتقاد داریم مردم در حال جستجو برای یک رسوایی از هیچ جا” Pysana گفت. “تمام کودکان ژنتیکی به پدر و مادر است. متاسفانه به دلیل COVID پدر و مادر هستند و نه تنها در اینجا در اوکراین است.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de